Yat Kiralama & İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

Yat Kiralama & İstanbul Yat Kiralama Fiyatları için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama ve tekne kiralama hizmetleri genel olarak saatlik ücretlendirilmektedir. Bogazda.org olarak sizlere bir çok ekstra hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda ekstra hizmetler sayesinde gerçekleştireceğiniz yat kiralama organizasyonunu taçlandırabilirsiniz. Bu doğrultuda unutulmayacak anılar sahibi olabilirsiniz.

Herşeyden önce yat ve tekne kiralama hizmetimizde önceliğimiz istekleriniz doğrultusunda unutamayacağınız bir Boğaz turu düzenleyip, sizleri misafir etmektir. Bu Doğrultuda tecrübeli ekibimiz ile birlikte tekne ve yat kiralama organizasyonunuz için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. aynı zamanda kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca dilerseniz sizler için özen ile seçtiğimiz ve hazırladığımız menülerimizi Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde sizlere sunabiliriz.

Konu başlıkları

 • Yat Kiralama
 • Yat Kiralama Detayları
 • İstanbul Yat Kiralama
 • Yat Kiralama Hizmeti İle Bir Çok Organizasyon Düzenleyebilirsiniz
 • Yat Kiralama Hizmetinde Yapabileceğiniz Tüm Organizasyonlar
 • Fiyatlar ve Paketler
 • Fiyatları Hangi Detaylara Göre Belirliyoruz?
 • Boğazda Yat Kiralama Hizmeti Hakkında Bilgiler ve Sorular
 • İstanbul'da Saatlik, Günlük ve Haftalık Yat Kiralama
 • Saatlik Yat Kiralama
 • Günlük Yat Kiralama
 • Haftalık Yat Kiralama
 • Her Mevsim Yat Kiralabilirmiyiz?
 • Süsleme ve Konseptler
 • Yat Turları Kaç Saat Olmalı?
 • Yat Kalkış Lokasyonları
 • Kalabalık Gruplar İçin Tekne Kiralama Seçeneği

İstanbul Yat Kiralama

Herşeyden önce boğazda yat kiralama hizmetimiz İstanbul boğazının eşsiz manzarası, tarihi yapıları ve leziz menülerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Ayrıca Bünyemizdeki tüm yatlarımız ve ekibimiz sizlere İstanbul boğazında dört mevsim haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Bu doğrultuda en uygun fiyatlar ve bir çok organizasyon türü ile yat kiralama hizmet ialabilirsiniz.

İstanbul Yat kiralama hizmetimizde önceliğimiz sizlerin istekleri doğrultusunda donatılmış ve dizayn edilmiş yatlarımızda misafirlerimizi karşılayıp İstanbul boğazında unutulmayacak bir gün geçirmelerini sağlamaktır. Bundan dolayı İstanbul'un masmavi sularında seyir eden yatlarımız haftanın her günü, her saati ve tüm organizasyon türlerinde sizlere hizmet vermek için dizayn edilmiştir.

Boğazda Yat Kiralama Hizmeti

Yat kiralama hizmeti bir çok organizasyon türünü kapsamaktadır. Bundan dolayı gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü kararlaştırmanız ve ekibimize iletmeniz sizlere kusursuz bir hizmet vermemiz için önem arz etmektedir. Ek olarak bilgi sahibi olmanız için yat Kiralama hizmetinin kapsadığı organizasyon türlerinden bazılarını sizler için aşağıda başlıklar halinde inceledik;

Yatta Evlilik Teklifi

Hayatınızın hem en önemli hemde en özel anlarından biri olan evliliğinizin ilk adımını sizler için hazırladığımız İstanbul yat kiralama ve yatta evlenme teklifi organizasyonu ile taçlandırabilirsiniz. Ek olarak Boğaz köprüsünün muhteşem ışıkları altında hazırladığımız lazer gösterisi ve volkanlar eşliğinde evlenme teklifinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Profesyonel kadromuzun sizler için hazırladığı Boğazın eşsiz menüleri ile romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Aynı zamanda Boğazının manzarasına doyabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu için bir çok ekstra hizmet olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Ekstra hizmetler sayesinde evlilik teklifinizi taçlandırabilirsiniz. Ekibimiz özellikle Ekstra hizmetler menüsünü yat yetkilimiz sizlere iletecektir, Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi

