Yatta Bekarlığa Veda Partisi ve Fiyatları

3 sene önce | Teknede Kutlama
Yatta Bekarlığa Veda Partisi ve Fiyatları

Yatta Bekarlığa veda partisi ile arkadaşlarınız ve sizler unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. “Bekarlık sultanlıktır.” gibi toplumumuzda yaygın kullanılan bir yargı bulunduğundan evlilik öncesi çiftlerin kendine yakın hissettiği arkadaşları ile beraber mükemmel bir gece geçirmesi son derece doğal bir istektir. Bekarlığa veda partisi, adında veda sözcüğü geçmesi ile hüzünlü bir hal almamaktadır. Aksine uzun yıllar unutulmayacak anılar kazandıran bir partidir.

Bu parti özellikle yatta bekarlığa veda partisi gibi lüks bir konseptte yapıldığında eğlenceli saatler geçirmemek neredeyse imkansız. Bu yazımızda sizlere bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenler için bir takım bilgileri yazımızda derledik. Keyifli okumalar.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

1-) Yatta Bekarlığa Veda Partisi Ekonomik ve stres giderici özellikte

Yapmaktan keyif aldığınız, örnek verecek olursak sevdiğiniz müzikleri arkadaşlarınızla beraber rahatça söyleyebileceğiniz bir ortamda bekarlığa veda etmeyi dileyen gelin ve damat adayları için yat kiralama seçeneği ile birlikte muhteşem bir bekarlığa veda gecesi, düğün stresini atmanız için mükemmel bir aktivite olacaktır.

Kapalı mekanların aksine atmosferiyle muazzam bir ortam vaat garantisi veren yatta bekarlığa veda partileri ekonomik olması hem sizin için hem de davet ettiğiniz misafirler için büyük avantaj olacaktır.

2-) Yatta Bekarlığa Veda Partisi için konsept üretin.

Gelin ve damat adayları kendi felsefelerine uygun bir konsept arzu ettiklerinde bekarlığa veda gecesini mükemmel bir boyuta sokabilirler.
Bekarlıktaki son zamanlarınızdaki partinizi dilerseniz içkili-içkisiz veya kostüm partisine döndürecek şekilde düzenleyebilirsiniz. Bogazda.org aracılığı ile tercih edeceğiniz tekne veya yatların yetkilisine özel isteklerinizi ileterek partinize seviye atlatabilirsiniz.

3-) İstanbul Boğazı’nın tadını çıkarın

Yatta bekarlığa veda partinizin asıl başrollerinden biri de size kesintisiz eşlik eden İstanbul Boğazı olacaktır. İstanbul’un eşsiz boğazı altında partinizi düzenlerken eğlenceniz farklı bir ambiyansa bürünecektir.

Veda partiniz için sizlere ufak tüyo verecek olursak;

  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri için tekne yetkilinize mutlaka danışın. Bu mükemmel anları ilerleyen yıllarda tekrar izlemek istediğinizde kaliteli bir görüntü izlemek pek tabii ki sizinde hakkınız.
  • Özgünlüğe önem verin. Arkadaşlarınızla ortak buluştuğunuz noktaları konseptinizde uygulamaya çalışın. Böylece samimi bir bekarlığa veda partisi düzenlemiş olursunuz.
  • Teknede yapılan organizasyonlara göz atın. Teknede düğün, teknede nişan, teknede doğum günü, yatta evlilik teklifi gibi organizasyonlarda kullanılan konseptlere süslemelere, menü seçimlerine dikkat edin.

Sizlere bu yazımızda arkadaşlarınızla beraber mükemmel anılar kazanacağınız bekarlığa veda gecesi hakkında bilgiler derledik. Bogazda.org sisteminden tekne ve yatlardan bu organizasyon için teklif alabilir, ek isteklerinizi not kısmına ileterek organizasyonunuzu detaylı olarak genişletebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp