Teknede İftar ve Teknede İftar Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Teknede İftar ve Teknede İftar Fiyatları

Teknede İftar Yemeği

Ramazan ayı manevi açıdan tüm Müslüman alemi için önem teşkil eden ve ibadetlerini yerine getirdiği bir dönemdir. Sizde “11 Ayın Sultanı” olan Ramazan ayında oruçlarınızı tutarken, akşam mükemmel bir iftar yemeği düzenlemek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla beraber teknede iftar yemeği düzenleyerek orucunuzu açabilir ve dostlarınızla boğazın harika manzarası altında iftar sonrası sohbet edebilirsiniz.

Teknede iftar yemeği organizasyonu ramazan ayındaki genellikle düzenlenen iftar yemeklerinden daha farklı ve dikkat çekici bir konsepte sahip olduğundan siz değerli misafirlerimizin son yıllarda oldukça rağbet gösterdiği bir yemek organizasyonudur.

Teknede iftar etkinliğini, aileniz ve akrabalarınız ile düzenleyebildiğiniz gibi iş arkadaşlarınızı barındıran, okul ekibiniz gibi toplu katılımın olduğu organizasyonlar boğazda.org aracılığı ile kolaylıkla düzenlenebilir. Uzun geçen saatler sonrası iftar sofrasında yerinizi aldığınızda, boğazın ve tarih kokan yapılarını seyrederek teknede iftar organizasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

İftar Yemeği Fiyatları

Boğazda iftar yemeği düzenlemek birbirinden güzel iftar menüleri ile hem orucunuzu açarak ibadetinizi yapacaksınız hemde boğazın mükemmel ambiyansı altında birbirinden güzel menüleri tatmanın keyfini çıkaracaksınız.

Boğazda.org size ve bütçenize uygun tekne seçenekleri ile dilediğiniz organizasyonu oluşturmanıza yardımcı olur. İftar yemeği fiyatları, kişi sayısı, menülere göre değişiklik sağlayabileceği gibi teknelerin tipine göre de değişiklik gösterebilir.

İstanbul İftar Mekanları

İstanbul iftar mekanları fiyat olarak siz değerli misafirlerimizin bütçesini aşabilen fiyat politikaları uygulamaktadır. Boğazda.org vasıtası ile hem ekonomik fiyata boğazda iftar yemeği düzenleyebilir hem de boğazın büyüleyici güzelliğini yakından görme fırsatına erişebilirsiniz. İstanbulda meşhur iftar mekanları mevcuttur ancak ramazan heyecanı ile yer bulamayabilir özel bir organizasyon düzenleme imkanı elde edemeyebilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile İstanbulda iftar yemeği düzenlerken belirleyeceğiniz tekneye notlar bırakabilirsiniz. İftar yemeği sonrası ibadetlerini yapmak isteyen misafirlerimiz için organizasyondan sorumlu tekneniz notunuzu dikkate alarak size ibadet fırsatını sağlamaktadır.

Teknede iftar yemeği sırasında iftar sonrası, boğazın eşsiz manzarası altında çayınızı yudumlayabilir maneviyatın doruklarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahuruda boğazda geçirmek isteyen misafirlerimiz için tekneye belirttikleri notların uygunluğu göz alındığı taktirde, seher vakti boğazda kahvaltı yaparak sahurunuzu yapabilirsiniz.

Boğazda iftar yemeği, lezzet, sunum ve görsel güzellik bakımından sizi oldukça tatmin edecek bir organizasyon. Boğazda.org aracılığı ile birçok boğazda bir çok organizasyon düzenleyebilirsiniz. Teknede düğün, Teknede mezuniyet, boğazda doğum günü, yemekli boğaz turu, boğazda tekne turu, teknede nişan gibi en özel günleriniz dahil her türlü organizasyonu lüks ve kaliteli bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Yazımıza Yorum Katın