Bebek ve Kuruçeşme Yat Kiralama

2 sene önce | Öne Çıkanlar
Bebek ve Kuruçeşme Yat Kiralama

Bebek ve Kuruçeşme semti ekonomik ve lüks bir çok yata ev sahipliği yapmaktadır, Bebek yat kiralama hizmeti ile eşsiz bir boğaz turu organizasyonu düzenleyebilirsiniz ve unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz. Filomuzda bulunan Bebek ve Kuruçeşme semtinde bağlı olan yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet verebilecek kapasitede olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yat kiralama hizmeti ile İstanbul boğazının eşsiz güzelliğine kış mevsiminde ve yaz mevsiminde tanıklık edebilirsiniz. Aynı zamanda büyüleyici saatler geçirebilirsiniz.

Bebek ve Kuruçeşme yat kiralama hizmeti sayesinde İstanbul boğazının tüm tarihi yapılarını ve manzarasını fotoğraflayabilir ve kusursuz yemekli/yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Bebek ve Kuruçeşme semtinde gerçekleşen yat kiralama organizasyonlarından bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Yatta Doğum Günü ve Kutlamalar
 • Yatta Evlilik Teklifi ve Yıl dönümü kutlamaları
 • Adalar Yüzme Turları
 • İş Toplantıları ve Kurumsal Ağırlamalar
 • Yatta Kahvaltı Organizasyonu

Boğazda.org bünyesinde bulunan tüm kiralık yatlarımız sizlere dilediğiniz organizasyonda misafir etmektedir, Dilerseniz bebek ve Kuruçeşme semtinde bağlı olan yatlarımızda misafir edebilmekteyiz. Ekibimize ulaşmanız doğrultusunda uygun tarih seçebilirsiniz. Aynı zamanda yatlarımızı canlı olarak görebilirsiniz.

Bebek ve Kuruçeşme Yat Kiralama Hizmeti İle Unutulmayacak Bir Güne İmza Atabilirsiniz

Bebek ve Kuruçeşme yat kiralama hizmetinde son zamanlarda yatta evlilik teklifi, Yatta doğum günü ve kutlamalar, Yatta kahvaltı organizasyonunun çok popüler olduğunu belirtmek isteriz. Yukarıda belirttiğimiz yat kiralama hizmetlerinin seçimlerini ekibimiz ile yapabilirsiniz. Bu doğrultuda hayalinizdeki organizasyona bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

bebek yat kiralama
Zephyrus Yat Kiralama

Organizasyonunuz İçin Yemekli ve Yemeksiz Menü Seçimleri Yapabilirsiniz

Boğazda.org bünyesinde bulunan tüm kiralık yatlarımızın kendi aşçı ekibi olduğunu belirtmek isteriz, Ekibimiz sizler için bir çok yemekli/yemeksiz menüler hazırlamaktadır, Bu menüler hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan ekibimize ulaşabilirsiniz, bu doğrultuda sizlere boğazda.org menüleri ve fiyat bilgileri verilecektir.

Ekstra Hizmetler ile Organizasyonunuzu Taçlandırın

Yat Kiralama hizmeti için bir çok ekstra hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda Ekstra hizmetler ile organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz ve unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz, Ekstra hizmetlerimizden bazılarını aşağıda sizler için listeledik;

 • Lazer ve Volkan Gösterisi
 • Fotoğraf Çekimi ve Video Klip
 • Fasıl Grubu
 • Keman Resitali
 • Masa ve Yat Süsleme
 • Oryantal Show

gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktayız, Verdiğimiz tüm ekstra hizmetler hakkında bilgi almak için ve menü için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, Bu doğrultuda ekibimiz yat kiralama hizmeti için ekstra hizmetler hakkında tüm detayları ve fiyat listelerini sizlere ileteceklerdir.

Kuruçeşme Yat Kiralama

Bebek Yat Kiralama Hizmeti Fiyatları

Yat kiralama hizmetiniz sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir, Fiyatlarımız ekstra hizmet seçimleri, Menü seçimleri , Saat aralığı ve yat seçimi doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Yat Kiralama fiyatları ve diğer hizmet fiyatları için ekibimizden menü talep edebilirsiniz. Aynı zamanda seçimlerinizi yapabilirsiniz. Boğazda.org sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp