Yüzme Turu

Yüzme Turu için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağından sıkılan misafirlerimiz için rotamızı İstanbul boğazının serin sularına çevirdik. Bogazda.org bünyesinde bulunan kiralık yatlar ve tekneler ile İstanbul Boğazında veya Adalar'da bulunan birbirinden güzel koylarda kusursuz bir yüzme turu organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzme Turu

Bünyemizde bulunan teknelerimiz yüzme turlarını İstanbul boğazında veya Adalar'da gerçekleşmektedir, 2 ila 500 kişiye kadar olan tekne kapasitelerimiz ile her gruba hizmet vermekteyiz.

Teknelerimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet vermek için donatılmış ve dizayn edilmiştir.

Düzenleyeceğiniz yüzme turu ile unutulmaz bir gün yaşayabilir ve yaz aylarının sıcağından bir süre uzak kalabilirsiniz.

Yüzme Turu Nasıl Gerçekleşir ?

Bogazda.org ekibi olarak yüzme turlarının saat aralığını sabah 9 akşam 5 olarak belirledik, Dilerseniz saat aralığını sizlerin istekleri doğrultusunda düzenleyebilir ve yüzme turunuzu bu doğrultuda gerçekleştirebiliriz.

Tecrübeli kaptanlarımız ve ekibimiz ile organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz tarih için rotamızı belirliyoruz.

Hava şartları ve denizin durumu bizler için çok önemli, bu doğrultuda kaptanlarımız sizlere hava şartlarının ve denizin durumu hakkında bilgi veriyor.

Organizasyon tarihinizi ve saatinizi ekibimize belirtmeniz durumunda kaptanlarımız hava ve deniz şartlarının uygun olduğu koyları size iletebilir ve seçimlerinizi belirleyebilirsiniz.

Yüzme Turlarını gerçekleştirdiğimiz bazı yerleri sizler için listeledik;

  • Beykoz Koyu
  • Büyük liman
  • Poyraz köy
  • Fil burnu
  • Büyükada
  • Heybeliada
  • Kınalı ada
Büyük Liman Plajı

Yüzme Turlarında Menü Seçimi

Bünyemizde bulunan teknelerimizin tümünde kendine ait mutfak ve aşçı ekibi mevcuttur.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız yemekli/yemeksiz ve alkollü/alkolsüz menülerden veya kokteyl menülerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimizden servisini rica edebilirsiniz.

Yatta Yüzme Turları

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yatlarımız sizlere yüzme turu hizmeti verebilmek için donatılmış ve dizayn edilmiştir.

Bogazda.org ekibi olarak 2 ila 30 kişilik gruplarınız için bünyemizde bulunan yatlarımızı tavsiye ediyoruz. Fiyat ve konfor olarak sizler için en uygun kiralık yatlarımızın bilgilerini bizlere ulaşarak temin edebilir ve yüzme turu organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Yüzme Turları

Tüm gezi teknelerimiz yüzme turu hizmeti vermek için donatılmış ve dizayn edilmiştir. Yüksek kişi sayılı gruplarınız için bünyemizde bulunan tekneleri tavsiye etmekteyiz.

30 ila 500 kişilik gruplarınız için tekne fiyat ve konfor olarak daha uygun olacaktır. Teknede yüzme turu gerçekleştirmek için ekibimize organizasyon tarihi ve saati, kişi sayısı, menü seçimleri gibi detayları belirtmeniz halinde sizlere uygun kiralık teknelerimiz hakkında bilgi verilecektir.

Yüzme Turu Fiyatları

Yüzme turu fiyatları bir çok detaya göre belirlenmektedir, Koy seçimleri, Menü seçimleri, Kişi sayısı, Saat aralığı ve Organizasyon tarihi detaylarını belirleyip ekibimize iletmeniz halinde en uygun teknelerimizi ve fiyat listemizi ekibimiz sizlere iletecektir.

İstanbul Boğazının sessiz ve serin sularında yaz aylarının bunaltıcı sıcağından kurtulabilir ve hayalini kurduğunuz yüzme turu organizasyonunu bogazda.org aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzme turu organizasyonunuzu gerçekleştirmek için bizlere iletişim numaralarımızdan veya bogazda.org üzerinden teklif formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Telefon WhatsApp