Tekne Kiralama

Tekne Kiralama için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Tekne Kiralama

Bogazda.org bünyesinde bulunan, sizlere İstanbul'da tekne kiralama hizmeti sağlayan kiralık teknelerimizin kapasiteleri 20-750 kişi aralığındadır. Ek olarak bünyemizdeki kiralık teknelerimiz misafirlerimize dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda İstanbul Boğazında tekne kiralama hizmeti ile Boğaz'ın dört mevsim güzelliğini sıcak kahve çeşitlerimiz ile birlikte seyredebilirsiniz. Aynı zamanda ileride saklayabileceğiniz anılar için fotoğraflayabilirsiniz. Ek olarak Boğazın akşam manzarası eşliğinde aşçılarımızın hazırladığı lezzetli menülerimiz ile unutulmayacak bir gün yaşayabilirsiniz.

 

Kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek için tüm detayları, tekne kiralama fiyatları detaylarını aşağıda inceledik. Ekibimizin hazırladığı yazıyı inceleyebilirsiniz ve bu doğrultuda kusursuz organizasyon düzenleyebilirsiniz.

 

İstanbul Tekne Kiralama

Tekne Kiralama hizmeti İstanbul Boğazında 20 ila 750 kişiye kadar yemekli/yemeksiz olarak gerçekleşen geniş kapsamlı bir gezi organizasyonu türüdür.

Bünyemizdeki tekneler ile tekne kiralama hizmeti Yaz ve Kış aylarında unutulmayacak bir akşam yemeği, Hayatınızın en önemli anlarından biri olan ihtişamlı bir düğün organizasyonu, Yaz sıcağından kurtulup boğazın sessiz ve serin koylarında yüzme turu veya Hayatınızı önemli derecede değiştirecek ve yeni kararlar alabileceğiniz iş toplantıları gibi bir çok organizasyonu barındırmaktadır.

 

 

Tüm Detayları ile Tekne Kiralama İstanbul

Kiralık Teknelerimiz haftanın 7 günü sizlere hizmet vermektedir. Bu doğrultuda tekne kiralama hizmeti gerçekleştirmek için bir çok detayı kararlaştırmanız gerekmektedir. Bu sebep ile ekibimiz bunlardan en önemlilerini listeledi;

 

 • Organizasyon Türü ve Kişi Sayısı
 • Tarih ve Saat
 • Menü Seçimleri
 • Ekstra İstekler ve Hizmetler

 

Organizasyon Türü ve Kişi Sayısı

Tekne Kiralama hizmetinin önemli detaylarından birisi gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türü, kişi sayısı ve ekstra hizmetlerdir. Organizasyon türlerini sizler için aşağıda listeledik, Listeyi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü belirleyebilirsiniz.

 

Organizasyon Türleri

 • Teknede Düğün, Nişan ve Kına
 • Mezuniyet Partisi
 • Doğum Günü Partisi
 • Teknede Kahvaltı Organizasyonu
 • Yüzme Turları ve Adalar Turu
 • Yemekli Tekne Turu
 • Teknede İş Yemeği ve Toplantılar

 

Bir çok organizasyon türü bulunmaktadır. Bu doğrultuda gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türünü yukarıdan seçebilirsiniz ve bizlere iletebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon türü listemizde yok ise ekibimize belirtmeniz halinde sizlere yardımcı olacaklardır.

 

Kişi Sayısı

Bünyemizde bulunan tüm kiralık teknelerimizin kapasiteleri farklıdır. Bunun sebebi ise her organizasyon türüne ve kişi grubuna hizmet verebilmektedir. Bu doğrultuda bünyemizdeki kiralık teknelerin kişi kapasitelerini tekne profillerinde belirttik. Ek olarak dilerseniz tekne önerisi için bizlere ulaşabilirsiniz ve belirlediğiniz kişi sayısını ekibimize iletebilirsiniz. Ekibimiz organizasyonunuz için uygun olan tekneleri belirtecektir.

 

Organizasyon Tarihi ve Saati

Organizasyonunuzun tarihini ve saatini belirlemek en önemli detaylardan biridir. Ek olarak bünyemizdeki teknelerimiz haftanın yedi günü ve her saati hizmet verebilmektedir. Bu doğrultuda dizayn edilmiştir. Genel olarak tekne kiralama saati dört saat olarak belirlenmiştir. İsteğe bağlı ekstra saat ekleyebilirsiniz veya çıkarabilirsiniz.

 

Tarih ve saati belirledikten sonra ekibimize bilgi verebilirsiniz. Bunun doğrultusunda rezervasyon tarihleri kontrol edilip teknelerimizin müsaitlik durumu hakkında sizlere bilgi verilecektir.

 

Menü Seçimleri

Bünyemizde bulunan teknelerimizin hepsinde kendine ait mutfak ve aşçı ekibi bulunmaktadır.

Dilerseniz tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı lezzetli menülerden seçiminizi yapabilirsiniz veya kendi menünüzü hazırlayabilirsiniz ve bizlere belirtebilirsiniz. Aşçılarımız ve ekibimiz istekleriniz doğrultusunda yemek menülerinizi hazırlayabilirler.

 

 

Bir diğer seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilirsiniz ve ekibimizden sunum isteyebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri hızlı ve kusursuz bir şekilde servis edebiliriz. Ek olarak hazırladığımız menülerin listesini ekibimizden temin edebilirsiniz. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 

Ekstra İstekler ve Hizmetler

Tekne Kiralama hizmetinde belirlemeniz ve belirtmeniz gereken bir diğer detay ise ekstra isteklerdir. En başta belirttiğimiz gibi organizasyonunuz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bünyemizde bulunan teknelerimizin kendine ait ve fiyata dahil olan ses sistemi, süsleme gibi hizmetleri vardır. Bu doğrultuda tekne kiralama fiyatına dahil olan hizmetlerin listesini ekibimizden temin edebilirsiniz.

 

Ekstra hizmetlerimizden bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Lüks Tekne Süsleme Paketleri
 • Havai Fişek ve Volkan Gösterileri
 • Lazer Gösterileri
 • Canlı Müzik veya Orkestra
 • Dans Ekipleri

 

gibi bir çok ekstra hizmet vermekteyiz, Tüm Ekstra hizmetler için ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Bu doğrultuda sizler için hazırladığımız ekstra hizmetler listesini temin edebilirsiniz.

 

Tekne Kiralama Fiyatları

Fiyatlar yukarıda belirttiğimiz detaylara göre farklılık göstermektedir. Detaylı fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için Organizasyon günü ve tarihini, Menü seçimlerinizi, Ekstra hizmetlerinizi belirleyip ekibimize bilgi verebilirsiniz. Bu doğrultuda ekibimiz en uygun tekneyi ve tekne kiralama fiyatları listesini iletişim numaranızdan iletecektir.

 

Bogazda.org olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda en uygun tekne kiralama fiyatlarını vermekteyiz. Bizlerden fiyat bilgisi almadan önce kiralama yapmamanızı öneriyoruz.

 

Saatlik, 5 Günlük ve Haftalık Tekne Kiralama

Saatlik, 5 Günlük ve haftalık kiralama fiyatlarımız bir çok detaya göre değişmektedir. Günlük veya haftalık olarak yat veya tekne kiralamayı düşünüyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ek bir seçenek olarak bogazda.org üzerinden teklif bırakabilirsiniz. Ekibimizin sizlere sunduğu hizmetlerden seçimlerinizi yaparak detayları belirleyebilirsiniz. Bu doğrultuda tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yat Kiralama

Bogazda.org ekibi olarak 2 ila 35 kişi arasındaki gruplarınızı sizler için hazırladığımız lüks ve konforlu kiralık yatlarımızda misafir edebiliriz. Aynı zamanda kusursuz bir boğazda yat kiralama organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Yatlarımız dört mevsim hizmet verebilmek için dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda ısı cihazları ve klima ile donatılmıştır. Tecrübeli kaptanlarımızın seçtiği rotalar ile İstanbul boğazının tüm güzelliğini seyredebilirsiniz aynı zamanda fotoğraflayabilirsiniz.

 

Özellikle Düşük kışı sayılı gruplarda yat kiralama hizmeti sizin için en iyi seçenek olacaktır. Maliyet olarak uygun ve lüks olan yat kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları

Tekne ve yat kiralama fiyatları gibi sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Belirlediğiniz organizasyon günü ve saati, Menü seçimleri, Ekstra hizmetler gibi detayları bizlere iletmeniz halinde sizler için en uygun yat kiralama fiyatları listemizi sizlere telefon veya mail üzerinden ileteceğiz.

Kiralık yatlarımıza bogazda.org üzerinden ulaşabilirsiniz ve yat seçiminizi yapabilirsiniz. Bogazda.org ekibi olarak yat veya tekne organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Bu doğrultuda İstanbul Boğazında gerçekleşecek tüm organizasyonlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Telefon WhatsApp