Lüks Yatımız ile İstanbul Boğazındayız!

2 sene önce |
Lüks Yatımız ile İstanbul Boğazındayız!

İstanbul Boğazında lüks ve üstün hizmet anlayışına sahip motor yatımız hizmet vermeye başladı.

Lüks motor yatımız 2 ila 35 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz olarak hizmet vermek için dizayn edilmiştir ve özellikle donatılmıştır. Bu doğrultuda kusursuz hizmet anlayışına sahip kadromuz ve lüks yatımız ile misafirlerimizi İstanbul Boğazında unutulmayacak bir güne davet ediyoruz.

Lüks Yatımız İle Tanışın

İstanbul boğazında ve Adalarda hizmet veren motor yatımız 23 metre boyunda ve 7 metre genişliğindedir. Bu doğrultuda 35 kişiye kadar yemekli 40 kişiye kadar kokteyl düzeninde sizlere hizmet verecek kapasitede tasarlanmıştır.

Lüks Motor yat

Herhangi bir ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz 2 adet odası bulunmaktadır, Olası bir deniz tutması ve giyinme gibi ihtiyaç durumlarında odalarımızı kullanabilirsiniz.

Lüks Motor yat Odası

Ekipmanlarımızı titizlik ile seçtiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Ses sistemi başta olmak üzere setuplarımız sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için donatılmıştır. veya dilerseniz ses sistemimizden yararlanabilirsiniz. Ek olarak organizasyonlarınızı kendiniz yönetebilirsiniz, veya profesyonel dj hizmeti alabilirsiniz.

Lüks Motor Yat Salon

Bünyemizde bulunan tüm yatlar organizasyon öncesi ve sonrası temizlik ekibi tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir ek olarak organizasyon boyunca lavabolar sürekli temizlenmekte ve kusursuz bir hizmet sağlanmaktadır. Tecrübeli kadromuz ile sizleri unutulmayacak bir gün için İstanbul boğazına davet ediyoruz.

Tüm Organizasyonlarınız için Boğazdayız !

1988 Yılından beri İstanbul boğazında hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda tüm organizasyonlarınızı tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

2020 Yılında yapımı tamamlanan lüks motor yatımız, İstanbul boğazında veya adalarda olan tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilecek kapasitede dizayn edilmiştir.

Hizmet verdiğimiz organizasyon türlerinden bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

gibi bir çok organizasyonunuzu gerçekleştirebildiğimizi belirtmek istiyoruz.

Lüks ve Uygun Fiyatlar İçin Bogazda !

Yat Kiralama Fiyatları konusunda tüm yazılarımızda bahsettiğimiz gibi verdiğimiz hizmet kalitesinden emin olduğumuz kadar fiyatlarımızdan’da eminiz. Özellikle Lüks Yat Kiralama ve Boğaz Gezileri için tek adres boğazda.org,

Bebek Yat Kiralama isimli yazımıza göz atabilirsiniz, Yat Kiralama, Lüks Motor yat kiralama hizmeti ile unutulmayacak bir güne ilk adımı atmak için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp