Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Bogazda Bünyesinde bulunan lüks yatlar ve tekneler ile İstanbul Boğazının eşsiz manzarasında yıllarca hayalı kurulan bir teknede ve yatta mezuniyet partisi kulağa hoş geliyor değil mi?

Tecrübeli ekibimiz, Lüks yatlarımız ve leziz menülerimiz ile Bogazda unutulmayacak 4 Saat! 350 Kişiye kadar kapasitesi olan mezuniyet teknelerimiz ve yatlarımız ile hayalinizde olan teknede ve yatta mezuniyet organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Mezuniyet

Teknede mezuniyet organizasyonu ile yıllarca beraber vakit geçirdiğiniz arkadaşlarınız, öğretmenleriniz ile muhteşem bir güne imza atabilir yıllarca unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz. Ortaokul, Lise, Üniversite hayatınız boyunca biriktirdiğiniz anılara bir yenisini eklemek için sizleri bünyemizde bulunan lüks motor yat ve mezuniyet teknelerine davet ediyoruz.

Mezuniyet Partisi

Teknede Mezuniyet Balosu Organizasyonu İçeriği

Teknede Mezuniyet balosu bir çok detaydan oluşmaktadır. Bunları boğazda.org ekibi olarak sizlere aşağıda başlık olarak hazırladık.

Mezuniyet Balosu organizasyonunuzu planlarken aşağıda belirttiğimiz detaylara önem vermeniz ve detaylar doğrultusunda planlamanız kusursuz bir mezuniyet balosu gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Tur içeriği ve rota

Rotamız unutulmayacak anılar! Ekibimiz ile kararlaştırdığınız iskeleden sizleri mezuniyet kokteyli ile karşılıyoruz, Unutulmayacak eğlencemiz o anda başlıyor ve aşçılarımızın sizlerin doğrultusunda hazırladığı leziz yemekli menüler eşliğinde devam ediyor. Yatımız veya davet teknemiz bu süre zarfında boğazın eşsiz manzarasında seyretmeye devam ediyor. Leziz menülerimizi tadımı bittikten sonra tekrar kokteyl salonuna giriş yapıyoruz ve unutulmayacak anıları biriktirmeye devam ediyoruz.

Ses sistemi

Bünyemizde bulunan tüm mezuniyet teknelerimiz ve yatlarımızda ses sistemi mevcuttur. Sizler için hazırladığımız playlistlerimiz ile eğlenceli vakit geçirebilir dilerseniz kendi playlistinizi oluşturabilir ve ekibimize teslim edebilirsiniz. Unutmayın organizasyonunuzu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Menü seçimi

Ekibimizde bulunan tecrübeli aşçılarımızın sizler için hazırladığı menüler ile mezuniyet partinizi renklendirebilirsiniz. İletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere menü listemizi iletecektir bunun doğrultusunda sizler için hazırladığımız leziz menülerden seçiminizi yapabilir ve hayalinizdeki mezuniyet organizasyonunuzu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir ve ekibimizden sizlere servis yapılmasını isteyebilirsiniz.

Mezuniyet Teknesi

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede veya yatta mezuniyet fiyatları menü seçimleri, Tarih ve saat aralığı, Kişi sayısı, Ekstra hizmetler/istekler doğrultusunda hazırlanmakta ve sizlere bildirilmektedir. Şirket politikamız gereği 18 yaş altındaki misafirlerimize alkollü menü vermemekteyiz.

Yatta Mezuniyet


0-50 Kişiye kadar olan mezuniyet organizasyonlarınızda sizler için hazırlanan lüks motor yatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bogazda ekibi olarak 50 kişi ve üstü yatta mezuniyet partilerinizi davet teknelerimizde yapmanızı öneriyoruz.

İstanbul Boğazında yıllardır gerçekleştirdiğimiz organizasyon türlerinden bazılarını sizler için listeledik;

  • Teknede ve yatta mezuniyet partisi
  • Teknede ve yatta doğum günü partisi
  • Yatta yılbaşı partileri
  • İş toplantıları
  • Yemekli boğaz turları
  • Yatta evlilik teklifi
  • Teknede düğün, Kına organizasyonları
  • Adalar turları
  • Yüzme turları
  • Kahvaltı turları

Bogazda ekibi olarak unutulmaz bir mezuniyet partisine imza atmanıza yardımcı olabiliriz ! İletişim numaralarımızdan yat/tekne yetkililerimize ulaşabilir dilerseniz Bogazda.org üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon WhatsApp