Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarası eşliğinde, sizler için hazırladığımız yatta evlilik teklifi konseptli yatlarımız ile sürpriz dolu bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Nedir?

Boğaz'da evlilik teklifi organizasyonu ile evliliğe ilk adımınızı unutulmaz bir evlilik teklifi ile atabilir, ömür boyu saklayabileceğiniz anılara sahip olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizin sizlerin isteği doğrultusunda süslediği masa düzeninde ve şeflerimizin hazırladığı çeşitli menüler ile romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Gecenin sonunda sürpriz bir evlilik teklifi ile taçlandırabilirsiniz.

İsteğe bağlı Kız Kulesi gibi tarihi yapıların benzersiz güzelliği eşliğinde volkanlar ve sürprizler ile evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz Boğaz Köprüsünün muhteşem ışıklandırması eşliğinde Lazer gösterisi ve çeşitli sürprizler ile evliliğe ilk adımınızı atabilirsiniz.

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilir, kaptanımızın sizler için belirlediği rota uzerinden Boğaz'ın eşsiz manzarasında seyredebilirsiniz.

Mumlar ve çeşitli süsler ile süslenmiş masada şeflerimizin sizler için hazırladığı menüler ile evlilik teklifiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Konsepti ve Menü Seçimi

Yat filomuzda bulunan tüm yatlarımız Boğaz'da evlilik teklifi organizasyonuna uygun olup isteklerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için yeterli donanıma sahiptir.

İsteğe bağlı olarak Boğazda.org olarak sizler için hazırladığımız her bütçeye uygun konseptler ve menüler eşliğinde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Dilerseniz sizlerin isteği doğrultusunda yeni bir konsept hazırlayabilir, menüler ve yat süslemesi hakkında yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Tarihi Yapılar Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Kız Kulesi
Kız Kulesi

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilir, sizler için hazırladığımız ve seçtiğiniz menüler eşliğinde Boğaz'da seyredebilirsiniz.

En eski yapılarından biri olan kız kulesinin muhteşem manzarasında unutulmaz bir evlilik teklifi ile unutamayacağınız bir güne imza atabilirsiniz.

Lazerli Evlilik Teklifi

Yatta evlilik teklifi
Lazerli Evlilik Teklifi ANI

Dilerseniz romantik bir akşam yemeğinden sonra iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında yatta lazerli evlilik teklifi hizmeti ile evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatınız Boğaz köprüsüne yaklaştığında eşsiz manzarasında arka planda seçtiğiniz müzik ile fotoğraf çekilirken isimlerinizin ve Evlilik mesajınızın boğaz köprüsünün altında belirdiğini görebilirsiniz.

Volkanlar ve sürprizler eşliğinde bir evlilik teklifi gerçekleştirebilir, ekibimizin çektiği fotoğraf ve videolar ile bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yat filomuzda bulunan yatlarımızın her birinin farklı süsleme konsepti ve menüleri mevcuttur.

Dilediğiniz konsepti ve menüyü yat yetkilisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmede seçebilirsiniz.

Dilerseniz sizlerin getirdiği süsleme malzemeleri ile yatınızı süsleyebilir getirdiğimiz menüleri sizlere sunabilir, sadece yat kiralama hizmeti sağlayabiliriz.

Yatta Evlenme Teklifinizi Fotoğraflar Ve Videolar İle Ölümsüzleştirin.

Yat filomuzda bulunan tüm yatlarımızda profesyonel çekim ekibi olup Yatta evlilik teklifi organizasyonu için yeterli ekipmana sahiptir.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifiniz volkanlar ve lazer gösterisi eşliğinde profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraflanıp, videoya çekiliyor.

Fotoğraflar ve video kayıtları evlilik teklifinizden sonra sizlere teslim edilmektedir, belirttiğimiz hizmet için yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz

Ekstra Hizmetler

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama hizmetinde fiyatlandırma sadece yat kirası olarak verilmektedir.

Lazer gösterileri, profesyonel kemancı, gül paketi, alkol menüleri, masa süsleme, profesyonel çekim ekibi, gibi ekstra hizmetler yatta evlilik teklifi organizasyonu haricinde ekstra hizmet olarak sunulmaktadır.

Ekstra hizmetlerimiz yat filomuzdan seçtiğiniz yatlar arasında değişkenlik göstermektedir.

Yatta evlilik teklifinizi taçlandırmak için ekstra hizmetlerden seçimlerinizi yapabilir ve ekibimize iletebilirsiniz. Sizler için ekstra hizmetimizden bazılarını aşağıda listeledik;

  • Lazer Ve Volkan Gösterisi
  • Havai Fişek Gösterileri
  • Özel Masa Süsleme Hizmeti
  • Yemekli ve Yemeksiz Menüler
  • Kameraman
  • Bay Kemancı veya Bayan Kemancı

gibi bir çok hizmetimiz vardır, Detaylı bilgiyi ekibimizden öğrenebilir ve ekstra hizmetler listesini temin edebilirsiniz. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve yatta evlenme teklifi organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Dört Mevsim Yatta Evlilik Teklifi Düzenleyebilirsiniz

Boğazda.org ekibi olarak kış mevsiminde yat turlarına önem verdiğimizi belirtmek istiyoruz, Bünyemizde bulunan tüm yatta evlilik teklifi için dizayn edilmiş yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet vermek için donatılmıştır.

Yatlarımızın hepsinde açılıp kapanabilir alan mevcut olup ısı cihazları ile donatılmış ve konfora önem verilmiştir.

Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu Gerçekleştirmek İçin Başlıca Sebepler

Sıradan bir konsept ile evlilik teklifi yerine Boğaz'ın eşsiz maviliği arasında yatta evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarihi yapıların ve ışıklandırmaların manzarasında eşiniz ile baş başa kalabileceğiniz romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifinizi sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Sıradan bir restaurant da gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi yerine, Kız kulesinin veya Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu her bütçeye uygun olup yat yetkilisi ile organizasyon öncesi belirlenen fiyat haricinde ekstra ödeme yapılmayacaktır.

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Yatta evlilik teklifi fiyatları sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere iletilmektedir. Yatta Evlenme Teklifi konseptleri, Menü seçimleri, Ekstra istekler gibi bir çok detay hakkında ekibimizden bilgi alabilir ve bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ekibimize seçimlerinizi iletmeniz halinde sizler için en uygun yat ve fiyat listelerini sizlere ileteceklerdir.

Yatta Evlilik teklifi fiyatlarını sizler için en uygun hale getirdik, Paketlerimiz hakkında bilgiyi aşağıda sizler için belirttik.

Yatta Evlilik Teklifi Paketleri

Bogazda.org olarak sizlere bir çok yatta evlenme teklifi paketi hazırladık, Paket seçimi halinde evlilik teklifi organizasyonunuzu daha uygun fiyatlarda gerçekleştirebilir ve bir çok detayı düşünmekten kurtulabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız yatta evlilik teklifi paketlerinin içeriği ve fiyatları için bizlere ulaşabilir ve kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Evlenme Teklifi

Boğazın eşsiz manzarasında hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifi anında arkadaşlarınız ve ailelerinizin de sizlerle beraber olmasını isterseniz teknede evlenme teklifi organizasyonunu seçebilirsiniz.

10 ila 100 kişiye kadar teknede evlenme teklifi hizmeti vermekteyiz, Bünyemizde bulunan gezi teknelerimizi evlenme teklifinize uygun şekilde hazırlayabilir ve kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Boğazda Evlenme Teklifi Fiyatları

Teknede evlenme teklifi fiyatlarımız yatta evlenme teklifi fiyatlarına göre daha esnek olup tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Detaylı fiyatlandırma için kişi sayınızı ve organizasyon içeriğinizi ekibimize belirtebilir ve fiyatlandırma isteyebilirsiniz.

Bu doğrultuda ekibimiz sizler için en uygun fiyatları ve tur içeriğinin detaylarını sizlere iletecektir.

Boğazda Evlenme teklifi için kiralık yatlarımız ve teknelerimiz için bizlere iletişim numaralarımızdan ve bogazda.org üzerinden teklif bırakabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi sizlerin istekleri doğrultusunda İstanbul Boğazın da gerçekleşen bir organizasyon türüdür.

Bogazda.org ekibi olarak istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir organizasyon için en az 3 saat olarak gerçekleşmesini tavsiye ediyoruz.

Bünyemizde bulunan tüm motor yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet verebilmek için donatılmıştır bu doğrultuda yağmurlu ve kötü havalarda organizasyonunuz iptal olmaz.

Lazer gösterileri, Canlı müzik ekibi, Yat ve masa süsleme gibi bir çok ekstra hizmetlerimiz var, Ekstra hizmetler hakkında ekibimizden bilgi alabilir ve bu doğrultuda kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta ancak dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilir ve servis edilmesini isteyebilirsiniz.

Eğer lazer gösterisi gibi ekstra hizmet talepleriniz var ise akşam saatleri sizler için uygun olacaktır.

Bogazda.org olarak İstanbul boğazındaki tüm iskelelere yanaşma izinimiz var, Sizler için en uygun olan katılım lokasyonunu belirleyip bize iletmeniz doğrultusunda ekibimiz ile yata katılım lokasyonunu kararlaştırabilirsiniz.

Bogazda.org ekibi olarak sizlere en uygun fiyatlara kusursuz bir hizmet garantisi vermekteyiz.

Telefon WhatsApp