Teknede Kokteyl ve Teknede Kokteyl Fiyatları

4 sene önce | Öne Çıkanlar
Teknede Kokteyl ve Teknede Kokteyl Fiyatları

İstanbul Boğazı’nın mükemmel manzarası eşliğinde unutulmaz bir teknede kokteyl organizasyonuna ne dersiniz?

“-Harika olur” dediğinizi duyar gibiyiz.

Sevdiklerinizle birlikte Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde yapacağınız kokteyl etkinliğiyle unutulmaz bir akşam geçirmek güzel olur fakat teknede kokteyl hakkında daha fazla bilgi ve teknede kokteyl fiyatları için detaylı bilgiye yazımızda ulaşabilirsiniz.

Diğer Kokteyllerden Farkı Nedir?

Sıradan kokteyllere nazaran hem çok eğlenceli, hem de oldukça anlamlıdır. İstanbul Boğazı’nın o eşsiz manzarası keyifli sohbetlere ev sahipliği yapar.

Otel ve restoran gibi yerlerde gerçekleştirdiğiniz kokteyllerden farklı olarak; İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası, tarihi ve Boğaz’ın serinliğinde gerçekleşir.

Teknede Kokteyl Nasıl Organize Edilir?

Öncelikle yapılacak etkinlik ve davetli sayısına göre bir tekne tipi ve tekne seçmeniz gerekiyor, Boğazda hizmet sunan motoryat ve gezi davet teknelerine Boğazda.org üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, dilerseniz ücretsiz olarak teklif talep edebilirsiniz.

Ayrıca, bireysel olarak tercih edebilmenizin yanı sıra firmanızın etkinliklerinde, tanıtım ve toplantılarında bu etkinlik harika bir seçim olacaktır.

Kokteyl Menü İçeriği Nasıldır?

Kokteyl etkinlerinde birden fazla menü seçeneğiyle Boğazda.org üyesi tekneler sizin için hizmet vermeye hazırdır.

Menüler tekneden tekneye farklılık gösterse de yüzeysel olarak menü içeriklerinden bahsetmek gerekirse; atıştırmalıklar, çerezler, salata çeşitleri, piliç, balık veya et sunumları seçenekleri, içki menülerde sunulmaktadır.

Boğazda.org üyesi tekneler, kokteyl etkinlikleri için sizlere son derece doyurucu aynı zamanda harika görünen menüler sunar.

Teknede Kokteyl Fiyatları Ne Kadar ?

Teknede yapacağınız kokteyl organizasyonunuzda davetli sayısı, tekne tipi, teknenin fiyat politikası ve menü seçimi gibi bir çok unsur organizasyon fiyatını belirlemektedir.

Boğazda kokteyl etkinliği için Boğazda.org üzerinden, tekne yetkililerinden ve sahiplerinden dakikalar içerisinde teklif talep edebilirsiniz.

Az Kişili Gruplar İçin Önerimiz

Yatta kokteyl ise motoryat seçeneğiyle, daha az kişili gruplar için verilen bir hizmettir. Az kişili kokteyllerde organizasyonun keyifli geçmesi ve daha uygun olması açısından motoryat tercih edilmesi önerilmektedir.

Boğazda.org üzerinden Boğaz’da bulunan motor yatlardan dakikalar içerisinde teklif talep edebilir ve yatta kokteyl organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Boğazda kokteyl gibi organizasyonların yanı sına İstanbul Boğazı üzerinde çeşitli organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız, Boğazda.org aracılığı ile tekne turu ve boğaz turu organizasyonlarınız için teknelerden teklif talep edebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp