Özel Tekne Kiralama ve Özel Yat Kiralama

2 sene önce | Özel Yat Kiralama
Özel Tekne Kiralama ve Özel Yat Kiralama

Yaz döneminin yarısını devirdiğimiz şu dönemlerde sıcaklıkların da etkisiyle beraber Boğaz üzerinde keyifli saatler geçirmek isteyenlerin sayısı bir hayli artmış durumda. Tekne turu veya boğaz turu hizmetlerini tercih eden insanlar artık daha özel ve kişiselleştirilmiş mini tatillerin peşinde. Bogazda.org aracılığı ile özel tekne kiralama hizmetinden yararlanmanız son derece basit. Tek yapmanız gereken platformda yer alan teknelerden fiyat teklifi alarak beklemek. Sizlere bu yazımızda tekne kiralama ve yat kiralama hizmetlerinin özelliklerini derledik.

Özel Tekne Kiralama

Özel tekne kiralamadan önce sizin için en uygun teknenin belirlenebilmesi; kaç kişi olduğunuz, toplam bütçeniz ve ek istekleriniz ile beraber size özel tekne seçim işlemi tamamlanır. Daha sonra tekne yetkilisi ile beraber tur programınızı, menüleri ve ekstra tüm detayları konuşarak kusursuz bir zamanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Kaptansız Özel Tekne Kiralama

Kaptansız Tekne Kiralama, tekneden tekneye değişkenlik gösteren bir özelliktir. Bazı teknelerde 1 kaptan, 1 mürettebat ve 1 garson yer alırken bazı teknelerde sizin özel isteğinize göre kaptansız olarak size tekne kiralayabilir. Bunun için tekne yetkilisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama, tekne kiralamaya göre daha az katılımlı ve yat tipine göre bütçede değişkenlik gösterebilen bir kiralama tipidir. Eğer katılımcı sayınız fazla ise lüks yat harici bir yat kiralama şansınız bulunmamaktadır.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları, yat tipine, kişi sayısına, kiralama süresine, ek özelliklere göre farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bogazda.org adresinden dilediğiniz yat modelini seçerek yat yetkilisinden bilgi alabilir fiyat konusunda kıyaslama yapabilirsiniz.

Bu yazımızda özel yat kiralama ve özel tekne kiralama hakkında sizler için aydınlatıcı bir yazı hazırladık. Siz de İstanbul’un eşsiz boğazında lüks bir tekne ile gezintiye çıkmak istiyorsanız hemen bogazda.org’a girerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dilerseniz boğazda birçok organizasyona imza atabilirsiniz. Teknede düğün, teknede mezuniyet, teknede doğum günü, boğazda türk gecesi, boğazda akşam yemeği, boğazda kahvaltı, teknede nişan, boğazda evlilik teklifi ve tekne partisi gibi birçok organizasyonu bogazda.org aracılığı ile düzenleyebilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp