Boğazda Yemek Mekanları ve 7 Uygun Mekan

4 sene önce | İstanbul Boğazı
Boğazda Yemek Mekanları ve 7 Uygun Mekan

Boğazda Yemek Mekanları için İstanbul, dünyanın belli başlı öne çıkan şehirlerinden biridir. Kentin büyüsünü oluşturan tarihi dokusu ve tarihi eserleri İstanbul’u değerli kılan unsurlardır. Şehrin bu mükemmel atmosferini Boğaz üzerinde lezzetli bir yemek eşliğinde eşlik ettiğinizde muazzam anılar kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere İstanbul’un mükemmel manzarasına karşı boğazda yemek yiyebileceğiniz 7 yeri sıraladık. Keyifli okumalar.

Boğazda Yemek Mekanları ve 7 Mekan

1-) 360 İstanbul

Görkemli manzarasıyla 360 İstanbul

360 İstanbul, Beyoğlu’nda yer alan kendine has mükemmellikte bir restorandır. 360 İstanbul’da; Kadıköy ve Haliç’in şahane manzarasına eşlik edebilirsiniz.

2-) Fosil Lounge & Bar

Tarihi esintileriyle Fosil Lounge & Bar

Karaköy’de yer alan bu eğlenceli ve hareketli mekanda huzur dolu bir akşam yemeği yiyebilmeniz için her şey mevcut. Boğazda Yemek planınız var ise Fosil Lounge & Bar’ı eklemeyi unutmayın.

3-) Kalpazankaya Restaurant

Harika Doğal Manzarasıyla Kalpazankaya Restaurant

Burgazada’da bulunan ve mükemmel lezzetlerini konukları ile paylaşan Kalpazankaya Restaurant, bir aile işletmesinin 3 neslinin büyük emekleri ile bugünlere gelmiş mazisi olan bir restoran olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Adanın harika doğası ve atmosferi eşliğinde birbirinden lezzetli yemekleri yiyerek hem ruhunuzu hem de karnınızı doyurabilirsiniz.

4-) Sardunya

Sardunya Karaköy Restaurant

Bir diğer sizlere tavsiye edebileceğimiz mekan ise yine Karaköy’de bulunan Sardunya Restaurant. Yemeğin kalitesine dikkat edenler için son derece uygun bir mekan olan Sardunya’nın eşsiz manzarası da lezzetle birleşen bir diğer muazzam unsur.

5-) Villa Bosphorus

Harika manzarası ve otantik ortamıyla Villa Bosphorus

Beylerbeyi’nde bulunan ve Boğaziçi Köprüsü’nün Avrupa yakasındaki ayağına yakın bir yerde yer alan Villa Bosphorus’un manzarasını kelimelerle anlatmak çok zor. Konumu gereği oldukça tercih edilen bu mekanda Boğazda Yemek keyfini harmanlamak sizler için harikulade bir deneyim olacaktır.

6-) Zargana Sortie Restaurant

Boğaza karşı Zargana Sortie Restaurant

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan ve Boğaz’ın muazzam bir yerinde bulunan Zargana Sortie Restaurant, boğazda akşam yemeği organizasyonlarından ziyade diğer organizasyonlara da ev sahipliği yapması ile biliniyor.

7-) Lacivert Restaurant

Harika manzarasıyla Lacivert Restaurant

Anadolu Hisarı’nın 20 yıllık emektar restoranlarından Lacivert Restaurant, 4 mevsimin de mükemmel bir şekilde izlenebileceği bir mekân konumunda.

Bogazda.org Aracılığı İle Boğazda Yemek Deneyimi

Bu yazımızda sizlere İstanbul’da Boğazda Yemek Mekanları için uygun yer arayanlar için 7 uygun mekanı derledik. Bogazda.org aracılığı ile siz de Boğazda Akşam Yemeği, Teknede Kahvaltı gibi Boğazda gezinti halinde iken lezzete doyabilirsiniz. Dilerseniz kişisel olarak tekne kiralama ve yat kiralama seçeneklerinden yararlanarak kendinize özel boğaz turu düzenleyebilirsiniz.

Yat kiralama fiyatları ve tekne kiralama fiyatları için boğazda.org platformunda yer alan teknelerden fiyat teklifi alabilir dilediğiniz etkinliği düzenleyebilirsiniz. Teknede düğün ve boğazda türk gecesi geniş kapsamlı etkinlikler için de daha fazla bilgi almak istiyorsanız blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp