Teknede Doğum Günü Partisi

Teknede Doğum Günü Partisi için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Doğum günü partileri ve yatta doğum günü partileri olarak bilinen organizasyon türü son zamanlarda çok popüler.

İstanbul Boğazının benzersiz manzarasında ve boğaz köprüsünün ışıkları altında hayatınızın en önemli anlarından biri olan doğum gününüzü kutlayabilir ve unutulmayan anılar biriktirebilirsiniz.

Teknede Doğum Günü

Doğum günü organizasyonu için bir çok detay hakkında fikir sahibi olmanız ve detayları kararlaştırmanız gerekmektedir, Hayatınızın en önemli anlarından olan doğum günü partinizi kusursuz şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere teknede doğum günü detayları hakkında bilgi vereceğiz.

Doğum Günü Pastası

Teknede Doğum Günü Partisinin Önemli Detayları

Doğum Günü partinizi kusursuz şekilde düzenlemek için bir çok detay vardır, Bunların en önemlileri tekne ve yat yetkilerine iletmeniz gereken detaylardır.

Teknede doğum günü organizasyonu için detayları aşağıda sizler için listeledik;

 • Organizasyon Tarihi ve saati
 • Menü Seçimleri
 • Kişi Sayısı
 • Ekstra İstekler

Organizasyon Tarihi ve saati

Doğum günü partiniz için kararlaştırmanız gereken ilk detay organizasyon tarihi ve saati. Doğum günü teknelerimiz sizlere haftanın 5 günü ve 24 saati hizmet vermek için donatılmıştır.

Teknelerimizin rezervasyon takvimi için belirlediğiniz tarih ve saati ekibimize bildirmeniz gerekmektedir, bu doğrultuda ekibimiz sizlere en uygun tekneleri önerebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Menü Seçimleri

Bünyemizde olan teknelerimizin kendine ait mutfağı ve aşçı ekibi vardır, Dilerseniz Aşçılarımızın sizler için hazırladığı yemekli/yemeksiz ve alkollü/alkolsüz menülerden veya kokteyl menülerinden seçiminizi yapabilir ya da kendi menünüzü hazırlayıp bizlere iletebilirsiniz.

Aşçılarımız sizlerin istekleri doğrultusunda menülerinizi hazırlayabilir ve sizlere sunabilir.

Ek bir seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimizden servis yapmalarını isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda tecrübeli ekibimiz sizlerin getirdiği yiyecek ve içecekleri sizlere en güzel şekilde sunumunu yapacaktır.

Kişi Sayısı

Doğum günü partinize davet edeceğiniz arkadaşlarınızın listesini hazırladıktan sonra toplam kişi sayısını bizlere iletmeniz gerekmektedir.

Bünyemizde bulunan teknelerimiz 2 ila 500 kişiye kadar teknede doğum günü partisi düzenleyebilecek donanıma ve dizayna sahiptir.

Kişi Sayınızı doğru belirtmeniz sizlere uygun kişi kapasiteli teknelerimizi sizlere sunmamızda bize yardımcı olacaktır.

Ekstra İstekler

Doğum günü partilerinde ekstra isteklerinizi belirtmemeniz halinde sadece yat kiralama veya tekne kiralama hizmeti olarak fiyat vermekteyiz.

Teknede doğum günü organizasyonunun en önemli detaylarından biri ekstra isteklerinizdir. Sizler için aşağıda ekstra hizmetlerimizden bazılarını listeledik ;

 • Tekne Süslemesi
 • Doğum Günü Pastası
 • Havai fişek gösterileri ve Lazer Gösterisi
 • Canlı Müzik
 • Dans Ekibi

gibi bir çok ekstra hizmetlerimiz mevcuttur, Yukarıda belirttiğimiz listenin tamamını iletişimde olduğunuz ekibimizden isteyebilirsiniz, Bu doğrultuda ekstra isteklerinizi belirleyebilir ve teknede doğum günü partinizi taçlandırabilirsiniz.

Yat İçin Doğum Günü Süslemesi

Teknede Doğum Günü İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Doğum günü partinizin fiyatlandırması tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Menü seçimleriniz, Kişi sayınız ve Ekstra hizmet seçimlerinizi ekibimize belirtmeniz halinde sizler için en uygun tekneleri ve fiyatları sizlere ileteceklerdir.

Yatta Doğum Günü

Bogazda.org ekibi olarak düşük kişi sayılı gruplar için yatta doğum günü organizasyonunu önermekteyiz.

Yatta doğum günü partileri 2 ila 30 kişiye kadar olan doğum günü yatlarımızda gerçekleşmektedir.

Doğum Günü Yat Süslemesi

Yukarıda belirttiğimiz detaylar yatta doğum günü partisi içinde geçerlidir, Detayları belirleyip bizlere iletmeniz halinde yatta doğum günü partisi için tüm bilgiler sizlere iletilecektir.

Teknede ve Yatta Doğum günü partisi esnasında karşılaşabileceğiniz tarihi yapıları sizler için aşağıda listeledik;

 • Kız Kulesi
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Çırağan Sarayı
 • Beylerbeyi Sarayı
 • Ortaköy Camii
 • Küçüksu kasrı
 • Rumeli Hisarı
 • Anadolu Hisarı
 • Topkapı Sarayı

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan teknede doğum günü partinizi planlamaya başlamak için bizlere iletişim numaralarımızdan veya bogazda.org üzerinden teklif formunu doldurup ekibimize ulaşabilirsiniz.

Telefon WhatsApp