Boğazda Kahvaltı

Boğazda Kahvaltı için tekne yetkililerinden teklif alın!

Hızlı Teklif Alın

Boğazda Kahvaltı

İstanbul'da hayatını idame ettirenler ve İstanbul'a seyahat etmek isteyenlerin hayallerinden biri olan boğazda kahvaltı organizasyonu, aile ferdleri ile düzenlendiğinde hafızalardan silinmeyecek bir günün temelini oluşturur.

Boğazda kahvaltı organizasyonu ile güne başlayarak normal bir günde yaptığınız kahvaltıdan çok daha keyifli olmasının yanı sıra, İstanbul'un eşsiz Boğaz'ının mükemmel atmosferi içinde adeta büyülenmiş olacaksınız. Atmosferi ile ülkemizde ve dünyada oldukça popüler olan İstanbul Boğazı, düzenleyeceğiniz kahvaltı organizasyonuna fazlasıyla lezzet katacaktır.

Yaz ayları iyiden iyiye kendini göstermeye başladığı şu günlerde siz de boğazda.org aracılığı ile dilediğiniz tekne veya yatlardan birini tercih ederek boğazda kahvaltı organizasyonu için teklif alabilirsiniz. Kahvaltınız sonrasında çayınız elinde İstanbul'un boğaz manzaralı mekanlarını seyredebilir hayallere kapılabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Sırasında Tarihi Yolculuk

Teknede kahvaltı turu organizasyonlarında boğazın mükemmel güzelliği içinde, camiiler, yalılar, saraylar, kasırları gördüğünüz gibi bir yandan da lezzetli bir kahvaltı ile keyfinizi ikiye katlayacaksınız.

Boğazın mavi sularında kahvaltı turunuz devam ederken göreceğiniz tarihi yapılar şunlardır; Kızkulesi, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Camii ve meydanı, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Küçüksu Kasrı, Perili Köşk, Mısır Konsolosluğu, Sait Halim Paşa Yalısı, Mahmut Paşa Yalısı, Hıdiv Kasrı vb.

Boğazda Kahvaltı Fiyatları

Kahvaltı organizasyonu düzenlemek oldukça basit. Kahvaltı yapacağınız kişi sayısını, tekne modelini, saati, ek yiyecek ve içecek isteklerinizi teklif formuna belirterek tekne yetkilisinden teklif alabilirsiniz. Fiyatlar tekne veya yatın tipine göre değişiklik gösterebilir. Dilerseniz kahvaltı menünüze ek ücret karşılığında yiyecekler ekletebilir ve evinizde yaptığınız kahvaltı atmosferini boğaza taşıyabilirsiniz.

Boğazda organizasyon düzenlemek boğazda.org aracılığı ile artık çok kolay. Teknede düğün, teknede mezuniyet gibi organizasyonların son derece kusursuz yapılabildiği boğaz organizasyonlarınızı boğazda.org aracılığı ile kolaylıkla organize edebilirsiniz.

Telefon WhatsApp