Teknede Doğum Günü

Teknede Doğum Günü için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Doğum Günü Partisi

Doğum günleri her insanın yılda bir kere kutladığı özel ve mutlu günlerden birisidir. Günümüzde insanlar doğum günü yaklaşan sevdiklerine özel sürprizler hazırlarken alışılagelmedik kutlamalar düzenleyerek büyük sürprizlere imza atmaktalar. Sürpriz doğum günü kutlamalarının son yıllarda en popüler olanlarından teknede doğum günü partisi sevdiklerinize mükemmel bir doğum günü sürprizi hazırlamak için son derece ideal bir organizasyondur.

Yatta Doğum Günü Partisi İçin Sürpriz Alternatifler

Yatta doğum günü partisi için platformumuzdaki yatlardan teklif aldıktan sonra tekne yetkilisi ile iletişime geçebilir ve doğum günü paketlerini öğrenebilirsiniz. Havai fişek, lazer gösterisi, çeşitli süslemeler, balonlar ve birçok sürpriz ile yatta doğum günü partiniz sevdiğiniz kişiye unutamayacağı saatler yaşatacağına emin olabilirsiniz.

Teknede Doğum Günü Fiyatları

Teknede doğum günü organizasyonunda fiyatları belirleyen etkenlerden biri sürpriz paketleridir. Düzenleyeceğiniz doğum günü partisinde genellikle sürpriz paketleri fiyata dahil olarak sunulmaktadır. Ancak ek olarak özel istekleriniz doğrultusunda doğum günü partisinde istediğiniz sürprizler ek ücret olarak yansıyabilir. Bunun dışında teknenin büyüklüğü, kişi sayısı, yiyecek/içecek seçimi, masa süslemeleri, tekne süslemeleri gibi unsurlar ile fiyatlar belirlenmektedir.

Tekne kiralama ve yat kiralama seçeneklerinde her teknenin kendine özgü bir kiralama sistemi vardır. Eğer kiralamanızı gündüz yapacaksanız doğum günü organizasyonunuz için son saat 18:00 olmalıdır. Nedeni ise akşam yapılacak organizasyonların 19:00'da başlamasıdır. Akşam yapacağınız doğum günü organizasyonları için ek süre talebinizi tekne yetkilisine iletebilirsiniz. Organizasyon dahilinde tekne veya yatlar müsait durumda ise ek ücret karşılığında dilediğiniz süre zarfı içinde doğum günü partinizin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasında akşamın görkemli atmosferi dahilinde sevdiklerinize mükemmel bir teknede doğum günü partisi düzenleyerek unutulmaz anılarınız arasına bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Doğum günü organizasyonu hakkında kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa boğazda.org iletişim ekibinden yardım alabilir ve Boğazda.org aracılığı ile doğum günü partiniz için dilediğiniz tekne veya yattan teklif alabilirsiniz.

Telefon WhatsApp