Sıkça Sorulan Sorular

Boğazda.org, tekneler ve kullanıcıları bir araya getiren, iki tarafın aralarında fiyat alışverişi yapabildikleri bir teklif platformudur.

Oturum aç penceresi üzerinden "Kayıt Ol" sekmesine tıklayarak ad soyad, e-posta, telefon ve belirlediğiniz şifreniz ile Boğazda.org'a kayıt olabilirsiniz.

Boğazda.org’da kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Oturum açma penceresi içerisindeki "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayıp kayıt olduğunuz e-posta adresinizi ilgili kısma doldurmanız yeterlidir. Sistem tarafından e-posta ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Boğazda.org üzerinden dilediğiniz tekneyi seçerek; organizasyon tarihi, organizasyon türü, kişi sayısı, organizasyon saati, ad soyad, telefon ve e-posta bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde fiyat teklif formuna aktararak teklif alabilirsiniz.

Teklif sistemi, boğazda organizasyon düzenlemek isteyen kullanıcıların sitede bulunan tekne sayfanızda yer alan formu doldurarak, Boğazda.org aracılığı ile size teklif talebinin yönlendirilmesi hizmetidir.

Abonelik sistemimize dahil olmanızın hemen ardından teknenizin fotoğrafları, kapasitesi ve tanıtım bilgilerini içeren bilgilerinizi Boğazda.org sistemine işleyerek teknenizi platformumuzda yer alan "Tekneler" sekmesine dahil ediyor ve pazarlama araçlarıyla öne çıkartıyoruz.

Teklifleri, Boğazda.org’a giriş yaptığınız profilinizden “Tekliflerim” kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Telefon WhatsApp