Evlilik Teklifi Organizasyonu Trendleri Neler?

2 sene önce | Teknede Evlilik Teklifi
Evlilik Teklifi Organizasyonu Trendleri Neler?

TÜİK’ten elde ettiğimiz verilere göre ülkemizde her yıl ortalama olarak 600 bin çift dünya evine giriyor. Düğün, nişan ve kına gibi büyük bir süreci kapsayan organizasyonların maliyetleri 13-14 milyar TL’lik büyük bir ekonomiyi oluşturuyor. Tüm bu sürecin başlamasını sağlayan adımlardan biri olan evlilik teklifi organizasyonu hakkında sizlere bilgiler derledik. Uzun yıllar unutulmayacak bir evlenme teklifi organizasyonu isteyen çiftler, Boğazda.org’da yer alan deneyimli firmalardan teklif alabilirler.

Evlilik teklifi maliyetleri 3 büyük ilde nasıl değişiyor?

İstanbul, Ankara ve İzmir arasındaki organizasyonlar içinde evlenme teklifi organizasyonlarında Ankara düşük bütçeli organizasyonlarda ilk sırayı alan şehir olarak karşımıza çıkıyor. Başkent Ankara’da evlilik teklifi 900 TL 4500 TL arasında değişim gösteriyor.

İstanbul’da ise organizasyonlar Ankara’ya nazaran daha alternatifli ve boğazın etkisinden dolayı daha pahalı fiyatlandırılmakta. 1000 TL’den 10.000 TL’ye geniş bir skala içinde yer alan bu fiyatlandırmalar içinde her türlü organizasyon mümkün.

İzmir’de ise 1.300 TL’den başlayan evlilik teklifi organizasyonları 7.500 TL gibi bir fiyata çıkabiliyor.

Evlilik Teklifi için uygun ay Temmuz

Gerek mevsim uygunluğu gerekse talihsiz kötü hava muhalefetlerinin ihtimalinin düşmesi ile Temmuz ayı evlenme teklifi organizasyonları için en uygun ay olarak sayılmakta. Yılbaşı ve kış atmosferini sevenler için Ocak ayı bir diğer alternatif olarak göze çarpmakta.

Evlenme Teklifi Trendlerinde Boğaz Organizasyonları Zirvede

Evlilik tekliflerinin geçmişten günümüze değişmeyen klasiklerinden biri olan mumlar eşliğinde romantik bir akşam yemeği her zaman ki gibi tercih edilen organizasyonlardan. İstanbul’da son yıllarda özellikle boğazda tekne turu ve boğazda lazer ışıkları ile yapılan evlenme teklifi fikirleri ilk sıraya yerleşmiş durumda.

Genellikle teklif organizasyonlarında ek olarak istenen istekler; keman ve müzik enstrumanları olarak dikkat çekiyor.

İstanbul’da Boğaz Popülerken, İzmir’de Kordon’da Evlilik Teklifi Modası!

Evlilik tekliflerinde en popüler mekanlara baktığımızda İstanbul’da boğaz en çok tercih edilen mekan olurken izmir’de Kordon popülerliğini koruyor. 

Bu tarz organizasyonlarda fiyat teklifi almak çok önemli bir iş, sizde Boğazda.org ile yüzlerce firmadan dakikalar içerisinde teklif talep edebilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile teknede düğün, tekne kiralama ve yat kiralama seçeneklerinden yararlanarak Boğazın asilliğinde bu özel günü gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp