Teknede Kahvaltı & Yatta Kahvaltı Fiyatları

Teknede Kahvaltı & Yatta Kahvaltı Fiyatları için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Teknede Kahvaltı

 

İstanbul'da hayatını idame ettirenler ve İstanbul'a seyahat etmek isteyenlerin hayallerinden biri olan teknede kahvaltı organizasyonu, aile ferdleri veya arkadaşlarınız ile düzenlendiğinde hafızalardan silinmeyecek bir günün temelini oluşturur.

 

Son zamanlarda çok popüler olan boğaz manzarası eşliğinde teknede kahvaltı organizasyonundan söz etmek istiyoruz. Boğazda kahvaltı hizmeti veren teknelerimiz 2 ila 300 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bu doğrultuda alışagelmiş mekanlar yerine teknede kahvaltı organizasyonunu seçebilirsiniz. Bünyemizdeki yat ve teknelerin, birbirinden lezzetli menü seçenekleri olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda Serpme kahvaltı veya Kişi başı kahvaltı seçenekleri ile kahvaltı organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Boğazının sessiz sakin koylarında unutulmaz bir kahvaltı seçimi yapabilirsiniz veya boğaz turu eşliğinde kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 

teknede kahvaltı

 

Motor yatlarımız ve teknelerimiz dört mevsim hizmet verebilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Bu doğrultuda kış aylarında unutulmaz bir kahvaltı organizasyonu düzenleyebilirsiniz. 2 ila 30 kişiye kadar olan kahvaltı organizasyonlarımızı tamamen sizlere özel olarak hazırlanan yatlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Eğer 30 kişi ve üzeri bir gruba sahipseniz gezi teknelerimiz de sizleri misafir edebiliriz. Bünyemizde bulunan hem yatlarımız hem de gezi teknelerimiz organizasyonunuz süresince sürekli seyir halinde olacaktır. Bu doğrultuda İstanbul boğazının tüm manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

 

Boğazda kahvaltı organizasyonu ile güne başlayarak normal bir günde yaptığınız kahvaltıdan çok daha keyifli olmasının yanı sıra, İstanbul'un eşsiz Boğazı'nın mükemmel atmosferi içinde adeta büyülenmiş olacaksınız. Atmosferi ile ülkemizde ve dünyada popüler olan İstanbul Boğazı, düzenleyeceğiniz kahvaltı organizasyonuna fazlasıyla hem lezzet hem de farklılık katacaktır.

 

teknede kahvaltı menüsü

 

Yaz ayları iyiden iyiye kendini göstermeye başladığı şu günlerde siz de boğazda.org aracılığı ile dilediğiniz tekne veya yatlardan birini tercih ederek boğazda kahvaltı organizasyonu için teklif alabilirsiniz. Kahvaltınız sonrasında İstanbul'un boğaz manzaralı mekanlarını seyredebilirsiniz ve hayallere kapılabilirsiniz.

 

Boğazda Kahvaltı Mekanları Yerine Özel Teknede Kahvaltı

 

Alışagelmiş mekanlar yerine sıra dışı kahvaltı organizasyonu için teknede kahvaltı seçeneğini seçebilirsiniz. Bünyemizde bulunan tüm yat ve teknelerimiz sadece sizlere özeldir. Dışarıdan herhangi bir grup organizasyona dahil olmaz. Teknede kahvaltı turu organizasyonlarında boğazın mükemmel güzelliği içinde, camiiler, yalılar, saraylar, kasırları gördüğünüz gibi bir yandan da lezzetli bir kahvaltı ile keyfinizi ikiye katlayacaksınız.

 

Sabit bir manzara eşliğinde kahvaltı yapmak yerine sürekli farklı manzaralar eşliğinde kahvaltı yapmak herkes için cazip gelir. Birbirinden lezzetli kahvaltı menülerimizi tadabilirsiniz aynı zamanda Boğazın eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz. Bogazda.org ekibi ve sürekli seyir halinde olan teknelerimiz sizlere bu ayrıcalığı tanımaktadır.

 

Boğazın mavi sularında kahvaltı turunuz devam ederken aynı zamanda göreceğiniz tarihi yapılardan bazıları şunlardır;

 

 • Kız kulesi,
 • Kuleli Askeri Lisesi
 • Beylerbeyi Sarayı
 • Çırağan Sarayı
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Ortaköy Camii ve meydanı
 • Rumeli Hisarı
 • Anadolu Hisarı
 • Küçüksu Kasrı
 • Perili Köşk
 • Mısır Konsolosluğu
 • Sait Halim Paşa Yalısı
 • Mahmut Paşa Yalısı
 • Hıdiv Kasrı

 

gibi bir çok tarihi yapı eşliğinde kahvaltı organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

 

 

Boğaz Turu Eşliğinde Kahvaltılı Tekne Turu

 

Hem Boğaz turu hem de kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz pazar sabahı kulağa hoş geliyor değil mi ? Bogazda.org ekibi olarak tamamen sizlere özel boğaz turu eşliğinde kahvaltılı tekne turu hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ekibimiz sizlere kusursuz bir gün geçirmeniz için yardımcı olacak ve eşlik edecektir.

 

İstanbul boğazının büyüleyici manzarası karşısında sizler için hazırlanmış birbirinden lezzetli menülere sahip olan yatımız sizlere hem boğaz turu hizmeti verecek hem de kahvaltı organizasyonunuzu gerçekleştirecektir. Daha çok sakin ve sessiz bir ortam isteyen misafirlerimiz için İstanbul boğazının eşsiz güzelliğe sahip koylarında kahvaltı organizasyonu yapmaktayız.

 

 

Hem Boğaz turu seçeneğinde hemde Koylarda gerçekleşecek kahvaltı organizasyonlarında unutulmaz bir gün geçireceğinizin garantisini vermekteyiz.

 

Boğazda Kahvaltı ve Teknede Kahvaltı Fiyatları

 

Kahvaltı organizasyonu düzenlemek oldukça basit. Kahvaltı yapacağınız kişi sayısını, tekne tipini, saati, ek yiyecek ve içecek isteklerinizi bizlere ulaşarak belirtebilirsiniz. Fiyatlar tekne veya yatın tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. Dilerseniz kahvaltı menünüze ek ücret karşılığında yiyecekler ekletebilirsiniz. Bu doğrultuda evinizde yaptığınız kahvaltı atmosferini boğaza taşıyabilirsiniz.

 

Boğazda organizasyon düzenlemek boğazda.org aracılığı ile artık çok kolay. Teknede kahvaltı organizasyonu gibi organizasyonların son derece kusursuz yapılabildiği boğaz organizasyonlarınızı boğazda.org aracılığı ile kolaylıkla organize edebilirsiniz.

 

Boğazda Kahvaltı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ekibimiz sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

Telefon WhatsApp