Teknede Doğum Günü

Teknede Doğum Günü için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Doğum Günü

Doğum günleri her insanın yılda bir kere kutladığı özel ve mutlu günlerden birisidir. Günümüzde insanlar doğum günü yaklaşan sevdiklerine sürprizler hazırlarken alışılagelmedik kutlamalar düzenleyerek büyük sürprizlere imza atmaktalar. Sürpriz doğum günü kutlamalarının son yıllarda en popüler olanlarından teknede doğum günü partisi, sevdiklerinize mükemmel bir doğum günü sürprizi hazırlamak için son derece ideal bir organizasyondur.

 

Bünyemizde bulunan tüm tekne ve yatlarımız doğum günü partinizde sizlere hizmet vermek için dizayn edilmiştir.

 

Filomuzda bulunan tüm motor yatlar ve tekneler sizlere dört mevsim 2 ila 300 kişiye kadar olan organizasyonlarınız da hizmet verebilmektedir.

 

Teknede doğum günü için tekne kiralama fiyatları, kapalı mekanlardan daha uygundur, İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde gerçekleşmektedir.

doğum günü istanbul manzarası

 

Yatta ve teknede doğum günü partisi organizasyonunuzu düzenlemek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, ekibimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Bu doğrultu da kusursuz bir doğum günü partisi organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

 

Teknede doğum günü partisi kulağa hoş geliyor ama bir çok detaydan oluşmaktadır. Bu detayları Teknede ve Yatta doğum günü yazımızda sizlere bahsedeceğiz.

 

Teknede Doğum Günü Fiyatları

 

Teknede doğum günü organizasyonunda fiyatları belirleyen etkenlerden biri sürpriz paketleridir. Düzenleyeceğiniz doğum günü partisin de genellikle sürpriz paketleri fiyata dahil olarak sunulmaktadır.

 

Özel istekleriniz doğrultusunda doğum günü partisinde istediğiniz sürprizler ek ücret olarak yansıyabilmektedir. Bunun dışın da teknenin büyüklüğü, kişi sayısı, yiyecek/içecek seçimi, masa süslemeleri, tekne süslemeleri gibi unsurlar ile fiyatlar belirlenmektedir.

 

Teknede doğum günü için tekne kiralama fiyatları hakkında detaylı ve doğru bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bogazda.org ekibi olarak Doğum günü partinizin öneminin farkındayız, sonuç olarak organizasyonunuzda herhangi bir problem ile karşılaşmayacağınızın garantisini vermekteyiz.

 

Teknede Doğum Günü Partisi İçin Sürpriz Hizmetler

 

Teknede ve yatta doğum günü partisi için bünyemiz de bulunan tekne ve yatlardan teklif aldıktan sonra tekne yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz, doğum günü paketlerini öğrenebilirsiniz.

 

kokteyl menü

 

Havai fişek, lazer gösterisi, çeşitli süslemeler, balonlar ve birçok sürpriz ile yatta doğum günü partiniz sevdiğiniz kişiye unutamayacağı saatler yaşatacağına emin olabilirsiniz.

 

Teknede ve yatta doğum günü organizasyonu için verdiğimiz bazı sürpriz hizmeti aşağıda listeledik;

 

  • Birbirinden lezzetli Kokteyl menüler
  • Havai Fişek Gösterisi
  • Lazer ve Volkan Gösterisi
  • Tekne, Yat Süslemesi
  • Profesyonel DJ ve Canlı Müzik Ekibi
  • Oryantel ve Dans Ekibi
  • Profesyonel Kameraman ve Fotoğraf Ekibi

 

Teknede ve yatta doğum günü organizasyonu için yukarıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ekstra Sürpriz hizmetler için bilgi ve detayları ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Lazer ve Volkan Eşliğinde Doğum Günü Kutlaması

 

Son zamanlarda çok fazla popüler olan Lazer ve volkan gösterisi, bir çok misafirimiz tarafından tercih edilmektedir. Seçtiğiniz yazıyı ekibimiz lazer ile boğaz köprüsünün altına yansıtıyor. Lazer yansımaya başladıktan sonra volkanlarımız yanmaya başlayacak ve unutulmaz bir an yaşayacaksınız. Seçtiğiniz yazıyı tüm İstanbul boğazı sizler ile birlikte okuyacak ve şahit olacak.

 

lazerli doğum günü

 

Lazer ve Volkan hizmeti istediğiniz taktirde fotoğraf ve video ekibi fiyatlarında indirim yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Lazer ve Volkan Gösterisi hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yatta Doğum Günü Organizasyonu ve Fiyatları

 

Teknede doğum günü yerine daha lüks bir yatta doğum günü partinizi gerçekleştirebilirsiniz. Motor yatlarımız 2 ila 30 kişiye kadar hizmet vermektedir.

 

Yatta doğum günü partileri en az 2 saat olarak İstanbul boğazında gerçekleşmektedir.

 

Tecrübeli yat ekibimiz tüm organizasyonunuz boyunca sizlere yardımcı olacak ve kusursuz bir parti düzenlemenizi sağlayacaktır. Ufak kişi sayısı olan gruplar tarafından daha çok tercih edilen yatta doğum günü organizasyonu, dört mevsim ve günün her saati İstanbul boğazında gerçekleşmektedir.

 

Yatta doğum günü partisi için ekstra sürprizlerden bahsetmiştik, Detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknede doğum günü gibi yatta doğum günü fiyatları değişiklik göstermektedir, Kişi sayısı, Ekstra hizmetler, Özel istekler gibi detaylar doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

 

Yatta Doğum günü organizasyonu hakkında fiyat bilgisi ve detaylar için ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Yat ve Tekne Arasındaki Fark nedir ?

 

Doğum günü organizasyonu yapmak isteyen misafirlerimiz genelde tekne ve yat arasındaki farkı sormaktadır.

 

Lüks Motor yatlar, daha çok düşük kişi sayısına sahip gruplara hizmet vermektedir. Örnek olarak Tekneler 2 ila 300 kişiye kadar hizmet verirken, yatlar 2 ila 30 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bunun sebebi ise Motor yatlar görünüşe önem verilerek dizayn edilmektedir. Sonuç olarak dış görünüşe önem veren misafirlerimiz motor yatları tercih etmektedir.

 

doğum günü teknesi

 

Bir diğer fark ise gezi tekneleri genelde en az 4 saat olarak kiralanmaktadır. Ancak motor yatlar en az 2 saat kiralanabilmektedir. Bu doğrultuda 4 saat kiralamak istemeyen misafirlerimiz seçimlerini motor yatlardan tarafta yapmaktadır.

 

Ek olarak İstanbul boğazında bulunan bazı iskeleler gezi tekneleri için uygun değildir. Motor yatlar daha ufak boyutlarda oldukları için bir çok iskeleye giriş yapabilir. Gezi tekneleri ise belirli iskelelere giriş yapabilmektedir.

 

Teknelerin ve yatların yapılma amacı tamamen organizasyon ile alakalı olduğu için bu doğrultuda dizayn edilmektedir. Tüm motor yatlar ve teknelerin kapasiteleri belli olduğu için organizasyonunuzun kişi sayısı kritik önem taşımaktadır.

 

Yat ve tekne arasındaki farkı yukarıdaki yazımızda sizlere belirttik. Bu doğrultuda ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınızda oluşan soru işaretleri için ekibimiz sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

 

 

 

Telefon WhatsApp