Gelinlik Trendleri Nelerdir ve Ufak Tüyolar

2 sene önce | Teknede Düğün
Gelinlik Trendleri Nelerdir ve Ufak Tüyolar

Her evlenecek gelin adayı güzeldir. Ancak gelinlik trendleri takip edildiğinde güzelliklerine güzellik katma şanslarını elde ediyorlar. Bu sebepten ötürü gelinlik modelleri konusunda sizlere ufak tüyolar derledik. Gelinlik trendlerinde bu yıl ne gibi değişiklikler var? En revaçta gelinlik modelleri hangileri? Keyifli okumalar…

1-) Gelinlik Trendleri Büyük Ölçüde Değişiyor

Her yıl değişen ve farklı kesimlerle, aksesuarlarla işlenen beyaz gelinliklerde genel olarak kabarık modeller ve aşırı gösterişli taşlara bu yıl rastlamayacağız.

Geçen sezonu takip edenlerin bildiği gibi geçen sene daha çok kumaş çiçeklerle işlenmiş veya transparan kumaş üstüne işlenen gelinlikleri görmüştük. Bu sene geçen yıla göre sadeliğin ön planda olduğu daha çok gelinlerin duru güzelliğini vurgulayan doğal desenlerin ya da dümdüz kesimlerin vitrinlerde boy gösterdiğini söyleyebiliriz.

2-) Meghan Markle Tercihi

Bu dönemde esas olan gelinliğin yapay olmayan bir inişle ve sakin bir kesimle tamamlanması. Bu sebepten dolayı özellikle minimalizm rüzgarının hakim olduğu detaylar ve naif kesimler seven gelinler omuzların çevresinde düz kesimle biten dekolte vermeyen gelinlikleri seçebilirler.

3-) Kurdele Detayı

Türk ve yabancı tasarımcıların mükemmel gelinlik tasarılarında ve gösterişli parçalarında kesinlikle kurdele detayını görmek mümkün. Kurdele detayı özellikle sırt kısmında veya etek başlangıcında arkada gözükerek düz etekli gelinliklere devinim katıyor.

4-) Hareketli Puf Kollar

Geçen seneki gelinlik trendlerinde zaten kollardaki hareketliliği görmeye başlamıştık. Bu senede geçen sene gibi hareketli puf ya da karpuz kolları görüyoruz. Yenilik ve detay olarak büyük hareket yakalayan puf kollar, tulum tarzı gelinlikleri tercih edecek gelin adayları için elbiselerini normale göre daha fazla özelleştirme görevine yardımcı olacak cinsten olacağı gözüküyor.

Sizlere bu yazımızda 2019 gelinlik modelleri ve gelinlik trendleri hakkında sezonun en dikkat çekici detaylarını derledik. Gelinlik modelleri konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız blog sayfamıza ziyaret edebilirsiniz.

Bogazda.org aracılığı ile düğün mekanı konusundaki düşüncelerinizi büyük ölçüde rahatlatacak teknede düğün organizasyonunu kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Tekne kiralama ve yat kiralama seçenekleri ile İstanbul’un muhteşem boğazında 2019 trendlerine uygun gelinliğinizle mükemmel bir düğün organize edebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp