Teknede İftar ve Teknede İftar Fiyatları

4 sene önce | Tekne Turu
Teknede İftar ve Teknede İftar Fiyatları

Teknede İftar Yemeği

Ramazan ayı manevi açıdan tüm Müslüman alemi için önem teşkil eden ve ibadetlerini yerine getirdiği bir dönemdir. Sizde “11 Ayın Sultanı” olan Ramazan ayında oruçlarınızı tutarken, akşam mükemmel bir iftar yemeği düzenlemek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla beraber teknede iftar yemeği düzenleyerek orucunuzu açabilir ve dostlarınızla boğazın harika manzarası altında iftar sonrası sohbet edebilirsiniz.

Teknede iftar yemeği organizasyonu ramazan ayındaki genellikle düzenlenen iftar yemeklerinden daha farklı ve dikkat çekici bir konsepte sahip olduğundan siz değerli misafirlerimizin son yıllarda oldukça rağbet gösterdiği bir yemek organizasyonudur.

Teknede iftar etkinliğini, aileniz ve akrabalarınız ile düzenleyebildiğiniz gibi iş arkadaşlarınızı barındıran, okul ekibiniz gibi toplu katılımın olduğu organizasyonlar boğazda.org aracılığı ile kolaylıkla düzenlenebilir.

Uzun geçen saatler sonrası iftar sofrasında yerinizi aldığınızda, boğazın ve tarih kokan yapılarını seyrederek teknede iftar organizasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm iftar teknelerinin kendine özgün menüleri vardır, Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra menüler ve tekneler hakkında sizlere bilgi vereceklerdir, Bu doğrultuda iftar teknesi ve menü seçiminizi yapabilir İstanbul boğazının eşsiz manzarasında orucunuzu açabilirsiniz.

İftar Yemeği Fiyatları

Boğazda iftar yemeği düzenlemek birbirinden güzel iftar menüleri ile hem orucunuzu açarak ibadetinizi yapacaksınız. Ayrıca boğazın mükemmel ambiyansı altında birbirinden güzel menüleri tatmanın keyfini çıkaracaksınız.

Boğazda.org size ve bütçenize uygun tekne seçenekleri ile dilediğiniz organizasyonu oluşturmanıza yardımcı olur. İftar yemeği fiyatları, kişi sayısı, menülere göre değişiklik sağlayabileceği gibi teknelerin tipine göre de değişiklik gösterebilir.

Teknede iftar fiyatları bir çok mekandan daha ekonomik olduğunu belirtmek isteriz, Bogazda.org bünyesinde bulunan tüm iftar teknelerimiz sizlere ramazan ayı boyunca uygun fiyatlara hizmet vermektedir.

Teknede iftar fiyatları tamamen sizlerin seçimleri doğrultusunda şekillenmektedir, Bizlerle iletişime geçmeniz halinde istekleriniz doğrultusunda ekibimiz sizler için en uygun fiyatları listeleyecek ve sunacaktır. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir birbirinden lezzetli iftar menülerimiz ile unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.

Teknede iftar fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İstanbul İftar Mekanları

İstanbul’da bir çok iftar mekanı fiyat olarak siz değerli misafirlerimizin bütçesini aşabilen fiyat politikaları uygulamaktadır. Boğazda.org vasıtası ile hem ekonomik fiyata boğazda iftar yemeği düzenleyebilir hem de boğazın büyüleyici güzelliğini yakından görme fırsatına erişebilirsiniz.

İstanbulda meşhur iftar mekanları mevcuttur ancak ramazan heyecanı ile yer bulamayabilir özel bir organizasyon düzenleme imkanı elde edemeyebilirsiniz.

İftar Teknesi

Boğazda.org aracılığı ile İstanbulda iftar yemeği düzenlerken belirleyeceğiniz tekneye notlar bırakabilirsiniz. İftar yemeği sonrası ibadetlerini yapmak isteyen misafirlerimiz için organizasyondan sorumlu tekneniz notunuzu dikkate alarak size ibadet fırsatını sağlamaktadır.

Teknede iftar yemeği sırasında iftar sonrası, boğazın eşsiz manzarası altında çayınızı yudumlayabilir maneviyatın doruklarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sahuruda boğazda geçirmek isteyen misafirlerimiz için tekneye belirttikleri notların uygunluğu göz alındığı taktirde, seher vakti boğazda kahvaltı yaparak sahurunuzu yapabilirsiniz.

Boğazda iftar yemeği, lezzet, sunum ve görsel güzellik bakımından sizi oldukça tatmin edecek bir organizasyon. Boğazda.org aracılığı ile birçok boğazda bir çok organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Teknede düğün, yat kiralama, tekne kiralama, Teknede mezuniyet, boğazda doğum günü, yemekli boğaz turu, boğazda tekne turu, teknede nişan gibi en özel günleriniz dahil her türlü organizasyonu lüks ve kaliteli bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Teknede İftar Fırsatı

Bogazda.org olarak tüm bütçelere uygun fırsat paketleri sunmaktayız, Ramazan ayı boyunca sizler için hazırladığımız bir çok iftar fırsatından faydalanabilir ve unutulmaz bir iftar organizasyonunu düzenleyebilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca bir çok fırsat paketi hazırlamaktayız, Teknede iftar fırsatları ve güncel fırsat paketleri hakkında bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve paket detaylarını alabilirsiniz.

teknede iftar fırsatları

Bogazda.org olarak sizlere unutulmaz bir iftar organizasyonu geçireceğinizin garantisini vermekteyiz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp