Teknede Doğum Günü Partisi Organizasyonu

2 sene önce | Tekne Turu
Teknede Doğum Günü Partisi Organizasyonu

Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olarak sayılan İstanbul’un nefis boğaz manzarası karşısında, lüks bir teknede doğum günü partisi organizasyonu yaparak sevdikleriniz ile beraber keyifli saatler geçirebilir yılın en mutlu gününde teknede doğum günü sürprizi yapacağınız kişiye mükemmel bir gün yaşatabilirsiniz.

Hayatınızda özel bir yere sahip olan insana sıra dışı bir doğum günü kutlaması yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Katılımcı sayınıza göre, sizin ve dostlarınızın yer aldığı, sizin özel isteklerinizle oluşturulmuş bir ortamda yapılacak olan teknede doğum günü partisi organizasyonuyla oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile tekne veya yatta doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz.

Sizde sevdiklerinize teknede doğum günü gibi lüks bir sürpriz yapmak istiyorsanız yapacağınız şey oldukça basit.

Düzenlemek istediğiniz doğum günü atmosferini belirledikten sonra size sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir hatırayı yaşamak kalıyor.

Teknede Doğum Günü Partisi Organizasyonu Fiyatları

Teknede Doğum günü organizasyonlarınızı yemekli, içkili/içkisiz olarak boğaz turu eşliğinde kutlayarak hem İstanbul boğazının muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız hem de normal bir doğum günü kutlamasının aksine unutulmaz heyecanlar yaşayarak ömür boyu belleğinizde bir anı olarak kalacak doğum günü sürprizi düzenlemiş olacaksınız.

Teknede doğum günü partisi ayarlayacağınız organizasyonundaki kişi sayısına, içkili/içkisiz tercihine ve teknenin özelliğine göre değişkenlik göstermektedir.

Size ve bütçenize en uygun tekneyi Boğazda.org sayesinde profesyonel bir şekilde bulabilirsiniz.

Tamamen sizin istek ve arzularınıza özel olarak hazırlanan tekne ve yatlarda aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte kişi sınırlamasına bakmaksızın doğum günü sürprizini organize ederken sizlere hayalinizdeki organizasyonu sağlamaya yardımcı olacağımız için gurur duyuyoruz.

Ayrıca doğum günü kutlaması seçimlerinde alkollü/alkolsüz seçeneği tamamen sizin seçiminize göre şekillenir ve sevdiklerinizle bol bol eğlendiğiniz etkinliğinizi kusursuz kılmaktan mutluluk duyarız.

İnsan hayatında her yıl bir kere kutlanılan bu önemli günde kusursuz bir doğum günü kutlaması organize edebilmeniz için gereken tek şey bogazda.org dan istediğiniz seçimleri yapıp doğum gününe gün saymak.

İstekleriniz arasında özel notlar bulundurmak istediğiniz teknede doğum günü organizasyonunuza ek olarak canlı müzik, fasıl gibi müzikal isteklerinizi teknelerin uygunluğuna göre sizlere sunuyoruz.

Etiketler: , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp