Boğazda Yüzme Turu ve Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Boğazda Yüzme Turu ve Fiyatları

Yaz yaklaşıyor! Soğuk geçen kış günlerinden bunaldınız mı? Yazı iple çekerek denizin insanı kendine çeken güzelliğine bedeninizi atıp hayaller kuruyorsanız size en uygun ve en lüks aktivitenin boğazda yüzme turu olduğundan şüphemiz yok. Sizinle beraber iş arkadaşlarınız, yakın dostlarınız veya ailenizle birlikte boğazın mükemmel sularında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

9 ay boyunca insanı iş hayatına hapseden soğuk ve güneşsiz günlerden sonra yazın yapılacak aktivitelerin başında tekne turu ya da İstanbul’un eşsiz güzelliklerini görüp yaşayabileceğiniz bir boğaz turu düzenlemek geliyor.

Boğazda Yüzme Turu Fiyatları

İstediğiniz gün ve saati boğazda.org aracılığı ile ayarlayıp, teknede yüzme turu organizasyonunuza katılacak arkadaşlarınızın sayısını seçtikten sonra yemek ve içki seçeneklerine karar vermek kalıyor. Bunların ardından yapacağınız tek şey yapmayı planladığınız etkinliğin fiyatlandırılmasını beklemek. Boğazda.org sizin için en uygun tekne ve yatları listeleyerek hayalinizdeki boğaz turu organizasyonunu düzenlemenize yardımcı olur.

Boğazda yüzme turu organizasyonunuz tekneden tekneye değişiklik gösterebilir. Bir teknede 10:00 – 18:00 saatleri aralığında iken bir teknede 1 saat önce veya sonra olabilir. Teknede yüzme turu, özellikler ekleyerek çok daha eğlenceli bir organizasyona dönüşebilir. Yemekli bir tur arzu ediyorsanız, yemekli seçeneğini seçerek hem yemekli tekne turu yapabilir hemde yüzme turu keyfini yaşayabilirsiniz.

Ek özelliklerden içkili/içkisiz seçenekleriyle arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Boğazda yüzme turu keyfinizi kaliteli bir müzik sistemi ile süslemek tur keyfinizi arttıracak özelliklerden olacaktır.

Yazın boğazda yapılacak aktiviteler sadece yüzme turu ile sınırlı değildir. Siz değerli misafirlerimizin, teknede düğün gibi özel günleri olabildiği gibi tekne turu, doğum günü partileri, evlilik teklifleri gibi düzenlemek istediği özel organizasyon istekleri mevcut olabilir. sizin bu değerli isteklerinize önem veren boğazda.org sizler için her türlü organizasyonu düzenlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Etiketler: , ,
Yazımıza Yorum Katın