Tekne Daveti için Kombin Önerileri

4 sene önce | Teknede Parti
Tekne Daveti için Kombin Önerileri

Modern zamanda artış gösteren tekne daveti organizasyonlarının asıl sebebi, tekne kiralama ve yat kiralama gibi yükselen trendlere ilginin son yıllarda büyük yükselişe geçmesinden kaynaklanmaktadır.

Mavi ve tarihi güzellikleri barındıran muhteşem manzaralara tanıklık etme fırsatı bulunduran tekne ve boğaz turu gibi lüks davetlere şık görünerek gitmek isterseniz bu yazı sizin için.

Deniz konseptine elverişli olabilecek, rahat ve şık görünen kıyafetler seçerek keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Katılacağınız tekne davetleri; teknede mezuniyet, boğazda kahvaltı, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi lüks davetlerde olabilir.

Bu tür durumlarda yapmanız gereken şey oldukça basit: davetin şekline ve organizasyona göre doğru kıyafetlerle uygun bir kombin oluşturmaktır.

Hadi sizler için hazırladığımız önerilere göz atalım.

Tekne Daveti için Kadınlara Kombin Önerileri

Tekne davetinde özgür ve stressiz bir şekilde yürüyebilmek için topuklu ayakkabı tercihi yerine tekne zeminine zarar vermeyecek yumuşak tabanlı zarif sandalet ve babet tercihlerinde karar kılmalısınız.

Seçimini yaptığınız rahat ve şık ayakkabılar ile davet kombininizi harika bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Bu şekilde teknede düşme tedirginliği olmadan organizasyonun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı vazgeçilmezim diyenlerdenseniz size önerimiz;ince topuklu ayakkabılara nazaran kalın veya mantar topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Tulumlar, yaz zamanı her mekanda giyilebilen ve kadınların her zaman tercihlerinde bulunan kıyafetler arasında yer almaktadır.

Siz de tekne daveti aldıysanız bu etkinliğe katılırken hem uzun hem de kısa tulumlar yardımıyla güzel bir görünüme ulaşarak bu özel gecede ışıl ışıl gezebilirsiniz.

Son dönemlerde çok popüler olan kısa ve omzu açık bluz modelleri sayesinde şık bir görünüme bürünebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz bluz modelini yüksek bel pantolonlar ile kombinleyebilir ve tekne daveti etkinliğine iddialı bir giriş yapabilirsiniz.

Midi boy etek ve elbiseler teknede mezuniyet, teknede düğün, boğaz turu, teknede nişan gibi popüler partilerde ve davetlerde en çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır.

Eğer katılacağınız davet teknede iş yemeği ise kalem etek ve gömlek ile son derece zarif görünebilirsiniz.

Tekne Davetine Katılacak Erkeklere Kombin Önerileri

Tekne daveti aldıysanız bu davet teknede doğum günü ya da teknede mezuniyet gibi kombinlerin konuştuğu davetlerden ise ayakkabı tercihinizi tekne konseptine göre yapmalısınız.

Hem şık gözüken hem de rahatlık açısından uygun olan espadril model ayakkabılar sayesinde teknede oldukça rahat hareket edebilir ve partinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Keten şort yada pantolonun üstüne beyaz gömlek giyerek kombininizi hazır hale getirebilirsiniz.

Kombin üzerine spor bir ceket giyerek ortamın ilgi çekenlerinden olabilirsiniz.

Tekne daveti eğer gündüz ise güneş gözlüğünüzü yanınıza almayı unutmayın.

Tekne daveti organizasyonu gerçekleştirmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya site üzerinden teklif bırakabilirsiniz.

Bogazda.org olarak sizler için hazırlanmış davet teknelerimizde misafir edebilir ve eşsiz bir tekne daveti organizasyonu geçirebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp