Boğazda Kahvaltı

Boğazda Kahvaltı için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Boğazda kahvaltı organizasyonu aşçılarımızın sizler için hazırladığı enfes kahvaltı menüleri eşliğinde İstanbul boğazında gerçekleşir.

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde birbirinden lezzetli kahvaltı menülerimiz ile kusursuz bir teknede kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Kahvaltı

Teknede kahvaltı organizasyonumuz İstanbul boğazının eşsiz manzarasında gerçekleşiyor.

Teknelerimizin kendine ait mutfağından, aşçılarımızın en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırladığı kahvaltı menüleri güne mükemmel bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Boğazda kahvaltı organizasyonları genelde pazar sabahı gerçekleşmektedir, ancak bünyemizde bulunan tüm teknelerimiz ve yatlarımız sizlere haftanın tüm günleri ve tüm saatleri hizmet verebilmek için İstanbul boğazında sizleri bekliyor...

Yat Kiralama

Teknede Kahvaltı Organizasyonu Nasıl Gerçekleşir ?

Teknede kahvaltı organizasyonunuzu gerçekleştirmek için belirlediğiniz tarih ve saati ekibimize belirtmeniz gerekmektedir. Ekibimiz dakikalar içinde teknelerimizin ve yatlarımızın rezervasyon durumunu kontrol edip sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Bogazda.org ekibi olarak boğazda kahvaltı organizasyonunu çok önemsemekteyiz.

Tüm haftanın yorgunluğunu ve stresini pazar günü İstanbul boğazının eşsiz manzarasında ve sizler için hazırladığımız birbirinden lezzetli kahvaltı menülerimiz ile atabilirsiniz.

Kahvaltı Menüsü Seçimi

Bünyemizde bulunan tüm aşçılarımız sizlere pazar günü hizmet vermektedir,

Ekibimiz ile iletişime geçtikten boğazda kahvaltı turu düzenlemek istediğinizi belirtmeniz halinde ekibimiz sizlere tüm detayları ve menülerimizi iletecektir.

Bu doğrultuda aşçılarımız tarafından teknelerimizin mutfağında hazırlanan kusursuz kahvaltı menülerinden seçiminizi yapabilir ve gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak ekibimize bildirmeniz durumunda kendi getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri teknemizin mutfağında hazırlayıp sizlere servis edebiliriz.

Yatta Kahvaltı Menüsü

Ekstra Hizmetler

Yatlarımızda ve teknelerimizde sizlere bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız. Masa süslemesi, Lüks kahvaltı menüleri ve canlı müzik gibi ekstra hizmetlerimizden size uygun olanını seçebilir ve bizlere belirtebilirsiniz.

Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra tekne yetkilisi sizlere ekstra hizmetler menüsünü atacaktır. Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve boğazda kahvaltı organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Boğazda Kahvaltı

İstanbul boğazı dünyanın eşsiz manzarasına sahip, Tecrübeli kaptanlarımız boğazda kahvaltı organizasyonunuz esnasında sizler için özen ile hazırladıkları rotalarda seyredeceklerdir.

Bogazda.org olarak misafirlerimize İstanbul boğazının güzelliğini seyrettirmek için hizmet vermekteyiz.

Aşçılarımızın sizler için hazırladıkları birbirinden lezzetli menülerimiz eşliğinde boğazda kahvaltı organizasyonunuzda seyredebileceğiniz bazı tarihi yapıları sizler için listeledik;

 • Ortaköy Camii
 • Küçüksu Kasrı
 • Çırağan Sarayı
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Topkapı Sarayı
 • Beylerbeyi Sarayı
 • Rumeli Hisarı
Rumeli Hisarı

Yatta Kahvaltı

Bogazda.org ekibi olarak 2 ila 30 kişilik gruplar için yatta kahvaltı organizasyonunu önermekteyiz.

Yatlarımız ve teknelerimiz sizlere dört mevsim hizmet verebilmek için donatılmış ve dizayn edilmiştir.

Kapalı alanları ve açık alanları son derece konforlu ve kusursuz olan yatlarımızda aşçılarımızın birbirinden leziz menüleri ile güne muhteşem başlayabilirsiniz.

Boğazda Kahvaltı Fiyatları

İstanbul boğazında kahvaltı fiyatları tarih ve saat, menü seçimleri, ekstra istekler doğrultusunda şekillenmektedir.

Organizasyon detaylarını belirleyip ekibimiz ile iletişime geçmeniz halinde sizler için en uygun tekneler ve fiyatlar tarafınıza iletilecektir.

Boğazda kahvaltı organizasyonu ve İstanbul boğazında gerçekleşecek tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul boğazında gerçekleştirdiğimiz bazı organizasyonları sizler için aşağıda listeledik;

 • Yat Kiralama
 • Tekne Kiralama
 • Boğazda Kahvaltı
 • Yatta Evlilik Teklifi
 • Teknede Düğün
 • Mezuniyet Partileri
 • Doğum Günü Partileri
 • Yüzme Turları
 • Yemekli Tekne Turları

gibi bir çok organizasyonda sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere iletişim numaralarımızdan veya bogazda.org üzerinden teklif formunu doldurarak ulaşabilir ve kusursuz organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon WhatsApp