Bebek Yat Kiralama ve Fiyatları

1 ay önce | Öne Çıkanlar
Bebek Yat Kiralama ve Fiyatları

Bebek semti ekonomik ve lüks bir çok yata ev sahipliği yapmaktadır, Bebek yat kiralama hizmeti ile eşsiz bir boğaz turu organizasyonu düzenleyebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Filomuzda bulunan ve bebekte bağlı olan yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet verebilecek kapasitede olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yat kiralama hizmeti ile İstanbul boğazının eşsiz güzelliğine kış mevsiminde ve yaz mevsiminde tanıklık edebilir ve büyüleyici saatler geçirebilirsiniz.

Bebek yat kiralama hizmeti sayesinde İstanbul boğazının tüm tarihi yapılarını ve manzarasını fotoğraflayabilir veya kusursuz yemekli/yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yat kiralama organizasyonlarından bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Yatta Doğum Günü ve Kutlamalar
 • Yatta Evlilik Teklifi ve Yıldönümü kutlamaları
 • Adalar Yüzme Turları
 • İş Toplantıları ve Kurumsal Ağırlamalar
 • Yatta Kahvaltı Organizasyonu

Boğazda.org bünyesinde bulunan tüm kiralık yatlarımız sizlere dilediğiniz organizasyonda misafir etmektedir, Dilerseniz sizleri bebek semtinde bağlı olan yatlarımızda misafir edebiliriz, Ekibimize ulaşmanız doğrultusunda uygun tarih seçilebilir ve yatlarımızı canlı olarak görebilirsiniz.

Bebek yat kiralama hizmetinde son zamanlarda yatta evlilik teklifi, Yatta doğum günü ve kutlamalar, Yatta kahvaltı organizasyonunun çok popüler olduğunu belirtmek isteriz. Yukarıda belirttiğimiz yat kiralama hizmetlerinin seçimlerini ekibimiz ile yapabilir ve hayalinizdeki organizasyona bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Zephyrus Yat Kiralama

Organizasyonunuz İçin Yemekli ve Yemeksiz Menü Seçimleri Yapabilirsiniz

Boğazda.org bünyesinde bulunan tüm kiralık yatlarımızın kendi aşçı ekibi olduğunu belirtmek isteriz, Ekibimiz sizler için bir çok yemekli/yemeksiz menüler hazırlamaktadır, Bu menüler hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan ekibimize ulaşabilirsiniz, bu doğrultuda sizlere boğazda.org menüleri ve fiyat bilgileri verilecektir.

Ekstra Hizmetler ile Organizasyonunuzu Taçlandırın

Yat Kiralama hizmeti için bir çok ekstra hizmet sunmaktayız, Ekstra hizmetler ile organizasyonunuzu taçlandırabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz, Ekstra hizmetlerimizden bazılarını aşağıda sizler için listeledik;

 • Lazer ve Volkan Gösterisi
 • Fotoğraf Çekimi ve Video Klip
 • Fasıl Grubu
 • Keman Resitali
 • Masa ve Yat Süsleme
 • Oryantal Show

gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktayız, Verdiğimiz tüm ekstra hizmetler hakkında bilgi almak için ve menü için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, Bu doğrultuda ekibimiz yat kiralama hizmeti için ekstra hizmetler hakkında tüm detayları ve fiyat listelerini sizlere ileteceklerdir.

Bebek Yat Kiralama Hizmeti Fiyatları

Yat kiralama hizmetiniz sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir, Fiyatlarımız ekstra hizmet seçimleri, Menü seçimleri , Saat aralığı ve yat seçimi doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Yat Kiralama fiyatları ve diğer hizmet fiyatları için ekibimizden menü talep edebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz. Boğazda.org sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Etiketler: , , , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp