Yatta Baby Shower Partisi ve Fiyatlar

4 sene önce | Teknede Kutlama
Yatta Baby Shower Partisi ve Fiyatlar

Baby Shower Partisi ve Fiyatları

Son yıllarda artış göstererek popüler bir organizasyon haline gelen Baby Shower Partisi bebeğinizin dünyaya gelişini kutlama amacıyla ve hamilelik sonrası anneye destek olarak düzenlenmektedir. Sizlere bu yazımızda Baby Shower partisi nedir? Yatta Baby shower partisi neden yapılır? sorularını yanıtlayacağız.

Baby Shower Partisi Neden Yapılır?

Baby shower partisi, annenin dostları ve akrabalarıyla bir araya gelerek bebeğin dünyaya gelişini hediyelerle kutlama ve anneye moral katma partisi olarak bilinmektedir.

Anne adayının zor bir süreç olan hamilelik sürecinin sonunda rahatlaması ve bebeğin dünyaya gelişini kutlama amaçlı düzenlenen bir etkinlik olan Baby Shower Partisi, yat kiralama seçeneği ile yapıldığında son derece lüks ve anlamlı olmaktadır.

Boğazda.org aracılığı ile misafirlerinizle beraber özel bir kutlama yapmak istiyorsanız yatta baby shower partisi sizlere mükemmel bir seçenek olacaktır.

Baby shower geleneği 100 yıldan fazla bir gelenektir. Baby shower ilk olarak 1837-1901 yılları arası İngiltere’de Viktoryen dönemde ortaya çıktığı bilinmektedir. O zamanlarda kadınlar hamile olduğu dönemlerde kendilerini mümkün olduğu kadar saklar ve pek fazla dışarıya çıkmazlarmış.

Bu sebepten ötürü bebek dünyaya geldikten sonra başka bir kadın yeni anne ve bebeğe özel çay partileri düzenlermiş. Günümüz modern baby shower partilerinin asıl patlama noktası ise 2.dünya savaşı sonrasında boy göstermiştir.

Unutulmaz Bir Yatta Baby Shower Partisi Deneyimi

Baby Shower partisine özel süslemeler, şekerler, bebek temalı farklı konseptler misafirlerinize ve size özel hazırlanarak mükemmel bir atmosfer oluşturulmak için tasarlanmıştır.

Yat kiralama ve tekne kiralama seçenekleri ile sizde baby shower partisi organizasyonunuzu kusursuzca düzenleyebilir ve bebeğinizin dünyaya gelişini kutlayabilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile yat kiralama ve tekne kiralama seçeneklerinin yanı sıra pek çok organizasyon düzenleme imkanına sahipsiniz. Evlilik düşünen çiftler için teknede düğün organizasyonu olabildiği gibi teknede nişan ve teknede kına gecesi organizasyonları da düzenlenebilmektedir.

Romantizmin doruklarına çıkmak isteyenler için ise yatta evlilik teklifi, boğazda akşam yemeği ve teknede sevgililer günü gibi organizasyonlar mevcut. Bunlardan ayrı olarak yemekli boğaz turu, teknede mezuniyet, boğazda kahvaltı ve yabancı turistler için istanbul bosphorus tour ve turkish night show etkinlikleri yapılmaktadır.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp