Yat Kiralama Organizasyonu ve Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Yat Kiralama Organizasyonu ve Fiyatları

Dünya üzerinde eşsiz güzelliğe sahip İstanbul’un, gören herkesi kendine hayran bırakan atmosfere sahip Boğaz’ında yat kiralama organizasyonu hizmetinden faydalanarak bütçenize uygun gezmek ister misiniz?

Boğazda.org aracılığı ile Boğazda yat kiralama seçeneğini seçerek kendinize uygun en lüks yatları kiralayabilir, boğazın şahane güzelliğini doyasıya turlayabilirsiniz.

Osmanlı döneminden kalma saraylar, yaşanmışlıklarla dolu tarihi yalılar, Topkapı Sarayı, Kız Kulesi ve bunun gibi çeşitli kültürlere ve tarihe tanıklı etmiş mekanları İstanbul’un Boğaz’ından seyretme imkanı yakalayacaksınız. Yat kiralama ve tekne kiralama gibi ihtiyaçlarınızı boğazda.org’un sizlere sunduğu tekne çeşitleri ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Lüks organizasyonlar düzenlemek eski yıllara nazaran artık gözle büyütülecek cinsten aktiviteler arasında değil. Boğazda.org bu organizasyon sıkıntısını çözmek için misyonunu ve vizyonunu bu sektöre adamıştır. Tekne kiralama, Yat kiralama, teknede düğün, boğaz turu gibi organizasyonları düzenlemek artık tek tıkla yapılmaktadır.

İstediğiniz organizasyonu profesyonel bir şekilde programlayarak, sizin kaliteli bir etkinlik yapmanızı boğazda.org aracılığı ile güvence altına almak hedefimizdir.

Yat Kiralama için boğazda.org ekibinin size sunduğu tekne özellikleri ve fiyatları ile istediğiniz güzergah üzerinde lüks yat ile anın tadını çıkarabilirsiniz. Tekne turu ve Vip Yat Kiralama gibi organizasyonlar boğazda.org kalitesindeki tekne ve yatlarımızdan sizlere kaliteli bir şekilde şahsa özel isteklerle harmanlanarak hazırlanır.

Lüks bir yatta düğün veya mezuniyet balonuzu yapabildiğiniz gibi siz ve değerli misafirlerinizi bir yat gezintisine çıkarabilir, onlara boğazın eşsiz güzelliği altında mükemmel bir organizasyon keyfi yaşatabilirsiniz.

Sevdiğiniz, hayat ortağınızla beraber özel bir etkinlik düzenleyebilir, mutluluğunuzu boğaza duyurabilir kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Her bütçeye uygun tekne ve yatlar ile boğazda.org profesyonel bir organizasyon hazırlamanıza yardımcı olmaktan gurur duyar.

İstanbul’da Yat Kiralama Organizasyonu

Yat kiralama fiyatları şu şekilde belirlenmektedir. Boğazda.org sitesinden seçtiğiniz yat türlerinin özelliklerine ve ek dekor, süslemeler, içkili/içkisiz, yemek/yemeksiz tercihlerine göre fiyatlar belirlenmektedir. Yapmanız gereken, hayalinizdeki yat turunun özelliklerini belirleyip boğazda.org aracılığı ile kaliteli yat ve teknelerden fiyat istemek.

Şehir yaşantısından uzaklaşmak ve boğazda ruhunuzu dinginleştirmek için vip yat kiralama ve tekne kiralama aktivitelerini sizin için kolaylaştırıyoruz. Bu sayede monotonluktan uzak, harika saatler geçirebilir ve unutulmaz anılar kazanabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp