Teknede Mezuniyet Balosu Tercihi İçin 4 Neden

5 sene önce |
Teknede Mezuniyet Balosu Tercihi İçin 4 Neden

Okulun son günleri artık lise veya üniversitenin bitmesine yakın her öğrencinin aklından geçen şey, güzel bir mezuniyet balosu ile öğretim hayatını sona erdirmektir. Son yıllarda yükselişe geçen teknede mezuniyet balosu yapma fikri öğrenciler için alternatiften ziyade öncelikli planları haline gelmeye başladı.

Kapalı mekanlardan ziyade teknede mezuniyet balosunu seçme tercihinde önemli olan 4 nedeni sizlere bu yazımızda anlatacağız.

Teknede Mezuniyet Balosu Yazın Bambaşka

Eğitim ve öğretim sezonu yazın başlangıcı olan haziran ayının ortalarında bitiyor. Bu sebeple mezuniyet için öğrenciler kapalı mekanlar yerine açık ve ferah mekanları tercih etmek durumunda kalıyor. Teknede mezuniyet balosu, yazın teknede yapıldığında son derece lüks bir organizasyon haline gelmekte ve öğrencilere hayat boyu unutulmayacak anılar kazandıran türden.

Boğaz’ın Şık Manzarasına Tanıklık Edin

Teknede mezuniyet balosu organizasyonu düzenlediğinizde aynı zamanda İstanbul’un harika boğazında mükemmel saatler geçirmeniz anlamına geliyor. Kim İstanbul boğazında mezuniyetini kutlamak istemez ki? Aynı zamanda boğazı gündüz görmek ve harikulade sabah kahvaltısı deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler içinde boğazda kahvaltı gibi şahane bir organizasyonu denemelerini tavsiye ediyoruz.

Kapalı Mekanlarda Boğulanlara Boğazda Özgürlük

Kapalı mekanlardan sıkılıp bunalan öğrenciler, müzik sisteminin azizliğine uğrayıp eve baş ağrısı ile dönenler; Mezuniyet balosu organizasyonu ile beraber stresten uzak boğazda mezuniyet deneyimi yaşayacaklar. Boğazda.org aracılığı ile son derece kaliteli teknelerde muazzam bir mezuniyet organizasyonu siz değerli öğrencilerimiz için biçilmiş bir kaftan.

Daha önceden boğaz turu veya teknede doğum günü gibi organizasyonlarına katılanların bileceği gibi rahat kıyafetler ve açık havanın getirdiği özgüven ile öğrenciler mezuniyet günlerini özgür bir şekilde geçirecekler.

Teknede Mezuniyet Balosu Fiyatları Öğrenci Dostudur

Teknede mezuniyet fiyatları bir çok ayrıntıya göre biçimlenmektedir. Fiyatlar baloda yer alacak olan öğrenci sayısına göre belirlenir. Sınıf veya okul olarak katılım yapılabilir. Bu sayede oldukça güzel zaman geçirebileceğiniz bir mezuniyet töreni yaşayabilirsiniz. Teknede Mezuniyet sonrası arkadaşlarınızla boğazda yüzme turu ayarlayabilir ya da yat kiralama ve tekne kiralama organizasyonları araştırarak gelecek adımlarınızı belirlemeden önce kafanızı boşaltabilirsiniz.

Unutulmaz bir mezuniyet balosu için bogazdaorg üzerinden teklif formu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp