İstanbul’daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

4 sene önce | Öne Çıkanlar
İstanbul’daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

Dünyanın en gözde şehirlerinden İstanbul’da yeni güne mükemmel bir başlangıç yapabileceğiniz en iyi kahvaltı mekanları mevcut. Dostlarınız veya aileniz ile birlikte eşi benzeri olmayan bir manzaranın size katılması ile beraber kahvaltı yapabileceğiniz mükemmel mekanlar ve lezzetler gün geçtikçe artmaktadır.

İstanbul’da yeni iseniz ya da İstanbul Boğazı’nın enfes manzarasına karşı kahvaltı yapmak isteyipte karar veremeyenler için şehrin en iyi kahvaltı mekanlarını sizler için hazırladık.

Moda Teras

İstanbul’un popüler yerlerinden Kadıköy’de kahvaltı yapmak isteyenler için Moda Teras makul bir seçenek olacaktır. Özellikle pazar günleri son derece yoğun olan bu mekan, açık büfe özelliği ile sizler için ideal bir kahvaltı imkanı yaratmakta.

Arkadaşlarınıza ayırdığınız pazar kahvaltınızı Kalamış Koyu ve Adalar manzarası bulunan bir yerde düzenlemek istiyorsanız rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Doluluk sebebi ile sıkıntı yaşamamak için Moda Teras’a önceki günlerden rezervasyon ile mükemmel bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mangerie

İstanbul’un lüks semtlerinde kahvaltı yapmak istiyorsanız hem hafta içi hem de hafta sonu Mangerie sizler için en uygun mekanlardan biri. Hafta içi kahvaltınızı Mangerie’de yaparak sakin ve Boğaz görüntülü bir mekanda ziyafet verebilirsiniz.

İstanbul’un yoğun tempolu yaşantısından sıyrılmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek olacaktır. Hem lezzetli bir kahvaltı hem de muhteşem Bebek manzarası güne iyi bir başlangıç güne iyi başlamanın en güzel yollarından biri.

Fincan Kahve

Serpme kahvaltı hayranları için Fincan Kahve son derece uygun bir mekan. Serpme kahvaltı seçeneği ile kahvaltı masanız lezzetli kahvaltılıklarla kuşatılıyor. Sevdiğinizle veya yakın bir arkadaşınızla baş başa mükemmel bir kahvaltı yapabildiğiniz gibi muhteşem manzarada size eşlik edecektir.

Aşşk Kahve

Evde yaptığınız organik kahvaltılıkları, mis gibi kokan lezzetleri dışarda tatmak isteyenler için Aşşk Kahve lezzetli organik kahvaltılıkları ile evinizdeki kahvaltınızı dışarıya taşıyor.

Kuruçeşme ve Nişantaşı‘nda olmak üzere mekanın iki şubesi bulunmaktadır. Kahvaltı sonrası Nişantaşı gezintisine çıkmak isteyenler için Nişantaşı şubesi ideal bir seçim olacaktır.

Lokma

İstanbul’da kahvaltı denilince akla ilk gelen mekanlardan biri hiç şüphesiz Lokma. Bu denli popülerliğinin sebebi tahmin ettiğiniz üzere lezzetli bir kahvaltı hizmeti sunmalarıdır. Hafta sonları fazlası ile ilgi gösterilen mekana sahil yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mekana gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

Bu yazımızda sizlere İstanbul’da En İyi Kahvaltı Mekanları hakkında yardımcı olmaya çalıştık. Eğer Boğaz hattında mekanlar ve Boğaz aşığı biri iseniz. Teknede Kahvaltı keyfi yaşamak istiyorsanız “Boğaz’da Kahvaltı Yapacaklar İçin 5 Mükemmel Mekan” yazımıza göz atabilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile yat kiralama ve tekne kiralama seçeneği, Boğazda Tekne turu ve Yemekli Boğaz Turu gibi organizasyonlara Boğaz’ın enfes manzarası altında İstanbul’un tarihi yapılarına karşı kahvaltı organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Boğazda Kahvaltı organizasyonları düzenleyebildiğiniz gibi Boğazda Akşam Yemeği düzenleyebilir ve lüks bir akşam yemeği keyfi yaşayabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp