Yat Kiralama

Yat Kiralama için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Yat Kiralama için uygun tekneler listeleniyor

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama ve yat kiralama fiyatlarına dair bilgiler ve detaylar. İstanbul'daki yatlar sizin için listeleniyor.

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama ve tekne kiralama hizmetleri saatlik ücretlendirilmekte olup diğer hizmetler ekstra sunulmaktadır.

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimizde önceliğimiz sizin istekleriniz doğrultusunda, unutamayacağınız bir Boğaz turu düzenleyip, sizleri özel günlerinizde misafir etmektir.

Dilerseniz, sizler için özen ile seçtiğimiz ve hazırladığımız menülerimizi Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde sizlere sunabiliriz.

Başlıca Organizasyonlar

Yatta Evlilik Teklifi

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evliliğinizin ilk adımını sizler için hazırladığımız yatta evlenme teklifi organizasyonu ile taçlandırabilirsiniz.

Boğaz köprüsünün muhteşem ışıkları altında hazırladığımız lazer gösterisi ve volkanlar eşliğinde evlenme teklifinizi yapabilirsiniz.

Profesyonel kadromuzun sizler için hazırladığı Boğaz'ın eşsiz menüleri ile romantik bir akşam yemeği yiyebilir ve Boğazı'n manzarasına doyabilirsiniz.

Yatta Sevgililer Günü

Sevgililer günü için hazırladığımız  yatta sevgililer günü konseptiyle Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinde unutmayacağınız sürpriz dolu bir akşam yemeği organize edebilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul boğazının gündüz güzelliğini sizler için hazırladığımız Boğaz'da Serpme Kahvaltı menüsü eşliğinde tadabilir unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü

Arkadaşlarınızın veya eşinizin en özel günlerinden biri olan doğum gününü özen ile hazırladığımız yatta doğum günü konseptiyle kutlayabilirsiniz.

Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden yararlanıp kendi konseptiniz ile sürpriz doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Yatta Mezuniyet

Okul arkadaşlarınız ile İstanbul Boğazı'nda sizler için hazırladığımız yatta mezuniyet partisi konsepti ile yıllarca topladığınız anılara en güzelini ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden yararlanıp yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilir, getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri profesyonel ekibimiz ile sizlere sunabiliriz.

Yat Turu

İş arkadaşlarınız ile tüm haftanın yorgunluğunu İstanbul Boğazı'nın tarihi yapıları ve koyları eşliğinde yatta kahvaltı konsepti ile atabilirsiniz.

haftasonunu keyif ile geçirebilirsiniz, dilerseniz iş arkadaşlarınız ile Akşam turuna çıkabilir, Boğaz'ın tarihi yapılarının eşsiz ışıklandırmaları ile Lüks menülerimizi tadabilirsiniz.

Aileniz ile İstanbul Boğazı'nın huzurlu koylarında sizler için hazırladığımız Kahvaltı menülerimizi tadabilir. Tarihi yapıları, eşsiz yalıları denizden izleyip Boğaz'ın güzelliğine hayran kalabilirsiniz.

Yat ile Transfer

Yurt dışından misafirlerinizi ağırlamak ve sizleri Boğaz'ın eşsiz restaurantlarına ulaşımını sağlamak için sizler için hazırladığımız yat ile transfer hizmetimizi seçebilirsiniz.

Misafirleriniz ile unutulmaz bir akşam yemeği öncesinde Boğaz'ın tarihi yapılarını, eşsiz yalıları ve İstanbul'un sembolü olan Boğaz köprülerini denizden seyredebilirsiniz.

Yat kiralama ve yat hizmetleri için fiyat teklifi almak için Boğazda.org üzerinden yat filomuzdan dilediğiniz yata fiyat teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat Kiralama

İstanbul boğazında Yat kiralama fiyatı her bütçeye uygun olup 4 faktörü mevcuttur.

Kişi sayısı

Fazla kişi sayısındaki gruplar için yat fiyatları artmakta olup az kişi sayısındaki gruplar için fiyat düşmektedir.

Yat filomuzda 1-150 kişi sayısına uygun lüks yatlarımız sizler için hizmet vermektedir.

Saat Aralığı

İstanbul Bığazı'nda yat kiralama hizmetleri saatlik ve günlük olarak verilmektedir.

Saat ve günü teklif formunda doğru ve kesin olarak belirtmeniz doğru teklifin yapılabilmesi için önemlidir.

Özel İstekler

Fiyatı etkileyen önemli unsurlardan biri de özel isteklerdir.

Lazer gösterisi, masa süsleme, koktely menü, ana yemek menü, fasıl, oryantel gösteri gibi seçenekler tekne yetkilisiyle kararlaştırılabilen unsurlardır.

Her bütçeye uygun menüler mevcuttur bunlar arasından size uygun olanı teklif formunda belirtmeniz yeterlidir.

Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir, tekne ekibi tarafından getirdiğiniz yiyecek ve içecekler size servis edilebilir.

Sadece yat kiralama hizmetinden yararlanıp tüm yiyecek, içecek ve özel isteklerinizi kendiniz temin edebilirsiniz bu durumda yat yetkilisini bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Yat Kiralama Hangi Mevsimde Yapılmalı?

Boğazda.org ekibi olarak hassasiyet gösterdiğimiz konulardan biri Boğaz'da kış mevsimi turlarıdır.

Yat filomuzdaki tüm yatlar ve teknelerde her gruba uygun kapalı alanı ve ısı sistemi mevcuttur.

Kış mevsiminde Boğaz'ın eşsiz güzelliğine şahit olabilir sizlere ikram ettiğimiz kahve çeşitleri ile içinizi ısıtabilirsiniz.

Boğazda.org olarak sizleri kış mevsiminde İstanbul Boğazı'na bir kez daha hayran bırakabileceğimize inanıyoruz.

Yat Süsleme ve Konseptler

Boğazda.org ile organizasyon yapacağınız yatı süsleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Sizler için hazırladığımız çok sayıda süsleme ve konsteptten yararlanabilir, dilerseniz getirdiğiniz süs malzemeleri ile kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

Detayları teklif istediğiniz yat yetkilisinden alabilirsiniz.

Yat Turları Kaç Saat Olmalı?

İstanbul Boğazı'nda yat turları en az 2 saat olarak belirlenmiştir fakat dilerseniz bu süreyi arttırabilirsiniz.

Yat Kalkış Lokasyonları

Organizasyonunuzun nereden başlayıp, biteceğini tamamen siz belirleyebilirsiniz.

Kalkış lokasyonunu Boğazda.org üzerindeki teklif formundan kolayca seçebilir ve yat yetkilisi ile en uygun lokasyonu belirleyebilirsiniz.

Yat Kiralayarak Yapabileceğiniz Tüm Organizasyonlar

  • Yatta evlenme teklifi
  • Yatta doğum günü partisi
  • Boğazda yat turu
  • Yıldönümü kutlamaları
  • Yüzme turları
  • Yemekli yat turu
  • Kokteyl konseptli yat turu
  • Yatta mezuniyet
  • Adalarda yat turu

Gibi bir çok organizasyonu Boğazda.org üzerinden teklif oluşturarak yapabilirsiniz.