Teknede Türk Gecesi ve Türk Gecesi Fiyatları

4 sene önce | İstanbul Boğazı
Teknede Türk Gecesi ve Türk Gecesi Fiyatları

Teknede Türk Gecesi Nedir?

Teknede Türk Gecesi ismiyle akıllara kazınan ve boğazın eşsiz manzarasında sizlere ülkemizin geleneklerini canlı performans şovlarla gösteren Boğazda Türk Gecesi etkinliği izleyenlere keyifli saatler yaşatıyor.

1-) Teknede Türk Gecesi Programında Neler Mevcut?

Türk gecesi şovlarında girişte belirttiğimiz gibi ülkemizin çeşitli yörelerindeki meşhur kültürel öğeler, fasıl resitalleri ve yöresel danslar gibi birçok eğlence unsuru bulunmaktadır. Etkinliğinizi yemekli türk gecesi şeklinde olmasını isterseniz dilediğiniz yiyecek ve içecek tercihinizi yetkililere organizasyon öncesi iletebilirsiniz. Bogazda.org aracılığı ile etkinliğiniz öncesi teklif formunu doldurarak kolaylıkla etkinliğinize ilk adımı atmış olursunuz.

2-) Yemekli Türk Gecesi Avantajları

Boğaz’da eşsiz bir etkinlik isteyen katılımcılar isterlerse Türk yemeklerinin de etkinliklerine eşlik ettiği muhteşem bir şölen yaratma şansına sahip olabilirler. Ülkemizin çeşitli yörelerinin gösterilerini canlı olarak izlerken aynı zamanda da Karadeniz yöresi, Doğu yöresi, İç Anadolu yöresi, Trakya yöresi, Ege yöresi gibi yörelerin birbirinden farklı lezzetlerini tadarak lezzet dağarcığınızı genişletebilirsiniz

Türk Gecesi Farkı İle Saatler Süren Eğlence

Boğazda Türk Gecesi Dans Gösterisi

Boğazda Türk Gecesi etkinliği genellikle özel durumlar yaşanmadığı sürece 3 ila 5 saat dilimi aralığında yapılmaktadır. Etkinliğin katılımcılar tarafından en ilgi çekici öğelerinden biri de oryantal danslardır. Katılımcıların da katıldığı dans gösterileri misafirler için keyifli anlara sahne olan anlardan birisidir.

Yemekli Türk Gecesi Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  • Katılımcı Sayısı

Türk gecesi etkinliğinde fiyatları etkileyen faktörlerin başında gelen unsur katılımcı sayısıdır. Katılımcılar için çok katılımlı bir etkinlik fiyat açısından avantajlı bir seçenektir.

Levrek Izgara Menü – Boğazda Türk Gecesi
  • Yemekli Tur/Yemeksiz Tur Seçimi

Etkinliğinizi organize ederken yemekli/yemeksiz tercihiniz fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Bu nedenden ötürü Boğazda.org üzerinden fiyat teklifi alırken bu seçime dikkat etmenizde fayda var.

  • Özel İstekler

Etkinliğinizde geceye uygun isteklerinizi veya katılımcılarla beraber ortak karar alarak görmek istediğiniz bir unsuru tekne yetkilisine teklif almadan önce not kısmında belirterek özel isteklerinizi karşılayabilirsiniz. Bu isteklerde pek tabii ki fiyata etki eden faktörlerden biri olacaktır.

Sizlere bu yazımızda Boğaz’da Türk gecesi hakkında bilgiler derledik. Siz de farklı bölgelerin lezzetlerini tadarken geleneksel gösteriler izlemek istiyorsanız boğazda.org aracılığı ile size göre sıralanmış teknelerden teklif alabilirsiniz.

Dilerseniz yat kiralama, Tekne Kiralama veya teknede düğün organizasyonlarınızda isteğinize bağlı Türk gecesi dans ekibi hizmeti verebiliriz, Detayları öğrenmek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp