Tekne Kiralama

Tekne Kiralama için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın
İstanbul'da tekne kiralama hizmeti

Bogazda.org bünyesinde bulunan ve sizlere İstanbul'da tekne kiralama hizmeti sağlayan kiralık teknelerimizin kapasiteleri 20 ila 750 kişi aralığındadır ve bünyemizdeki kiralık teknelerimiz misafirlerimize dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiştir.

İstanbul Boğazında tekne kiralama hizmeti ile Boğaz'ın dört mevsim güzelliğini sıcak kahve çeşitlerimiz ile birlikte seyredebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Dilerseniz Boğazın akşam saatlerindeki manzarası eşliğinde aşçılarımızın sizler için hazırladığı birbirinden lezzetli menülerimiz ile unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

Kusursuz ve hatasız tekne kiralama gerçekleştirmek için tüm detayları ve fiyat bilgisini sizler için aşağıda başlıklar halinde inceledik.

Tekne Kiralama Nedir?

Tekne Kiralama hizmeti İstanbul Boğazında 20 ila 750 kişiye kadar yemekli/yemeksiz olarak gerçekleşen geniş kapsamlı bir gezi organizasyonu türüdür.

Tekne kiralama hizmeti Yaz ve Kış aylarında unutulmaz bir akşam yemeği, Hayatınızın en önemli anlarından biri olan ihtişamlı bir düğün organizasyonu, Yaz sıcağından kurtulup boğazın sessiz ve serin koylarında yüzme turu veya Hayatınızı önemli derecede değiştirecek ve yeni kararlar alabileceğiniz iş toplantıları gibi bir çok organizasyonu barındırmaktadır.

Tekne Kiralama İçin Önemli Detaylar

Kiralık Teknelerimiz haftanın 7 günü sizlere hizmet vermektedir. Tekne Kiralama hizmeti gerçekleştirmek için bir çok detayı kararlaştırmanız gerekmektedir bunlardan en önemlilerini listeledik;

 • Organizasyon Türü ve Kişi Sayısı
 • Tarih ve Saat
 • Menü Seçimleri
 • Ekstra İstekler ve Hizmetler

Organizasyon Türü ve Kişi Sayısı

Tekne Kiralama hizmetinin en önemli detaylarından birisi gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türü ve organizasyonunuza katılacak misafir sayısıdır.

Organizasyon türlerini sizler için aşağıda listeledik, Listeyi inceleyebilir ve gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü belirleyebilirsiniz.

Organizasyon Türleri
 • Teknede Düğün, Nişan ve Kına
 • Mezuniyet Partisi
 • Doğum Günü Partisi
 • Teknede Kahvaltı Organizasyonu
 • Yüzme Turları ve Adalar Turu
 • Yemekli Tekne Turu
 • Teknede İş Yemeği ve Toplantılar

Bir çok organizasyon türü bulunmaktadır, Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü yukarıdan seçebilir ve bizlere iletebilirsiniz.

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türü listemizde yok ise ekibimize belirtmeniz halinde sizlere yardımcı olacaklardır.

Kişi Sayısı

Bünyemizde bulunan tüm kiralık teknelerimizin kapasiteleri farklıdır. Bunun sebebi ise her organizasyon türüne ve kişi grubuna hizmet verebilmektedir.

Bünyemizdeki kiralık teknelerin kişi kapasitelerini tekne profillerinde belirttik, Dilerseniz tekne önerisi için bizlere ulaşabilir ve belirlediğiniz kişi sayısını ekibimize iletebilirsiniz. Ekibimiz organizasyonunuz için uygun olan tekneleri belirtecektir.

Organizasyon Tarihi ve Saati

Organizasyonunuzun tarihini ve saatini belirlemek en önemli detaylardan biridir. Bünyemizde bulunan teknelerimiz sizlere haftanın 7 günü ve günün her saati sizlere hizmet verebilmek için donatılmıştır.

Genel olarak tekne kiralama saati dört saat olarak belirlenmiştir. İsteğe bağlı saat ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.

Tarih ve saati belirledikten sonra ekibimize bilgi verebilirsiniz bunun doğrultusunda rezervasyon tarihleri kontrol edilip teknelerimizin müsaitlik durumu hakkında sizlere bilgi verilecektir.

Menü Seçimleri

Bünyemizde bulunan teknelerimizin hepsinde kendine ait mutfak ve aşçı ekibi bulunmaktadır.

Dilerseniz tecrübeli aşçılarımızın sizler için hazırladığı lezzetli menülerden seçiminizi yapabilirsiniz veya kendi menünüzü hazırlayabilir ve bizlere belirtebilirsiniz. Aşçılarımız sizlerin istekleri doğrultusun da yenek menülerinizi hazırlayabilir.

Bir diğer seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimizden sunum isteyebilirsiniz, Tecrübeli ekibimiz tarafından getirdiğiniz yiyecek ve içecekler size hızlı ve kusursuz şekilde servis edilir.

Sizler için hazırladığımız menülerin listesini ekibimizden temin edebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ekstra İstekler ve Hizmetler

Tekne Kiralama hizmetinde belirlemeniz ve bizlere belirtmeniz gereken bir diğer detay ise ekstra istekler ve hizmetlerdir.

En başta belirttiğimiz gibi organizasyonunuz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Bünyemizde bulunan teknelerimizin kendine ait ve fiyata dahil olan ses sistemi ve standart tekne süsleme gibi hizmetleri vardır tekne kiralama fiyatına dahil olan hizmetlerin listesini ekibimizden temin edebilirsiniz.

Ekstra hizmetlerimizden bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Lüks Tekne Süsleme Paketleri
 • Havai Fişek ve Volkan Gösterileri
 • Lazer Gösterileri
 • Canlı Müzik veya Orkestra
 • Dans Ekipleri

gibi bir çok ekstra hizmet vermekteyiz, Tüm Ekstra hizmetler için ekibimizden bilgi alabilir ve sizler için hazırladığımız ekstra hizmetler listesini temin edebilirsiniz.

Tekne kiralama gündüz turları

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları yukarıda belirttiğimiz detaylara bağlı olarak değişmektedir. Organizasyon günü ve tarihini, Menü seçimlerinizi, Ekstra hizmetlerinizi belirleyip ekibimize bilgi verebilirsiniz.

Bu doğrultuda ekibimiz sizler için en uygun tekneyi ve fiyat listesini iletişim numaranızdan veya mail olarak sizlere iletecektir.

Bogazda.org olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda en uygun tekne kiralama fiyatlarını vermekteyiz. Bizlerden fiyat bilgisi almadan önce tekne kiralama yapmamanızı öneriyoruz.

Saatlik, 5 Günlük ve Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Saatlik, 5 Günlük ve haftalık kiralama fiyatlarımız bir çok detaya göre değişmektedir. Günlük veya haftalık olarak tekne kiralamayı düşünüyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya bogazda.org üzerinden teklif bırakabilirsiniz.

Bu doğrultuda ekibimizin sizlere sunduğu hizmetlerden seçimlerinizi yaparak detayları belirleyebilir ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yat Kiralama

Bogazda.org ekibi olarak 2 ila 35 kişi arasındaki gruplarınızı sizler için hazırladığımız lüks ve konforlu kiralık yatlarımızda misafir edebilir ve kusursuz bir boğazda yat kiralama organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet verebilmek için dizayn edilmiştir. Tecrübeli kaptanlarımızın sizler için seçtiği rotalar ile İstanbul boğazının tüm güzelliğini seyredebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Düşük kışı sayılı gruplarda yat kiralama hizmeti sizin için en iyi seçenek olacaktır, Maliyet olarak tekne kiralama hizmetinden daha uygun ve lüks olan yat kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları, tekne kiralama fiyatları gibi sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Belirlediğiniz organizasyon günü ve saati, Menü seçimleri, Ekstra hizmetler gibi detayları bizlere iletmeniz halinde sizler için en uygun yat kiralama fiyatları listemizi sizlere telefon veya mail üzerinden ileteceğiz.

Kiralık yatlarımıza bogazda.org üzerinden ulaşabilir ve yat seçiminizi yapabilirsiniz.

Bogazda.org ekibi olarak yat veya tekne organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz, İstanbul Boğazında gerçekleşecek tüm organizasyonlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon WhatsApp