Turkish Night Show And İstanbul Bosphorus Tour

4 sene önce | İstanbul Boğazı
Turkish Night Show And İstanbul Bosphorus Tour

Yurt dışında İstanbul Bosphorus Tour And Turkish Night Show adıyla bilinen Türk geceleri Boğaz’ın enfes manzarasında katılımcılarına şahane saatler yaşatıyor. 

Turkish Night Show organizasyonu ile yabancı turistler Türk kültürü hakkında bilgi sahibi olurken eğlenceli zaman geçirme imkanına sahip oluyor.

İstanbul Bosphorus Tour gösterilerinde Türklerin gelenekselleşmiş eğlence unsurları, fasıl keyfi ve dansöz gibi aktiviteler yapılmaktadır.

Boğazda.org aracılığı ile katılmak istediğiniz İstanbul Bosphorus Cruise Tour etkinliğine dilerseniz yemekli veya yemeksiz olarak seçebildiğiniz gibi içkili veya içkisiz seçeneklerini de ekleyebilirsiniz.

İstanbul Bosphorus Tour And Turkish Night Show Nedir?

İstanbul Bosphorus Cruise yani Boğaz Turu, turistler tarafından fazlasıyla ilgi gösterilen bir kültürel gezi turudur.

Kültürümüzden parçalar gösterilen turlarda katılımcılar dilerlerse Türk yemeklerini de tatma fırsatına erişebiliyorlar.

Ülkemizin belli başlı bölgelerine özgü danslar ve folklorik öğeler ile harmanlanan gecede birbirinden farklı dans gösterilerini görebilirsiniz.

Çeşitli yörelerin yemekleri ile turistlerin kültürümüzle ilgili bilgiler edinmesine yardımcı olan İstanbul Bosphorus Tour etkinliği İstanbul harici farklı turistik yerlerde de gösterilmektedir.

Turkish Night Show programı istisnalar hariç 3 ila 5 saat aralığında düzenlenen programlardır.

İstanbul Bosphorus Cruise programlarında Türklere özgü özellikle oryantal danslar izleyicilerin son derece ilgisini çeken bir öğedir.

Boğaz’da yapılan İstanbul Bosphorus Tour farklı yörelerin sahne aldığı bir program olduğu gibi kulakların pasını silen fasıl ekiplerinin geceyi süslediği bir program olarakta bilinir.

Yurdumuza gelen ve kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen turistlerin ilgi odağı olan İstanbul Bosphorus Cruise turları çoğu turist tarafından son yıllarda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Bogazda.org İle Turkish Night Show Düzenlemek Çok Kolay

Sizde İstanbul Bosphorus Tour And Turkish Night Show etkinliğine katılmak istiyorsanız boğazda.org aracılığı ile etkinlik yapan teknelerden teklif alabilirsiniz.

Boğazda.org vasıtası ile etkinliklere katılabildiğiniz gibi Tekne Kiralama, Teknede nişan organizasyonu, teknede düğün, teknede mezuniyet, teknede doğum günü gibi Boğaz’da mükemmel organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. 

Boğaz’da kahvaltı yapabildiğiniz gibi boğazda yüzme turu düzenleyebilir, sevdiğinizle boğazda akşam yemeği ile beraber aşk dolu bir akşam yemeği düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca evlilikten önceki en zor aşamalarından biri olan evlilik teklifinizi ise lüks bir organizasyon olan yatta evlilik teklifi gibi unutulmayacak sürprizler düzenleyebilirsiniz.

 Yat kiralama hizmeti ile yatta doğum günü sürprizi düzenleyebilir, macera seven gezgin bir ekipseniz arkadaşlarınız ile adalar turu yaparak mükemmel saatler geçirebilirsiniz.

Etkinlik Esnasında olası görebileceğiniz tarihi yapıları sizler için listeledik;

  • Kız Kulesi
  • Çırağan Sarayı
  • Dolmabahçe Sarayı
  • Ortaköy Cami
  • Rumeli Hisarı
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp