Teknede Mezuniyet Kutlaması ve Fiyatları

4 sene önce | Teknede Parti
Teknede Mezuniyet Kutlaması ve Fiyatları

Teknede Mezuniyet Kutlaması

Teknede mezuniyet, öğretim hayatı boyunca lise ve üniversite öğrencilerinin, arkadaş ve öğretmenlerine hoş bir veda partisi ile eğitim hayatlarındaki en önemli evreyi muhteşem anılarla kapatmak istedikleri güzel bir organizasyondur.

Yorucu, uzun süren eğitim öğretim hayatı ardından doyasıya eğlenebileceği organizasyon arayışı olmaktadır. Özellikle bu tarz organizasyonlar öğrencilerin istekleri arasında yer almaktadır.

Sıra dışı bir mezuniyet partisi düzenlemek için; boğazda.org aracılığı ile tekne kiralama veya yat kiralama seçeneklerinden yararlanarak teknede mezuniyet partinizi arkadaşlarınızla organize edebilirsiniz.

Öğrencilik zamanı insanın en eğlenceli ve heyecanlı dönemlerinden biridir. Öğrenciliğinizin sona erdiği bu özel günde sıradan mezuniyet kutlamaları sizi ve arkadaşlarınızı tatmin etmiyor mu? Boğazda.org aracılığıyla mükemmel bir balo organize edebilirsiniz. Bu doğrultuda sıradan eğlenceler yerine, unutulmayacak anılar yaşayabilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile teklif alacağınız teknelerde genellikle 4-5 saat süren mezuniyet baloları; başlangıcı belirlenmiş olan iskeleden kalkış yapıldıktan sonra giriş kokteyli ile başlamaktadır.

Genellikle 40-50 dakika süren kokteyl anında sizlere arzu ettiğiniz müzikler eşlik etmektedir. Ek olarak çeşitli çerezler ve limitsiz içecek ikramları sunulmaktadır. Öğrenciler aralarında sohbet ederek muhteşem atmosfere adapte olurken, bu süre içinde tekneye aşina olurlar.

Kapalı bir mekanda sürekli aynı görüntüye sahip sıkıcı bir organizasyon yerine boğazda.org aracılığı ile lüks tekne kiralama ve yat seçeneklerinden teklif alarak Boğaz turu eşliğinde muhteşem bir teknede mezuniyet kutlaması düzenleyebilir, hafızalarınızdan hiç silinmeyecek bir gün yaşayabilirsiniz.

Teknede Mezuniyet Baloları İçin Menüler

Bogazda.org aracılığı ile hayalini kurduğunuz baloya özel isteklerinizi belirtip organizasyonunuz için teklif alabilirsiniz. İlkokul ve ortaokul mezuniyet balolarında ise öğrenciler ebeveynlerinin katılımlarıyla teknelerde eğlence gerçekleştirilebilir.

Bogazda.org aracılığı ile organizasyonunuzda Alkollü/Alkolsüz özelliklerini seçebilirsiniz ve dilediğiniz şekilde teknede mezuniyet balonuzu düzenleyebilirsiniz.

Her teknenin belli başlı özellikleri olduğundan organizasyonlar arası farklılıklar gösterebilmektedirler. Teknede düğün gibi ya da teknede nişan gibi lüks organizasyonlar düzenlerken belirli teknelerin bu organizasyonlar için kısıtlı özellikleri mevcuttur.

Doğum günü veyahut boğazda kahvaltı gibi büyük organizasyonlara nazaran daha uygun etkinliklerin menüleride yine teknelerin özelliklerine göre belirlenmektedir.

Teknede Mezuniyet Fiyatları

İster ilkokul, ister lise, ister üniversite dönemi olsun insan hayatı boyunca bir kez yaşadığı nadir anlardan biri kutlama organizasyonları sıra dışı bir şekilde olduğunda çok daha keyifli ve yıllar boyu akılda kalıcı bir hal almaktadır.

Çocuklarınıza ya da arkadaşlarınıza bu sıra dışı organizasyonu yaşatmak istiyorsanız boğazda.org aracılığı ile sizde çok kolay ve uygun bir şekilde teknede mezuniyet balosu etkinliği düzenleyebilirsiniz. Teknede mezuniyet çok cazip bir fiyata yapılabilen bir organizasyondur.

Fiyatlar baloda yer alacak olan öğrenci sayısına göre belirlenmektedir, Sınıf veya okul olarak katılım yapılabilmektedir. Kişi sayısı az olan gruplar içinde sistemimizde bulunan tekne ve yat seçenekleri ile harikulade bir organizasyon oluşturmak oldukça kolay.

Teknede Mezuniyet Balosu Tercih Etmeniz İçin 4 Neden

Okulun son günleri artık lise veya üniversitenin bitmesine yakın her öğrencinin aklından geçen şey; güzel bir mezuniyet balosu ile öğretim hayatını sona erdirmektir. Son yıllarda yükselişe geçen teknede mezuniyet balosu yapma fikri öğrenciler için öncelikli plan haline gelmiştir.

Kapalı mekanlardan ziyade teknede mezuniyet balosunu seçme tercihinde önemli olan 4 nedeni sizlere bu yazımızda anlatacağız.

Boğazda Mezuniyet Yazın Bambaşka

Eğitim ve öğretim sezonu yazın başlangıcı olan haziran ayının ortalarında bitiyor. Bu sebeple mezuniyet için öğrenciler kapalı mekanlar yerine açık ve ferah mekanları tercih etmek durumunda kalıyor. Teknede mezuniyet balosu, yazın teknede yapıldığında son derece lüks bir organizasyon haline gelmekte ve öğrencilere hayat boyu unutulmayacak anılar kazandıran türden.

Boğaz’ın Şık Manzarasına Tanıklık Edin

Mezuniyet balosu organizasyonu düzenlediğinizde aynı zamanda İstanbul’un harika boğazında mükemmel saatler geçirmeniz anlamına geliyor. Kim İstanbul boğazında mezuniyetini kutlamak istemez ki? Aynı zamanda boğazı gündüz görmek ve harikulade sabah kahvaltısı deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler içinde boğazda kahvaltı gibi şahane bir organizasyonu denemelerini tavsiye ediyoruz.

Kapalı Mekanlarda Boğulanlara Boğazda Özgürlük

Kapalı mekanlardan sıkılıp bunalan öğrenciler, müzik sisteminin azizliğine uğrayıp eve baş ağrısı ile dönenler; boğazda mezuniyet organizasyonu ile beraber stresten uzak boğazda mezuniyet deneyimi yaşayacaklar. Son derece kaliteli teknelerde muazzam bir mezuniyet organizasyonu siz değerli öğrencilerimiz için biçilmiş bir kaftan.

Daha önceden boğaz turu veya teknede doğum günü gibi organizasyonlarına katılanların bileceği gibi rahat kıyafetler ve açık havanın getirdiği özgüven ile öğrenciler mezuniyet günlerini özgür bir şekilde geçirecekler.

Teknede Mezuniyet Fiyatları Öğrenci Dostudur

Fiyatlar baloda yer alacak olan öğrenci sayısına göre belirlenmektedir. Sınıf veya okul olarak katılım yapabilirsiniz. Bu sayede oldukça güzel zaman geçirebileceğiniz bir mezuniyet töreni yaşayabilirsiniz. Mezuniyet sonrası arkadaşlarınız ile boğazda yüzme turu ayarlayabilirsiniz. Ek olarak yat kiralama organizasyonlarını araştırarak gelecek adımlarınızı belirlemeden önce kafanızı boşaltabilirsiniz.

Teknede mezuniyet harici, tekne kiralama hizmetleri ile birçok organizasyonu harikulade bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunlardan en revaçta olanları teknede düğün, yatta evlilik teklifi, teknede doğum günü, yemekli tekne turu gibi organizasyonlardır. Sizde boğazda.org vasıtası ile bu organizasyonlara erişebilirsiniz ve harika saatler geçirebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp