Teknede Nişan Organizasyonu ve Fiyatları

4 sene önce | Teknede Nişan
Teknede Nişan Organizasyonu ve Fiyatları

Teknede Nişan organizasyonu, erkek ve kadın bireylerin aileleri ile birlikte yeni yaşamlarına doğru attığı ilk resmi adım olarak kabul edilir.

ve yuva kurmak için hazırlanan çiftlerin heyecanlandığı anlardan biridir.

Teknede nişan, Normal nişanların yanı sıra farklı bir organizasyon olduğundan bu özel günü çok güzel bir geceye çevirebilecek lüks bir etkinliktir. Evlenme adaylarının ilgisini çeken bir organizasyondur.

Nişan günü yüzüklerin takıldığı, evlenen tarafların ailelerinin birbirleri ile akraba olma aşamasına geldiği, evlilik adaylarının yeni bir yaşamın temelini attığı bir gündür.

Boğazda.org vasıtasıyla teknede nişan organizasyonu düzenleyerek sevdiklerinize ve hayat ortağınızla beraber teknede nişan gibi lüks bir etkinlikle evlilik yolunda büyük bir adım atmış olursunuz.

Bu güzel günde farklı bir organizasyon isteyen çiftlere, boğazın şahane manzarasında bir nişan töreni düzenlemelerine, yıllar boyu hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşamalarına boğazda.org olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Organizasyona davet ettiğiniz misafirlerinizi şık ve muazzam dekorlarla donatılmış teknelerle karşılamamız bizlerin nişan organizasyonunda dikkat ettiğimiz detaylardandır.

Teknede Nişan Organizasyonu Nasıl Olur?

Yeni yaşantınız öncesi mükemmel bir organizasyon deneyimi olacaktır. istediğiniz dekorlarla, kafanızdaki konseptleri ayarlayabileceğiniz teknelerde rüya gibi bir nişan töreni geçireceksiniz.

Etkinliğinizi dilerseniz içkili/içkisiz ya da yemekli/yemeksiz şeklinde seçenekleri işaretleyerek bir kokteyl atmosferine çevirebilir oldukça eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İstanbul’un harika manzarası bulunan boğazında nişan gibi lüks ve farklı bir organizasyon yaparak olağandışı hayalleri süsleyen bir aktivitede bulunabilirsiniz.

İsteğe bağlı yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimizden servis yapılmasını isteyebilirsiniz.

Boğazda.org, teknede düğün gibi evlilik öncesi adımlarınızı şık ve bütçenize uygun şekilde düzenlemenizde aracı olur.

Teknede Nişan Fiyatları

Organizasyon fiyatları sizlerin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir. Yemekli menü, Lazer ve havai fişek gösterileri, Kameraman, Nişan Teknesine özel yat kiralama hizmeti ile katılma gibi ekstra isteklerinizi ekibimize belirtmeniz doğrultusunda sizler için en uygun fiyat listesini sizlere ileteceklerdir.

İstanbul Boğazında unutulmaz bir nişan organizasyonu ve tekne kiralama hizmeti için bizlere iletişim numaralarımızdan veya bogazda.org üzerinden teklif oluşturarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Teknede nişan organizasyonu esnasında görebileceğiniz bazı tarihi yapıları sizler için listeledik;

  • Kız Kulesi
  • Dolmabahçe Sarayı
  • Çırağan Sarayı
  • Beylerbeyi Sarayı
  • Ortaköy Camii
  • Küçüksu kasrı
  • Rumeli Hisarı
  • Anadolu Hisarı
  • Topkapı Sarayı

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp