İstanbul Tekne Kiralama

İstanbul Tekne Kiralama için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

İstanbul Boğazının tarihi yapılarını ve eşsiz manzarasını keşfetmek ister misiniz? Bogazda.org ekibi olarak sizlere İstanbul'da tekne kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan tüm teknelerimiz İstanbul boğazında hizmet vermektedir, Teknelerimiz tümü sizlere İstanbul Boğazında dört mevsim hizmet vermek için donatılmıştır.

İstanbul Tekne kiralama hizmeti bir çok organizasyon türünü kapsar, Bogazda.org ekibi olarak tekne kiralama hakkında aşağıda başlıklar halinde bir çok bilgi vereceğiz.

İstanbul Tekne Kiralama

İstanbul Tekne Kiralama

İstanbul tekne kiralama hizmeti, İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde gerçekleşir, İstanbul Tekne kiralama hizmeti bir çok organizasyon türünü kapsar bunlardan bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Teknede Düğün
 • Yemekli Tekne Turu
 • Teknede Doğum Günü
 • Teknede Evlilik Teklifi
 • Yüzme Turları
 • Teknede Kahvaltı Turları
 • Teknede Mezuniyet Partisi
 • Doğum Günü Partileri

İstanbul tekne kiralama hizmeti ile yukarıda listelediğimiz organizasyon türleri gibi bir çok organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Düğün Teknesi Üst Kat Süsleme

Tekne Kiralama İstanbul Organizasyon İçerikleri

İstanbul tekne kiralama hizmetinde bir çok detay ve içerik bulunmaktadır, İlk seviyede bu detay ve içerikler hakkında bilgi sahibi olmalı ve istekleriniz doğrultusunda planlamanızı yapmalısınız.

İstanbul'da tekne kiralama hizmetini gerçekleştirmek için bilgi sahibi olmanız ve bu doğrultuda kesinleştirmeniz gereken bazı detayları ve içeriği sizler için aşağıda listeledik;

 • Organizasyon Türü, Tarihi ve Saati
 • Menü Seçimleri
 • Kişi Sayısı
 • Ekstra Hizmetler

Organizasyon Türü, Tarihi ve Saati

İstanbul tekne kiralama hizmetinin önemli detayı ve sizlerin kararlaştırması gereken ilk detayı organizasyonunuzun türü, tarihi ve saatidir.

Gerçekleştirebileceğiniz organizasyon türlerini yukarıda sizler için listelemiştik, En çok gerçekleştirdiğimiz organizasyon türlerini listeye ekledik ancak dilerseniz kendi konseptinizi hazırlayabilir ve ekibimize bilgi verebilirsiniz, Bu doğrultuda ekibimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Bogazda.org bünyesinde bulunan tüm tekneler sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet verebilmek için donatılmış ve dizayn edilmiştir,

Organizasyonunuzu gerçekleştirmek istediğiniz tarihi ve saati belirledikten sonra detayları bizler ile paylaşmanız gerekmektedir. Teknelerimizin planladığınız tarih için uygunluğu kontrol edilip ekibimiz tarafından sizlere bilgi verilecektir.

Menü Seçimleri Ve Kişi Sayıları

Sizlere İstanbul tekne kiralama hizmeti veren tüm teknelerimizin kendine ait mutfağı ve ekibi vardır, Bu doğrultuda menü seçimlerinizde sizlere yardımcı olabileceğimizi belirtmek istiyoruz.

Aşçılarımız son derece tecrübeli ve dünya mutfaklarına hakimdir, Lezzetli ve hijyenik olarak hizmet veren aşçılarımız sizlerin istediği menüleri sizlere sunabilecek kapasitedir.

Tekne Mutfağımız

Bogazda.org ekibi olarak sizlere beğenebileceğiniz bir çok menü hazırladık, Bu menüleri tekne profillerimizden inceleyebilir veya organizasyonunuz için iletişimde olduğumuz ekibimizden temin edebilirsiniz.

İstanbul tekne kiralama hizmeti veren teknelerimiz tüm kişi gruplarına hizmet verebilmek için donatılmıştır, Her kişi grubuna ayrı teknelerde hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Teknelerimizin profillerinde kapasite bilgisi verilmiştir, Dilerseniz ekibimizden de bilgi alabilirsiniz.

Organizasyonunuz için kişi sayınızı belirledikten sonra ekibimiz ile paylaşmanız gerekmektedir, Kişi sayısı hem sizler için önemli hem de ekibimizin fiyat bilgisini sizlere sunabilmemiz için gerekli olan bir detaydır.

Bu doğrultuda ekibimiz sizler için en uygun tekneyi ve fiyat listesini sizlere ileteceklerdir.

Ekstra Hizmetler

İstanbul tekne kiralama hizmetinde belirlemeniz gereken bir diğer detay ise ekstra hizmetlerimizdir, Bu hizmetler ekstra olarak sunulmakta ve fiyatlandırılmaktadır.

Organizasyon türünüze göre ekstra hizmetlerimiz değişmektedir. Organizasyon türünüz hakkında ekibimize bilgi verdiğiniz taktirde sizler için en uygun olan hizmetleri sizlere ileteceklerdir.

Bogazda.org ekibi olarak sizlere bir çok hizmet vermekteyiz, Bunlardan bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

 • Lüks Tekne Süsleme
 • Fasıl ve Canlı Müzik Ekibi
 • Dans Ekibi
 • Havai Fişek ve Volkan Gösterileri
 • Düğün Teknesi Süsleme
 • Düğün Pastası
 • Lazer Gösterisi
Teknede Düğün Masa Süsleme

İstanbul tekne kiralama hizmetinin yanında sizler için ekstra hizmetlerimizden bazılarını yukarıda listeledik, Organizasyon türünüzü ekibimize belirtmeniz halinde ekibimiz sizlere organizasyon türünüze uygun olan ekstra hizmetleri ileteceklerdir.

Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Saatlik, Günlük ve Haftalık Tekne Kiralama

Bogazda.org olarak sizlere bir çok hizmet verdiğimizi belirtmiştik, Saatlik, Günlük ve Haftalık olarak tekne kiralama hizmeti İstanbul boğazında gerçeklemekte veya Adalarda gerçekleşmektedir, Rotamızı sizlerin istekleri doğrultusunda çiziyoruz.

Organizasyonunuz için iletişimde olduğunuz ekibimize saatlik, günlük veya haftalık olarak tekne kiralama hizmeti almak istediğinizi belirttiğiniz taktirde sizler ile detayları paylaşacaktır. Bu doğrultuda planlarınızı ve seçimlerinizi belirleyebilirsiniz.

İstanbul tekne kiralama fiyatları belirlenirken önemli bir detay olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Tekne Kiralama Fiyatları

İstanbul tekne kiralama fiyatları yukarıda sizlere belirttiğimiz detaylar doğrultusunda hesaplanmakta ve sizlere iletilmektedir. Tekne kiralama fiyatlarını genel olarak 4 saat üzerinden hesaplamaktayız, Menü içeriği ve ekstra hizmetler tekne kiralama fiyatlarını belirleyen faktörlerdendir.

Yukarıda belirttiğimiz detayları ekibimiz ile kararlaştırdıktan sonra ekibimiz sizler için en uygun fiyat teklifini sizlere ileteceklerdir.

Bu doğrultuda hayalinizdeki tekne organizasyonunu gerçekleştirebilir ve unutulmaz bir güne imza atabilirsiniz.

Organizasyonum İçin Fiyat Teklifini Nasıl Alabilirim?

Bogazda.org olarak sizlere her gün ve her saat hizmet vermekteyiz.

Tekne kiralama fiyat teklifi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ve bogazda.org üzerinde bulunan teklif formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bogazda.org dan fiyat almadan tekne kiralama organizasyonunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye etmiyoruz.


Telefon WhatsApp