Evlilik Teklifi İçin Yat Seçimi ve Detayları

2 sene önce |
Evlilik Teklifi İçin Yat Seçimi ve Detayları

Son zamanlarda trend olan yatta evlilik teklifi bir çok çift tarafından tercih edilmektedir, bu doğrultuda bogazda.org ekibi olarak yatta evlenme teklifi için yat seçimi detaylarını sizler için hazırladık.

Öncelik ile şunu belirtmek istiyoruz; Boğazda.org bünyesinde bulunan ve sizlere İstanbul boğazında hizmet veren tüm yatlarımız evlilik teklifi organizasyonunuz için donatılmış ve dizayn edilmiştir.

Yatta Evlenme Teklifi organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için minimum 2 saatlik bir kiralama tavsiye etmekteyiz.

Yat Kiralama hizmeti için saat aralığı hakkında detaylı bilgi ve önerileri iletişimde olduğunuz yat yetkilimiz sizlere iletecektir.

Evlilik Teklifi İçin Yat Seçimi

Bogazda.org olarak yatta evlenme teklifiniz için yat seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken bazı detayları sizler için aşağıda belirtiyoruz.

Evlilik teklifinizi gerçekleştirmek için öncelikle size uygun olan yatı seçmeniz gerekmektedir, Peki bu seçimi neye göre yapacağız ?

Seçim Yapacağınız Yatın Donanımı ve Dizaynı

Yat boyutu, İç Dış dizayn, Motor yatın ses donanımı, Hizmet kalitesi gibi bir çok detay var, Bogazda.org bünyesinde bulunan tüm motor yatlar evlilik teklifi organizasyonu için dizayn edildiğini sizlere belirtmiştik.

Bünyemizde hizmet veren tüm motor yatlarımızın kendine ait ses sistemi bulunmaktadır, Evlilik teklifinizi organize etmek için bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman yat yetkilimiz sizlere yatlarımızdaki ses sistemleri hakkında detaylı bilgiyi verecektir.

Bünyemizde bulunan yatlarımız 2 ila 30 kişiye kadar sizlere hizmet vermektedir. Geniş ve ferah bir ortam düşünürseniz 2-15 kişilik motor yatlarımızı seçebilir veya 2 ila 8 kişilik motor yatlarımızda eşinize muhteşem bir sürpriz evlilik teklifi düzenleyebilirsiniz.

Yat seçimi hakkında ekibimiz sizlere en ufak ayrıntısına kadar yardımcı olacaktır.

Ekstra Hizmetler ile Evlilik Teklifinizi Taçlandırın!

Boğazda.org ekibi olarak sizlere ekstra hizmetler sunmaktayız. Evlilik teklifi için yat seçimi saatlik olarak yat kiralama hizmetini içermektedir.

Sizler için ekstra hizmetlerimizden bazılarını aşağıda listeledik;

  • Masa Süsleme
  • Yat Süsleme
  • Bay Kemancı veya Bayan Kemancı
  • Lazer ve Volkan Gösterisi
  • Havai Fişek Gösterileri
  • Kameraman
  • Dans Ekipleri ve Canlı Müzik
  • Yemekli veya Kokteyl Menüler

Gibi bir çok ekstra hizmetlerimiz vardır, Organizasyonunuz için iletişime geçtiğiniz ekibimiz sizlere ekstra hizmetlerimizin tümünü menü olarak iletecektir, Bu doğrultuda menü üzerinden seçimlerinizi yapabilir ve evlilik teklifinizi taçlandırabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Masa Süsleme

Ek bir seçenek olarak yatta evlilik teklifi paketlerimiz hakkında bilgi alabilir ve paket seçimi yapabilirsiniz boğazda.org olarak ekonomik ve lüks paketleri sizler için hazırladık. Detaylı bilgiyi ekibimizden veya Yatta evlilik teklifi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi Gerçekleştirebilirsiniz!

Unutulmaz ve Kusursuz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz, Boğazda.org ekibi olarak bu özel gününüzde organizasyonunuzu en ince detayına kadar düşünüyoruz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, Site üzerinden teklif formunu doldurarak veya mail üzerinden ulaşabilir, Yatta evlilik teklifi fiyatları bilgisi alabilir, Aklınızdaki soru işaretlerini giderebilir ve yatta evlilik teklifi organizasyonunun tüm detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp