Boğazda Balık Avı Turu ve Boğazda Tur Fiyatları

2 sene önce | Tekne Kiralama
Boğazda Balık Avı Turu ve Boğazda Tur Fiyatları

İstanbul Boğazı’nın ortasında kendin pişir kendin ye mantığında bir tur düzenlemek ister misiniz? Tekne kiralama seçeneği ile Teknede balık avı düzenleyerek hem sevdiklerinizle boğazın enfes manzarasını yaşayacak hem de yakaladığınız balıkları ızgarada pişirerek mükemmel bir gün geçirmiş olacaksınız.

Boğazda.org aracılığı ile tekne kiralama seçeneklerini tercih ederken tekne içerisindeki seçenekleride dilediğiniz gibi belirleyebilme şansına sahipsiniz. Katılımcı sayısını tekne tipine göre ayarlayabildiğiniz gibi içkili/içkisiz seçeneklerini tercih ederek boğazda tekne kiralama aktivitenize neşe katabilirsiniz.

Boğazda Balık Avı Fiyatları

Boğazda balık avı turu fiyatları genellikle bütçe dostu olduğundan oldukça tercih edilmektedir. Sahil kenarlarında balık ekmek veyahut mangal yaparak keyifli saatler geçirmenin alternatifi olarak tekne kiralama seçeneği sizin için en ideal seçimlerden birisi olacaktır. Boğazda yat kiralama ve tekne kiralama seçenekleride mevcuttur.

Boğazda balık avı turu fiyatları, teknenin türüne göre ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ek özellikler istediğiniz taktirde bu isteklerinizde fiyatta değişikliğe neden olmaktadır. Aileniz ile yapacağınız bu tur size oldukça uygun bir fiyata geleceği gibi arkadaşlarınız ve dostlarınızı çağırdığınız bir tur organizasyonunda fiyatlar ona göre hesaplanmaktadır.

Boğazda.org vasıtasıyla birçok boğaz organizasyonlarından yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken tek şey düzenlemek istediğiniz organizasyonu ayarlamak ve tekne yetkilisinden fiyat beklemek.

Boğazda balık avı turu özellikle balık mevsiminin başladığı dönemlerde oldukça revaçta bir tur türüdür. Soğuk havalara denk gelen mevsimlerde ise sizde sevdiklerinizin sağlığı için ısıtmalarla kaplanmış tekneleri seçerek güvenli ve huzurlu bir tur düzenleyebilirsiniz.

Boğazda Tekne Turları Düzenlemek Çok Kolay

Boğazda düğün, boğazda mezuniyet, boğazda kahvaltı, boğazda akşam yemeği, boğazda iş yemeği, boğazda doğum günü, boğazda tekne turu, boğazda yat kiralama gibi boğaz organizasyonlarını boğazda.org aracılığı ile düzenlemeniz sadece dakikalarınızı alır.

Yaz veya kış farketmeyen seçeneklerle dilediğiniz organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Tekne yetkililerine organizasyonunuzu seçerken bırakacağınız notlarla ek özellikler ekletebilir ve hafızalardan silinmeyecek bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Hayatınızı paylaşacağınız kişiye boğazda evlilik teklifi etmek, aileniz ile yaklaşan ramazan ayında teknede iftar gibi mükemmel bir iftar deneyimi yaşamak, şirketinizle aradaki işveren-işçi bağını kuvvetlendirmek için boğazda iş yemeği vermek, eğer eğitim hayatınızın son günlerinde ve mezuniyet planları yapıyorsanız boğazda mezuniyet gibi mükemmel organizasyonlar düzenlemek sizinde hakkınız.

Boğazda.org tek tip aktivitelerden sıkılanlar için boğazın eşsiz tarihi yapısı ve güzelliğini canlı yaşamanız için size en uygun fırsatları sunuyor. Sizde boğazda.org fiyat teklif platformundan dilediğiniz organizasyon için teklif alabilir İstanbul Boğazı’nın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Etiketler: , ,
Yazımıza Yorum Katın