Sevgililer Günü İçin Yat Kiralama

Sevgililer günü için hazırladığımız yatta sevgililer günü konseptiyle Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinde unutmayacağınız özellikle sürpriz dolu bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Bu doğrultuda Bogazda.org ekibi olarak yatta sevgililer günü konseptli yatlarımızı sizler için dizayn ettik. Ayrıca dilediğiniz yatı seçebilirsiniz ve yat yetkilimizden organizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özellikle Yatta sevgililer günü için bir çok ekonomik ve lüks paketimiz mevcuttur. Bu nedenle iletişimde olduğunuz yat yetkilimiz sizlere paket menülerin listesini iletecektir. Bu doğrultuda sürpriz dolu yatta sevgililer günü organizasyonunu düzenleyebilirsiniz.

Ek olarak dilerseniz İstanbul boğazının gündüz güzelliğini sizler için hazırladığımız Boğaz'da Serpme Kahvaltı menüsü eşliğinde tadabilirsiniz. Aynı zamanda unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz.

Masa Süsleme

Yatta Akşam Yemeği

Yatta akşam yemeği son zamanlarda çok tercih edilen bir yat organizasyonudur. Herşeyden önce alışagelmiş mekanlar yerine İstanbul boğazının manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde unutulmayacak bir akşam yemeği düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tecrübeli aşçılarımız ve ekibimiz sizler için bir çok lüks ve ekonomik menü hazırlamaktadır. Ek olarak iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere menü listelerini ileteceklerdir. Bu doğrultuda birbirinden lezzetli menüler ile unutulmaz bir akşam yemeği düzenleyebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü

Arkadaşlarınızın veya eşinizin en özel günlerinden biri olan doğum gününü özen ile hazırladığımız yatta doğum günü konseptiyle kutlayabilirsiniz. Yatta doğum günü partisi için teknelerimiz özen ile dizayn edilip ekstra hizmetler ile sizlere sunulmaktadır. Kapalı mekanlar yerine İstanbul boğazının ışıklandırması eşliğinde doğum günü partinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden yararlanıp kendi konseptiniz ile sürpriz doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü

Yatta doğum günü partisi için bir çok ekonomik ve lüks paket bulunmaktadır. Ekibimize organizasyon türünüzü iletmeniz halinde sizlere ekstra hizmet menüsü hakkında bilgi vereceklerdir.

Mezuniyet Partileri için Motoryat Kiralama

Okul arkadaşlarınız ile İstanbul Boğazı'nda sizler için hazırladığımız yatta mezuniyet partisi konsepti ile yıllarca topladığınız anılara en güzelini ekleyebilirsiniz. Ekibimiz ve tecrübeli aşçılarımız sizler için bir çok kokteyl menüsü hazırlamaktadır. Kusursuz bir yatta mezuniyet turu düzenlemek için kokteyl menüleri hakkında bilgi almayı unutmayın. Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden yararlanıp yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Bu doğrultuda getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri profesyonel ekibimiz ile sizlere sunabiliriz.

Yatta Koktely

Yat Turu

İş arkadaşlarınız ile tüm haftanın yorgunluğunu İstanbul Boğazı'nın tarihi yapıları ve koyları eşliğinde yatta kahvaltı konsepti ile atabilirsiniz. Haftasonunu keyif ile geçirebilirsiniz veya dilerseniz iş arkadaşlarınız ile Akşam turuna çıkabilirsınız. Aynı zamanda Boğaz'ın tarihi yapılarının eşsiz ışıklandırmaları ile Lüks menülerimizi tadabilirsiniz.

Aileniz ile İstanbul Boğazı'nın huzurlu koylarında sizler için hazırladığımız Kahvaltı menülerimizi tadabilirsiniz. Tarihi yapıları, eşsiz yalıları denizden izleyip Boğaz'ın güzelliğine hayran kalabilirsiniz.

Kiralık Yat ile Transfer

Yurt dışından misafirlerinizi ağırlamak ve sizleri Boğaz'ın eşsiz restaurantlarına ulaşımını sağlamak için sizler için hazırladığımız yat ile transfer hizmetimizi seçebilirsiniz.

Misafirleriniz ile unutulmayacak bir akşam yemeği öncesinde Boğaz'ın tarihi yapılarını, eşsiz yalıları ve İstanbul'un sembolü olan Boğaz köprülerini denizden seyredebilirsiniz. İstanbul Yat kiralama ve yat hizmetleri için fiyat teklifi almak için Boğazda.org üzerinden yat filomuzdan dilediğiniz yata fiyat teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Yat Kiralama İçin Yapabileceğiniz Tüm Organizasyonlar

 • Yatta evlenme teklifi
 • Yatta doğum günü partisi
 • Boğazda yat turu
 • Yıldönümü kutlamaları
 • Yüzme turları
 • Yemekli yat turu
 • Kokteyl konseptli yat turu
 • Yatta mezuniyet
 • Adalarda yat turu

Gibi bir çok organizasyonu Boğazda.org üzerinden teklif oluşturarak veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yat organizasyonu gerçekleştirmek için bilgi sahibi olmanız ve ekibimiz ile kararlaştırmanız gereken bazı detaylar vardır. Bu detaylardan bazılarını ekibimiz ile birlikte sizler için aşağıda listeledik.

 • Organizasyon Tarihi, Saati ve Yat Seçimi
 • Kişi Sayısı ve Organizasyon Türü
 • Menü Seçimi
 • Ekstra Hizmetler

Yukarıda belirttiğimiz detayları kararlaştırmanız kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlar. Bu detayları iletişimde olduğunuz ekibimiz ile birlikte en ince ayrıntısına kadar kararlaştırabilirsiniz. Bu doğrultuda unutulmayacak bir güne ilk adımınızı atabilirsiniz.

İstanbul Yat Kiralama

Organizasyon Tarihi, Saati ve Yat Seçimi:

Kusursuz bir yat organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için ilk adım organizasyon tarihi, saati ve yat seçiminizi yapmaktır. Tüm kiralık motor yatlarımız ile sizlere dört mevsim, Haftanın her günü ve saati hizmet verebilmektedir. Bu doğrultuda organizasyonunuzu dört mevsim gerçekleştirebilirsiniz.

Yat Kiralama organizasyonunuzu gerçekleştirmek istediğiniz tarihi ve saati ekibimize belirtebilirsiniz. Bu doğrultuda seçim yaptığınız yatın rezervasyon tarihlerini sizler için listeleyecek ve rezervasyon durumunu sizlere ileteceklerdir. Olası bir tarih doluluğu durumunda ekibimiz en uygun yatları listeleyecek ve sizlere iletecektir. Böylelik ile yat seçiminizi yapabilir ve unutulmaz bir güne ilk adımı atabilirsiniz.

Kişi Sayısı ve Organizasyon Türü:

Yat Kiralama için ikinci bilmeniz ve kararlaştırmanız gereken detay kişi sayısı ve organizasyon türüdür. Hem yatlarımız hemde gezi teknelerimiz tüm kişi gruplarına hizmet vermektedir. İlk olarak seçim yaptığınız yatın profiline girebilirsiniz, böylelikle yat kapasitesini detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. veya maksimum katılacak kişi sayınızı ve gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü belirledikten sonra ekibimize iletmeniz halinde sizler için en uygun yatları listeleyecek ve sizlere ileteceklerdir.

Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz ve kusursuz bir gün için ikinci adımı atabilirsiniz.

Menü Seçimleri:

Bünyemizde bulunan motor yatlarımızın kendi mutfağı ve aşçı ekibi olduğunu belirtmek isteriz.

Tecrübeli aşçı ekibimiz ile birlikte sizler için bir çok birbirinden lezzetli yemekli/yemeksiz, alkollü/alkolsüz menü hazırladık. Bu menülerin listesini iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere ileteceklerdir. Bu doğrultuda menü seçiminizi yapabilirsiniz, kusursuz gününüzü taçlandırabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Bu doğrultuda Tecrübeli ekibimiz ile birlikte getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere servis edebiliriz.

Ekstra Hizmetler:

Yat Kiralama organizasyonlarında en önemli detaylardan biri ekstra hizmetler olduğunu belirtmek istiyoruz. Organizasyon türünüze göre bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız. Bu doğrultuda doğru seçimler ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda unutulmayacak anılar sahibi olabilirsiniz.

Bogazda.org ekibi olarak misafirlerimiz tarafından çok tercih edilen ekstra hizmetleri sizler için aşağıda listeledik:

 • Yat Süsleme
 • Masa Süsleme
 • Canlı Müzik
 • Profesyonel DJ Ekibi
 • Dans Ekibi
 • Bay Kemancı , Bayan Kemancı
 • Lazer ve Volkan Gösterisi
 • Havai Fişek Gösterileri

Yukarıda belirttiğimiz ekstra hizmetler misafirlerimizin en çok tercih ettiği ekstra hizmetlerdir. Yukarıdaki belirttiğimiz gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktayız.

Ekstra hizmetlerimiz için iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere menü ve aynı zamanda bilmeniz gereken bilgileri ileteceklerdir. Bu doğrultuda menü üzerinden ekstra hizmet seçimlerinizi yapabilirsiniz ve kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

Fiyat bilgisi tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. İstanbul boğazında gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar için fiyat bilgisini en doğru ve uygun şekilde sizlere iletebilmemiz için yukarıda ve aşağıda belirttiğimiz detayları ekibimiz ile kararlaştırmanız gerekmektedir.

Yat kiralama fiyatı bilgisi şeffaf olmak ile beraber kesinlikle sürpriz fiyatlandırma ile karşılaşmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmetten emin olduğumuz kadar yat kiralama fiyatlarımızdan da emin olduğumuzu belirtmek isteriz. En uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermek şirket politikamızın en önemli maddelerinden biridir. Ekibimiz ile iletişime geçmeniz ve detayları kararlaştırmanız sonucunda bogazda.org olarak sizlere uygun fiyat teklifini yapıyoruz.

Yat Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Yat kiralama hizmetinde sürpriz fiyatlar ile karşılaşmamanız için tüm detayları kararlaştırmanız gerektiğini yukarıda belirtmiştik. Ek olarak fiyatlar hakkında fikir sahibi olmanız için yat kiralama fiyatlarına etki eden detayları başlıklar halinde belirttik.

Kişi Sayısı

Yüksek kişi sayısındaki gruplar için yat kiralama fiyatları artmaktadır. Aynı zamanda düşük kişi sayısındaki gruplar için fiyat düşmektedir. Bünyemizde bulunan tüm yatlarımıza tekneler bölümünden ulaşabilir ve profillerinde kapasite bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Yat filomuz sizlere dört mevsim günün her saati 1-80 kişiye kadar yat kiralama hizmeti verebilmektedir.

Saat Aralığı

Genellikle İstanbul Boğazında yat kiralama hizmetleri saatlik ve günlük olarak verilmektedir. Bogazda.org ekibi olarak kusursuz bir organizasyon için minimum 2 saat kiralamayı önermekteyiz. Ek olarak saat aralığı fiyata doğrudan etki eden detaylardan biri olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda yat kiralama hizmetini almak istediğiniz saat aralığını, ekibimize iletmeniz halinde sizler için en uygun yat kiralama fiyatlarını listeleyeceklerdir.

Ekstra Hizmetler

Yat Kiralama Fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan biri de özel isteklerdir.

Lazer gösterisi, masa süsleme, yat süsleme, canlı müzik, dans ekibi, bay kemancı veya bayan kemancı, kokteyl menü, ana yemek menü, fasıl, oryantel gösteri gibi seçenekler ekstra hizmete girmektedir.

