Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Yatta Evlilik Teklifi için uygun tekneler listeleniyor

İstanbul Boğazı'nın manzarası eşliğinde, yatta evlilik teklifi konseptli yatlarımız ile sürpriz dolu bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarası eşliğinde, sizler için hazırladığımız yatta evlilik teklifi konseptli yatlarımız ile sürpriz dolu bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Boğaz'da evlilik teklifi organizasyonu ile evliliğe ilk adımınızı unutulmaz bir evlilik teklifi ile atabilir, ömür boyu saklayabileceğiniz anılara sahip olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizin sizlerin isteği doğrultusunda süslediği masa düzeninde ve şeflerimizin hazırladığı çeşitli menüler ile romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Gecenin sonunda sürpriz bir evlilik teklifi ile taçlandırabilirsiniz.

İsteğe bağlı Kız Kulesi gibi tarihi yapıların benzersiz güzelliği eşliğinde volkanlar ve sürprizler ile evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz Boğaz Köprüsünün muhteşem ışıklandırması eşliğinde Lazer gösterisi ve çeşitli sürprizler ile evliliğe ilk adımınızı atabilirsiniz.

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilir, kaptanımızın sizler için belirlediği rota uzerinden Boğaz'ın eşsiz manzarasında seyredebilirsiniz.

Mumlar ve çeşitli süsler ile süslenmiş masada ve şeflerimizin sizler için hazırladığı menüler ile evlilik teklifiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Konsepti ve Menü Seçimi

Yat filomuzda bulunan tüm yatlarımız Boğaz'da evlilik teklifi organizasyonuna uygun olup yeterli donanıma sahiptir.

İsteğe bağlı olarak Boğazda.org olarak sizler için hazırladığımız her bütçeye uygun konseptler ve menüler eşliğinde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Dilerseniz sizlerin isteği doğrultusunda yeni bir konsept hazırlayabilir, menüler ve yat süslemesi hakkında yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Tarihi Yapılar Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Kız Kulesi
Kız Kulesi

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilir, sizler için hazırladığımız ve seçtiğiniz menüler eşliğinde Boğaz'da seyredebilirsiniz.

En eski yapılarından biri olan kız kulesinin muhteşem manzarasında unutulmaz bir evlilik teklifi ile unutamayacağınız bir güne imza atabilirsiniz.

Boğaz Köprüsü Altında Lazerli Evlenme Teklifi

Yatta evlilik teklifi
Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterisi

Dilerseniz romantik bir akşam yemeğinden sonra iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında lazer gösterisi ile evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatınız Boğaz köprüsüne yaklaştığında eşsiz manzarasında arka planda seçtiğiniz müzik ile fotoğraf çekilirken isimlerinizin ve Evlilik mesajınızın boğaz köprüsünün altında belirdiğini görebilirsiniz.

Volkanlar ve sürprizler eşliğinde bir evlilik teklifi gerçekleştirebilir, ekibimizin çektiği fotoğraf ve videolar ile bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yat filomuzda bulunan yatlarımızın her birinin farklı süsleme konsepti ve menüleri mevcuttur.

Dilediğiniz konsepti ve menüyü yat yetkilisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmede seçebilirsiniz.

Dilerseniz sizlerin getirdiği süsleme malzemeleri ile yatınızı süsleyebilir getirdiğimiz menüleri sizlere sunabilir, sadece yat kiralama hizmeti sağlayabiliriz.

Fotoğraf ve Videolar ile Anı Ölümsüzleştirmek

Yat filomuzda bulunan tüm yatlarımızda profesyonel çekim ekibi olup Yatta evlilik teklifi organizasyonu için yeterli ekipmana sahiptir.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifiniz volkanlar ve lazer gösterisi eşliğinde profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraflanıp, videoya çekiliyor.

Fotoğraflar ve video kayıtları evlilik teklifinizden sonra sizlere teslim edilmektedir, belirttiğimiz hizmet için yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz

Her Mevsimde Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Boğazda.org ekibi olarak kış mevsiminde yat turlarına önem verdiğimizi belirtmek istiyoruz,
Yatlarımızın hepsinde açılıp kapanabilir alan mevcut olup ısı cihazları ile donatılmıştır.

Ekstra Hizmetler

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama hizmetinde fiyatlandırma sadece yat kirası olarak verilmektedir.

Lazer gösterileri, profesyonel kemancı, gül paketi, alkol menüleri, masa süsleme, profesyonel çekim ekibi, gibi ekstra hizmetler sunulmaktadır.

Ekstra hizmetlerimiz yat filomuzdan seçtiğiniz yatlar arasında değişkenlik göstermektedir.

Almak istediğiniz ekstra hizmetleri teklif Sayfasına belirtmeniz halinde yat yetkilisi tarafından detaylı bilgi sizlere verilecektir.

Neden Yatta Evlenme Teklifi

Sıradan bir konsept ile evlilik teklifi yerine Boğaz'ın eşsiz maviliği arasında evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarihi yapıların ve ışıklandırmaların manzarasında eşiniz ile baş başa kalabileceğiniz romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifinizi sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Sıradan bir restaurant da gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi yerine, Kız kulesinin veya Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu her bütçeye uygun olup yat yetkilisi ile organizasyon öncesi belirlenen fiyat haricinde ekstra ödeme yapılmayacaktır.

Neden Boğazda.org?

Boğazda.org ekibi olarak İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını, tarihi yapılarını, farklı güzelliğe sahip yalılarını leziz ve kaliteli menüler eşliğinde sunuyoruz.

Sıra dışı organizasyonlarınızın her bütçeye uygun olduğunu göstermek istemekteyiz.

Lüks ve kaliteli yatlarımız, profesyonel ekibimiz, leziz menülerimiz, tecrübeli kaptanlarımız ile sizler için unutulmaz bir Boğaz turu organizasyonu gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.