Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Mezuniyet

Mezuniyet balosu öğrenciler için önemi büyük olan organizasyonlardan birisidir. Eğitim hayatlarındaki önemli evrelerden birini noktalayan öğrenciler mezuniyet töreni seçimine özel ilgi gösterirler. Teknede mezuniyet bu özel gün için son derece uygun bir konsepttir. Mezuniyet balosu için kıyafet kombinleri konusunda kafanız karışıksa blog sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Okul hayatınız boyunca beraber olduğunuz arkadaşlarınızla boğazın mükemmel atmosferinde düzenleyeceğiniz teknede mezuniyet kutlaması için platformumuzda yer alan teknelerden teklif alabilir ve organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede mezuniyet fiyatları diğer boğaz organizasyonlarına göre bütçe dostu fiyatlar içeren bir organizasyondur. Katılımcı sayısının fazla olmasından ötürü her öğrencinin eşit miktarda ücret ödediği bu organizasyonda dilerseniz özel isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mezuniyet Balosu Menüleri

Lise veya üniversite mezuniyet balosu organizasyonlarınızı oluştururken isteğe göre Alkollü/Alkolsüz seçeneklerini tercih edebilir ve teknede mezuniyet partinizi düzenleyebilirsiniz. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin mezuniyet kutlamalarında ebeveyn katılımı zorunludur.

Menüler seçeceğiniz teknenin türüne göre değişkenlik gösterebilir, teknelerden teklif alırken ek olarak isteyeceğiniz istekleri not kısmına yazarak tekne sahibine bildirebilirsiniz.

Kapalı Salonlar Yerine Boğaz'ın Serin Sularında Mezuniyet

Öğrenciler dört bir yanı duvarla çevrili mekanlardan bir süre sonra sıkılabilmektedir. Mezuniyet törenindeki kalitesiz müzik sistemi nedeni ile kötü bir deneyim yaşamak istemeyen öğrenciler için teknede mezuniyet organizasyonu stresten uzak ve eğlenceli bir mezuniyet partisinin önünü açar.

Boğazda.org aracılığı ile siz de uzun yıllar unutamayacağınız bir teknede mezuniyet organizasyonu düzenlemek istiyorsanız teknelerden teklif alabilirsiniz.

Telefon WhatsApp