Her bütçeye uygun menüler ve paketler mevcuttur. Yat yetkilimiz ile iletişime geçmeniz halinde yetkilimiz sizlere tüm menü ve paketlerin listesini iletecektir. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz tarafından getirdiğiniz yiyecek ve içecekler size servis edilebilir. Veya sadece yat kiralama hizmetinden yararlanıp tüm yiyecek, içecek ve özel isteklerinizi kendiniz temin edebilirsiniz. Bu durumda yat yetkilisini bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Organizasyon Hakkında Bilgiler ve Sorular

İstanbul boğazında yat kiralama hizmeti hakkında sizler için bir çok bilgi topladık aynı zamanda başlıklar halinde aşağıda cevapladık. Misafirlerimizden gelen organizasyon öncesi sorular ve topladığımız bilgiler sizler için yararlı olacağını düşünmekteyiz. Kusursuz bir organizasyon düzenlemek için aşağıda belirttiğimiz konular hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Dilerseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz, Aklınızdaki soruları ekibimize iletebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir.

İstanbul'da Saatlik, Günlük ve Haftalık Kiralama ve Bazı Detaylar

İstanbul boğazında bir çok yat kiralama hizmeti vermekte olduğumuzu belirtmiştik. Bunların yanı sıra İstanbul da yat kiralama hizmeti saatlik, günlük ve haftalık olarak gerçekleşmektedir. Aynı zamanda yat kiralama fiyatlarına etki eden en büyük detaylardan biri olduğunu belirtmek istiyoruz.

Saatlik Yat Kiralama

Türkiye'nin kalbi, incisi olan İstanbul'un gözleri kamaştıran Boğaz'ında saatlik yat kiralama seçeneği sizin için şehrin hengamesinden birkaç saatlik olsa dahi uzaklaşmanıza yardımcı olan bir kiralama türüdür. Eğer saatlik kiralama gibi bir düşünceniz varsa kalkış ve iskeleye varış saatlerine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Örnek verecek olursak; 1 saatlik bir kiralama düşünüyorsanız kalkış ve iskeleye yanaşma gibi zaman kayıplarıyla bu saatiniz eriyebilir. Bu sebepten ötürü minimum 2 saat kiralama yaparak zamanı daha yararlı kullanabilirsiniz. Ek olarak saatlik yat kiralama fiyatları ekstra hizmetlere bağlı değişmektedir.

Bu uyarıların yanı sıra ailenizle beraber boğazda kahvaltı organizasyonu düzenleyerek güne Boğaz'ın şahane manzarası üzerinde başlamak sizi deşarj edecektir. Saatlik kiralama fırsatı ile sabah kahvaltınızı en lüks şekilde düzenleyebilirsiniz.

Günlük Yat Kiralama

Saatlik kiralamaya nazaran daha uzun soluklu kiralama isteyenlerin tercih ettiği günlük kiralama, genellikle 1-2 gün olarak tercih ediliyor. Günlük yat kiralamada, arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiğinizle güzel günler geçirmek için son derece uygun imkanlar mevcuttur. Kaptansız bir kiralama tercih ederseniz sevdiğinizle baş başa oldukça romantik günler sizleri bekliyor.

Bunların yanı sıra bu kiralama türünde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur mevsimin uygunluğudur. Kiralama yapmadan önceki gün hava durumunu iyice takip etmeyi unutmamalısınız.

Haftalık Yat Kiralama

Saatlik ve günlük kiralamanın aksine tatil amaçlı yapılan kiralamada genellikle İstanbul'un Adalar bölgesi tercih edilmekte. Haftalık kiraladığınız yatınız ile beraber tüm yıl boyunca şehrin trafiğini, yoğunluğunu bir çırpıda atabilirsiniz. Haftalık kiralama için bogazda.org adresine girerek dilediğiniz tekneden fiyat alabilirsiniz. Bu doğrultuda mükemmel bir tatilin başlangıcını yapabilirsiniz. Eğer Akdeniz ve Ege'de tatil planınız varsa kiraladığınız yat ile muhteşem bir hafta geçirebilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanındaki masmavi denizlerde unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Mevsim Yat Kiralanabilir mi?

Genellikle yaz aylarında tercih edilen kiralık yatlar, ilkbahar, sonbahar ve hatta kış mevsiminde dahi kiralanabilir. İlk olarak olumsuz hava koşullarının fazla etkili olmadığı durumlarda havanın serinliği sizi aldatmasın. Örneğin kiralık yatlarımızda yer alan ısıtıcılar yaz ayını aratmayan saatler yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında yüksek rağbet olduğundan dolayı kiralama fiyatlarında artış olası bir durumdur. Ancak Sonbahar, ilkbahar ayları yaz ayına kıyasla çok tercih edilmediğinden dolayı bütçeniz açısından daha uygundur.

