Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Mezuniyet Balosu

Mezuniyet balosu öğrenciler için önemi büyük olan organizasyonlardan birisidir. Eğitim hayatlarındaki önemli evrelerden birini noktalayan öğrenciler mezuniyet töreni seçimine özel ilgi gösterirler. Teknede mezuniyet bu özel gün için son derece uygun bir konsepttir. Lise ve Üniversite öğrencileri tarafından çok kez tercih edilen teknede mezuniyet organizasyonu unutulmayacak bir mezuniyet balosu geçirmenizi sağlamaktadır. Kiralık yat ve teknelerimiz ile İstanbul boğazının eşsiz manzarasına tanıklık etmeniz için sizleri Boğaza davet ediyoruz.

 

Teknede mezuniyet balosu İstanbul boğazında gerçekleşmektedir. Ek olarak Lüks ve her ekonomik sınıfa uygun olan teknelerimiz ile unutulmayacak bir mezuniyet balosu düzenleyebilirsiniz. Bu doğrultuda alışagelmiş kapalı mekanlar yerine İstanbul'da Boğaz turu eşliğinde mezuniyet balosu düzenleyebilirsiniz.

 

 

Bir çok misafirimiz mezuniyet için yat kiralama ve kiralık yat tercih etmektedir. 2-30 kişiye kadar olan gruplarınız için Bünyemizde bulunan kiralık yatlarımız sizlere hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda yatta mezuniyet balosu düzenleyebilirsiniz ve arkadaşlarınız ile unutulmayacak anılar sahibi olabilirsiniz.

 

İstanbul mezuniyet için yat kiralama organizasyonunu düzenlerken dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise menüler olduğunu hatırlamak istiyoruz. Lise ve Üniversite mezuniyetleri için Misafirlerimiz genelde kokteyl menü tercih etmektedir. Ancak Bogazda.org ekibi olarak yemekli menüler verebileceğimizi belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda iletişime geçtiğiniz yetkilimiz ile yemekli ve kokteyl menüler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Okul hayatınız boyunca beraber olduğunuz arkadaşlarınızla boğazın mükemmel atmosferinde düzenleyeceğiniz teknede mezuniyet kutlaması için platformumuzda yer alan teknelerden teklif alabilir ve organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

Mezuniyet İçin Yat Kiralama

 

Öğrenciler dört bir yanı duvarla çevrili mekanlardan bir süre sonra sıkılabilmektedir. Mezuniyet törenindeki kalitesiz müzik sistemi nedeni ile kötü bir deneyim yaşamak istemeyen öğrenciler için yatta mezuniyet organizasyonu stresten uzak ve eğlenceli bir mezuniyet partisinin önünü açar.

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi 30 kişiye kadar olan gruplarınız için kiralık yat hizmeti vermekteyiz. Bu doğrultuda Lise için mezuniyet yeri seçerken lüks motor yatlara göz atmayı unutmayın. Mezuniyet balosu için hizmet veren kiralık yatlarımız dört mevsim hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu sebep ile isterseniz kapalı salonu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yatımızın terasını kullanabilirsiniz.

 

 

Boğazda.org aracılığı ile siz de uzun yıllar unutamayacağınız bir teknede veya yatta mezuniyet balosu düzenlemek istiyorsanız teknelerden teklif alabilirsiniz.

 

Teknede Mezuniyet Fiyatları

 

Yatta ve teknede mezuniyet fiyatları bir çok ayrıntıya göre değişiklik göstermektedir. Yemekli menüler, Ekstra istekler, Saat aralığı ve Gün gibi detayları belirledikten sonra sizler için en uygun fiyatlara erişebilirsiniz. Bu doğrultuda tekne yetkilimiz ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Ek olarak mezuniyet balosu fiyatına etkisi olan bir diğer ayrıntı mezuniyet için yat ve tekne seçimi olmaktadır. Tekne ve yat boyutu, içeriği doğrudan fiyata etki etmektedir. Bu sebep ile seçimlerinizde yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Tekne mezuniyeti ve Boğaz turu eşliğinde mezuniyet balosu son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Bu doğrultuda sizler için bir çok ekonomik ve lüks paket hazırladık, Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Teknede ve yatta mezuniyet fiyatları diğer boğaz organizasyonlarına göre bütçe dostu fiyatlar içeren bir organizasyondur. Katılımcı sayısının fazla olmasından ötürü her öğrencinin eşit miktarda ücret ödediği bu organizasyonda dilerseniz özel isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon WhatsApp