Boğazda Teknede Düğün

Boğazda Teknede Düğün için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Hayalinizdeki tekne düğünü, Nişan ve Kına gecesi organizasyonlarınızı bogazda.org bünyesinde bulunan davet tekneleri aşçılarımızın sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladığı menüler ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda sıra dışı, popüler ve birçok çift tarafından tercih edilen teknede düğün organizasyonları her bütçeye uygun ve büyüleyici bir düğün organizasyonudur.

Teknede Düğün

Alışılmış ve standart düğün mekanlarında yapılan organizasyonların yerine artık tekne düğünü organizasyonları daha çok tercih edilmekte. 4 saat den oluşan bu organizasyon isteğe bağlı olarak 5 veya 6 saat olarak da gerçekleşebilir.

Bünyemizde bulunan tüm düğün teknelerimiz 2 veya 3 katlı olması doğrultusunda 4 mevsim sizlere hizmet vermek için dizayn edilmiştir.Bogazda.org ekibi olarak gündüz tekne düğünü davetlerini saat olarak 13:00 ve 17:00 aralığında belirledik, İstekleriniz doğrultusunda bu saat aralığı değişebilir.

Teknede Düğün Organizasyonu Detayları


Akşam gerçekleşecek olan tekne düğünü davetleri ise 19:00 ve 23:00 arasında belirlendi dilerseniz saat aralığını sizlerin istekleri doğrultusunda değiştirebiliriz. Belirlediğiniz saatler arasında gerçekleşecek Teknede düğün organizasyonunuzda rotamız sizin mutluluğunuz !

Tekne düğünü organizasyonunuzda misafirleriniz İstanbul Boğazının tüm güzelliğini seyrederken sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladığımız kokteyl menülerini veya yemekli menüleri tadabilir.

Organizasyon içeriği ve rota

Bogazda.org ekibi olarak misafirlerimize İstanbul Boğazının eşsiz manzarasını ve tarihi yapılarını göstermeyi hedefliyoruz. Sizleri ekibimiz ile konuştuğunuz ve belirlediğiniz iskelede hoş geldiniz kokteyli ile karşılıyoruz.

Tekne düğünü organizasyonunuz süresince davet gemimiz sürekli seyir halinde olacaktır. Misafirlerinizin boğazın eşsiz manzarası karşısında büyüleneceğine bogazda.org olarak garanti vermekteyiz.

İlerleyen saatlerde isteğe bağlı yemekli menü seçimi yapıldı ise Boğazın sessiz ve sakın koylarında leziz menülerimizi tatmanız için sizleri alt katımızda bulunan yemek salonunda misafir etmekteyiz.

İlerleyen saatlerde tekrar Üst katta sizleri misafir edip mutfağımızdan taze olarak hazırlanan meyve tabağı servisi ve alkollü/alkolsuz içecekler ile eğlenceye devam ediyoruz. Organizasyon süresi boyunca ekibimiz
misafirleriniz ile yakından ilgileneceğinin garantisini veriyoruz.

Ses Sistemi ve Özel Gösteriler


Bünyemizde bulunan tüm düğün teknelerimizde ve yatlarımızda ses sistemi mevcuttur ve Dj ekibimiz sizleri tur boyunca misafir edecektir. Dilerseniz kendi düğün playlistinizi hazırlayabilir ve bizlere teslim edebilirsiniz.

Ek olarak tekne düğünü organizasyonunuzda canlı müzik ekibi ve dans ekibi hizmeti vermekteyiz. Organizasyonunuzu planlarken tekne yetkilimize ekstra olarak canlı müzik veya dans grubu isteğinizi belirtmeniz halinde fiyat listesi ve bilgi verecektir.

Ekstra İstekler


Düğün pastası, Tekne süslemesi, Kameraman, Çocuklar için palyaço isteği, Havai fişek gösterileri, Lazer gösterileri ve Yat kiralama hizmeti ile düğün teknesine katılım gibi ekstra hizmetlerimiz mevcuttur.


Ekstra hizmetler listesini iletişimde olduğunuz tekne yetkilisi sizlere sunacaktır ve bunun doğrultusunda seçimlerinizi yapabilir ve tekne düğünü organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Yemekli Menü veya Kokteyl Menü seçimleri

Tüm davet teknelerimiz kendi mutfağı mevcuttur. Sizlerin istekleri ve seçimleri doğrultusunda dilediğiniz menüyü sizlere hazırlayabilir veya sizler için hazırladığımız menüleri seçebilirsiniz.

Lüks, Ekonomik menülerin ve Kokteyl menülerinin bilgisini iletişimde olduğunuz tekne yetkilisi sizlere iletecektir.

Dilerseniz ikinci seçenek olarak yiyecek ve içeceği kendiniz temin edebilir ve ekibimizden servis yapmalarını isteyebilirsiniz.

Unutmayın tüm tekne ve yat organizasyonlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Düğün Teknesi Yemek Salonu

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede ve yatta düğün, Nişan ve Kına gecesi organizasyonlarınızın fiyatlandırılması sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Tarih ve saat aralığını, Menü seçimlerinizi, Özel isteklerinizi ve Ekstra hizmet seçimlerini iletişimde olduğunuz tekne yetkilimize iletmeniz halinde sizler için en uygun fiyatlandırma yapılacak ve bilgi verilecektir.

Yatta Düğün, Nişan ve Kına gecesi Organizasyonu

Az katılım ile gerçekleştirmek istediğiniz teknede düğün organizasyonlarınız için sizleri yatlarımızda misafir edebiliriz. Arkadaş grubu veya aile içi düğünleriniz için yatlarımız sizlere hizmet vermek için bogazda!

Yatlarımız düğün, Nişan ve kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebilecek donanıma sahiptir. Tüm yatlarımızda menü seçimi yapabilir ve ekstra isteklerde bulunabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan yatlarımızda 0-50 kişiye kadar düğün, Nişan ve Kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
50 kişi ve fazlası için Bogazda.org ekibi olarak düğün teknelerimizi önermekteyiz.

Tekne Düğünü Esnasında Görebileceğiniz Tarihi Yapılar

Kaptanlarımızın sizler için özel olarak seçtiği rotalarda, Aşağıda listelediğimiz İstanbul'un tarihi yapılarını denizden seyredebilirsiniz

 • Kız Kulesi
 • Çırağan Sarayı
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Ortaköy Cami
 • Rumeli Hisarı
 • Anadolu Hisarı
 • Küçüksu Kasrı
 • Kuleli Askeri Okulu
 • Beylerbeyi Sarayı

Teknelerimizde ve Yatlarımızda dört mevsim gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarımız bazılarını sizler için listeledik

 • Teknede düğün
 • Yatta düğün
 • Yatta evlilik teklifi ve Yıl dönümü organizasyonları
 • Nikah sonrası boğaz gezisi
 • Doğum günü ve Mezuniyet partileri
 • Yatta ve Teknede iş toplantıları
 • Yüzme turları
 • Adalar turları
 • Yemekli/Yemeksiz boğaz turları
 • Teknede ve yatta kahvaltı turları

Ve dilediğiniz tüm organizasyonlarınızda tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Organizasyonunuzu gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilir veya Bogazda.org üzerinden teklif oluşturabilirsiniz.

Teknede Nişan

Bogazda.org bünyesinde bulunan tüm düğün tekneleri aynı zamanda teknede nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapabilecek donanıma ve dizayna sahiptir.

Teknede Nişan

Teknede nişan organizasyonu son zamanlarda bir çok çiftin yeni seçimi olmaktadır. Kapalı salonlar ve standart nişan organizasyonları yerine İstanbul boğazının eşsiz manzarası altında hayatınızın en önemli gününü taçlandırabilir ve unutulmaz anılar sahibi olabilirsiniz.

Teknede nişan organizasyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı bizlere ulaşarak atabilirsiniz. Ekibimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir.

Bizlere İletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve ekibimiz ile nişan detaylarınızı kararlaştırabilirsiniz. Menü Seçimleri, Ekstra hizmetler gibi bir çok detayı belirleyip hayatınızın en özel günlerinden biri olan nişan gününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Teknesi Üst Kat

Teknede Kına Gecesi

Teknede nişan gibi son zamanlarda popüler olan bir diğer organizasyon teknede kına gecesi organizasyonudur. Kına gecesi organizasyonu tur içeriği teknede düğün ve nişan organizasyonundan farklı olmakla beraber detayları eksiksiz planlamak çok önemlidir.

Bu doğrultuda detayları ve tur içeriğini öğrenmek için blog yazılarımızı inceleyebilir veya ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlere teknede kına gecesi organizasyonu için seçimlerinizi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Sizler için hazırladığımız teknede kına gecesi organizasyonuna özel tur içeriği ve ekstra istekler listemizi iletişimde olduğunuz ekibimizden temin edebilir ve kına gecenizi taçlandırabilecek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon WhatsApp