Boğazda.org ekibi olarak özellikle hassasiyet gösterdiğimiz konulardan biri Boğaz'da kış mevsimi turlarıdır. Bu yüzden Kiralık yat filomuzdaki tüm yatlar ve teknelerde her gruba uygun kapalı alanı ve ısı sistemi mevcut olduğunu belirtmek istiyoruz. Böylelikle Kış mevsiminde Boğaz'ın eşsiz güzelliğine şahit olabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere ikram ettiğimiz kahve çeşitleri ile içinizi ısıtabilirsiniz.

Konseptler ve Yat Süsleme

Boğazda.org ile organizasyon yapacağınız yatı süsleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Böylelikle organizasyonunuzu kusursuz bir hale getirebilirsiniz. İlk olarak sizler için hazırladığımız çok sayıda süsleme ve konsteptlerden yararlanabilirsiniz. Veya dilerseniz getirdiğiniz süs malzemeleri ile kendi konseptinizi yaratabilirsiniz. Yat süsleme ve konsept detaylarını iletişimde olduğunuz yat yetkilimiz ile kararlaştırabilirsiniz. Bu doğrultuda unutulmayacak bir günü taçlandırabilirsiniz.

Yat Kiralama Kaç Saat Olmalı?

İstanbul Boğazı'nda kiralık yat turları en az 2 saat olarak belirlenmiştir fakat bu süreyi arttırabilirsiniz. Misafirlerimiz genellikle 4 saat yat kiralama olarak seçim yapmaktadır. Bogazda.org ekibi olarak 4 saatte sizlere İstanbul Boğazının tüm manzarasını ve güzelliğini seyrettirebileceğimizi belirtmek isteriz. Eşsiz menülerimiz ile unutulmayacak bir gün yaşatacağımızın garantisini vermekteyiz.

Kalkış Lokasyonları

Kalkış-Varış lokasyonlarının misafirlerimiz için öneminin farkındayız, bundan dolayı organizasyonunuzun nereden başlayıp, biteceğini tamamen siz belirleyebilirsiniz. Kalkış lokasyonunu Boğazda.org üzerindeki teklif formundan kolayca seçebilirsiniz. Aynı zamanda yat yetkilisi ile en uygun lokasyonu belirleyebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz yat yetkilimize bulunduğunuz lokasyonu özellikle bildirmeniz halinde yetkilimiz uygun katılım iskelelerini listeleyecektir.

Kalabalık Gruplar İçin Tekne Kiralama Seçeneği

Bünyemizde bulunan kiralık yat kapasiteleri 2 ila 30 kişi arasındadır. 30 kişi ve fazlası için bogazda.org ekibi olarak tekne kiralama hizmetini önermekteyiz. Ek olarak yat kiralama fiyatları ve tekne kiralama fiyatları detaylara göre farklılık göstermektedir.

Gezi teknelerimiz sizlere dört mevsim tekne kiralama hizmeti vermek için donatılmıştır. Bu nedenle Tüm teknelerimizde konfor ve ince detaylar düşünülmüştür.

Gezi Teknesi

Ek olarak tekne kiralama hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak için hizmetlerimiz bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu doğrultuda unutulmayacak bir güne ilk adımı atabilirsiniz.

Ayrıca teknelerimizde gerçekleştirdiğimiz bazı organizasyonları sizler için aşağıda listeledik;

 • Düğün, Nişan ve Kına Organizasyonları
 • Mezuniyet Partileri
 • Doğum Günü Partileri
 • Boğazda Kahvaltı Organizasyonu
 • İş Yemeği ve İş Toplantıları
 • Yemekli ve Yemeksiz Boğaz Gezileri

gibi bir çok tekne organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere iletişim numaralarımızdan ve bogazda.org üzerinden teklif formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak, kusursuz hizmet ve uygun fiyatlar için Bogazda'yız...

https://www.youtube.com/embed/cvHGVqRWQ08
Telefon WhatsApp