Yatta Evlilik Teklifi & Yatta Evlenme Teklifi Fiyatları

Yatta Evlilik Teklifi & Yatta Evlenme Teklifi Fiyatları için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarası eşliğinde, sizler için hazırladığımız yatta evlilik teklifi konseptli yatlarımız ile sürpriz dolu bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bu doğrultuda Boğaz'da evlilik teklifi ile evliliğe ilk adımınızı unutulmayacak bir evlilik teklifi ile atabilirsiniz. Aynı zamanda ömür boyu saklayabileceğiniz anılara sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin sizlerin isteği doğrultusunda süslediği masa düzeninde ve şeflerimizin hazırladığı çeşitli menüler ile romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz. Bununla birlikte gecenin sonunda sürpriz bir evlilik teklifi ile taçlandırabilirsiniz.

Evlilik teklifi için yat kiralama organizasyonu son zamanlarda bir çok misafirimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu doğrultuda sizlere yatta evlenme teklifi organizasyonu için bilgi vermek istiyoruz.

İsteğe bağlı Kız Kulesi gibi tarihi yapıların benzersiz güzelliği eşliğinde sürprizler ile evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Boğaz Köprüsünün muhteşem ışıklandırması eşliğinde Lazer gösterisi, çeşitli sürprizler ile evliliğe ilk adımınızı atabilirsiniz. Üstelik yatta evlenme teklifi organizasyonu için bir çok sürpriz mevcut olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan ve yatta evlilik teklifi hizmeti sunabilen yatlarımız 2-35 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bu doğrultuda tekne profillerinden dilediğiniz yatı seçebilirsiniz ve ekibimiz ile detaylar için görüşebilirsiniz. Bogazda.org ekibi olarak sizlere dört mevsim hizmet vermek için çalışmaktayız. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan yatların, donanımı dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiştir. Böylelikle bogazda.org aracılığı ile kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilirsiniz. Bu doğrultuda kaptanımızın sizler için belirlediği rota üzerinden Boğaz'ın eşsiz manzarasında seyredebilirsiniz. Aynı zamanda mumlar, çeşitli süsler ile süslenen masada şeflerimizin sizler için hazırladığı menüler ile evlilik teklifiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Lazerler Eşliğinde Yatta Evlilik Teklifi

Dilerseniz romantik bir akşam yemeğinden sonra iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında yatta lazerli evlilik teklifi hizmeti ile evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Yatınız Boğaz köprüsüne yaklaştığında eşsiz manzarasında arka planda seçtiğiniz müzik ile fotoğraf çekilirken isimlerinizin ve Evlilik mesajınızın boğaz köprüsünün altında belirdiğini görebilirsiniz.

Volkanlar ve sürprizler eşliğinde bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ekibimizin çektiği fotoğraf ve videolar ile bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ek olarak yat filomuzda bulunan yatlarımızın her birinin farklı süsleme konsepti ve menüleri mevcuttur. Bu doğrultuda dilediğiniz konsepti ve menüyü yat yetkilisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmede seçebilirsiniz.

Ek olarak dilerseniz getirdiğiniz süsleme malzemeleri ile yatınızı süsleyebilirsiniz. Bu doğrultuda getirdiğiniz süsler ile yat süslemesi yapabiliriz.

Fotoğraf Ve Video Hizmeti

Bünyemizde bulunan tüm yatlarımızda profesyonel çekim ekibinin olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda ekibimiz Yatta evlilik teklifi organizasyonu için yeterli ekipmana sahiptir. Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifiniz volkanlar, lazer gösterisi eşliğinde profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraflanıyor.

Fotoğraflar ve video kayıtları evlilik teklifinizden sonra sizlere teslim edilmektedir. Bu sebep ile belirttiğimiz fotoğraf video hizmeti için yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz

Ekstra Hizmetler

İstanbul Boğazı'nda yat kiralama hizmetinde fiyatlandırma sadece yat kirası olarak verilmektedir. Lazer gösterileri, profesyonel kemancı, gül paketi, alkol menüleri, masa süsleme, profesyonel çekim ekibi, gibi ekstra hizmetler yatta evlenme teklifi organizasyonu haricinde ekstra hizmet olarak sunulmaktadır.

Ekstra hizmetlerimiz yat filomuzdan seçtiğiniz yatlar arasında değişkenlik göstermektedir.

Yatta evlilik teklifinizi taçlandırmak için ekstra hizmetlerden seçimlerinizi yapabilirsiniz ve ekibimize iletebilirsiniz. Sizler için ekstra hizmetlerimizden bazılarını aşağıda listeledik;

  • Lazer Ve Volkan Gösterisi
  • Havai Fişek Gösterileri
  • Özel Masa Süsleme Hizmeti
  • Yemekli ve Yemeksiz Menüler
  • Kameraman
  • Bay Kemancı veya Bayan Kemancı

gibi bir çok hizmetimiz var. Detaylı bilgiyi ekibimizden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ekstra hizmetler listesini temin edebilirsiniz. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz ve yatta evlenme teklifi organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz

Dört Mevsim Yatta Evlilik Teklifi Düzenleyebilirsiniz

Boğazda.org ekibi olarak kış mevsiminde yat turlarına önem verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan tüm yatta evlilik teklifi için dizayn edilmiş yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet verebilmek için donatılmıştır.

Yatlarımızın hepsinde açılabilen ve kapanabilen alanlar olması ile birlikte ısı cihazları ile donatılmıştır. Bu doğrultuda hava koşulları organizasyonunuzu etkilemez.

Neden Yatta Evlilik Teklifi Yapmalıyım?

Sıradan bir konsept ile evlilik teklifi yerine Boğaz'ın eşsiz maviliği arasında yatta evlenme teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarihi yapıların ve ışıklandırmaların manzarasında eşiniz ile baş başa kalabileceğiniz romantik bir akşam yemeği geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifinizi sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Sıradan bir restaurant da gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi yerine, Kız kulesinin veya Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmayacak bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Lüks yatta evlenme teklifi organizasyonu her bütçeye uygun olup yat yetkilisi ile organizasyon öncesi belirlenen fiyat haricinde ekstra ödeme yapılmayacaktır.

Konsept ve Menü Seçimi

Yat filomuzda bulunan tüm yatlarımız Boğaz'da evlilik teklifi organızasyonu gerçekleştirebilecek kapasitededir. Konsept ve detaylar yatta evlilik teklifi fiyatlarının belirlenmesi için önemli bir detay olduğunu belirtmek istiyoruz.

İsteğe bağlı olarak Boğazda.org olarak sizler için hazırladığımız her bütçeye uygun konseptler ve menüler eşliğinde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz sizlerin isteği doğrultusunda yeni bir konsept hazırlayabiliriz. Bu nedenle menüler ve yat süslemesi hakkında yat yetkilisi ile görüşebilirsiniz ve Kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Tarihi Yapılar Eşliğinde Yatta Evlenme Teklifi

Yat yetkilisi ile kararlaştırdığınız lokasyondan yatımıza katılabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hazırladığımız ve seçtiğiniz menüler eşliğinde Boğaz'da seyredebilirsiniz. Bu doğrultuda en eski yapılarından biri olan kız kulesinin muhteşem manzarasında unutulmayacak bir evlilik teklifi ile güne imzanızı atabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Lüks yatta evlilik teklifi fiyatları sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere iletilmektedir. Bu doğrultuda yatta Evlenme Teklifi konseptleri, Menü seçimleri, Ekstra istekler gibi bir çok detay hakkında ekibimizden bilgi alabilirsiniz ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ekibimize seçimlerinizi iletmeniz halinde sizler için en uygun yat ve fiyat listelerini sizlere ileteceklerdir. Ek olarak yatta Evlilik teklifi fiyatları sizler için en uygun hale getirildi. Aynı zamanda paketlerimiz hakkında bilgiyi aşağıda sizler için belirttik.

Yatta Evlenme Teklifi Paketleri

Bogazda.org olarak sizlere bir çok yatta evlenme teklifi paketi hazırladık. Bu doğrultuda yatta evlilik teklifi fiyatları daha uygun hale getirildi. Aynı zamanda paket seçimi halinde evlilik teklifi organizasyonunuzu daha uygun fiyatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda bir çok detayı düşünmekten kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda yatta evlilik teklifi fiyatları daha uygun bir şekil alabilir.

Sizler için hazırladığımız yatta evlilik teklifi paketlerinin içeriği ve fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz. Hatta tüm detayları kararlaştırabilirsiniz ve kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifi

Boğazın eşsiz manzarasında hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifi anında arkadaşlarınız ve ailelerinizin de sizlerle beraber olmasını isterseniz teknede evlenme teklifi organizasyonunu seçebilirsiniz. Teknede evlenme teklifi hizmeti veren teknelerimiz 150 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bu nedenle 10 ila 150 kişiye kadar teknede evlenme teklifi hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde bulunan gezi teknelerimizi evlenme teklifinize uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. Ek olarak kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Boğazda Evlenme Teklifi Fiyatları

Teknede evlenme teklifi fiyatlarımız yatta evlenme teklifi fiyatlarına göre daha değişkendir. Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kişi sayınızı ve organizasyon içeriğinizi ekibimize belirtebilirsiniz. Bu doğrultuda yatta evlilik teklifi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimiz sizler için en uygun fiyatları ve tur içeriğinin detaylarını sizlere iletecektir.

Boğazda Evlenme teklifi için kiralık yatlarımız, teknelerimiz için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu hazırlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/embed/RZjK3jO8-tI
Telefon WhatsApp