Boğazda Yemek ve Boğazda Yemek Fiyatları

4 sene önce | İstanbul Boğazı
Boğazda Yemek ve Boğazda Yemek Fiyatları

Boğazda Yemek

İstanbul’un geçmişten günümüze şiirlere, şarkılara, filmlere, kitaplara, belgesellere konu olmuş manzarası ve boğazı popülerliğini hiçbir zaman kaybedecek gibi gözükmüyor. 3 farklı imparatorluk görmüş olan İstanbul, pek tabii boğazda yemek keyfi için en isabetli seçim olacaktır.

Eşiniz, sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile boğazda yemek organizasyonu düzenlediğinizde hem İstanbul’un tarihi atmosferine kapılırken hem de Boğazın eşsiz manzarasındaki lezzetli deniz ürünlerini tatmanın keyfini sürebilirsiniz.

Boğazda Organizasyon Deneyimi

İstanbul’un sahil bölgelerinde boğaz manzaralı birçok restoran bulabilir ve oralarda bu güzel şehrin muazzam manzarasında yemek ziyafeti verebilirsiniz. İstanbul’un en iyi restoranları adlı yazımıza blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Özel ve anlamlı bir yemek organizasyonu istiyorsanız Boğazda.org aracılığı ile yemekli boğaz turu yapan teknelerden fiyat alabilirsiniz veya daha kişisel bir organizasyon olmasını istiyorsanız yat kiralama ve tekne kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yemek organizasyonunuz anında lezzetli saatler geçirirken bir taraftan da İstanbul’un tarihi yapılarını boğazın üzerinden seyretme şansı elde edebilirsiniz. Sahil bölgelerindeki manzaralar hafızalarınıza kazınırken diğer yandan İstanbul’un köşk ve yalılarındaki ihtişamı görebilirsiniz.

Boğazda Yemek Fiyatları

Yemekli turlar sizin özel istekleriniz hariç genellikle 2 ila 4 saat arasında süren turlardır. Eğer yemekli ve herkesin katılabileceği turları gündüz saatlerinde tercih ederseniz turunuz 18:00’da iskelede son bulacaktır. Akşam katılacağınız yemekli turlar ise 19:00’da başlayan ve yine 2 ila 4 saat aralığında süren turlardır.

Eğer özel katılımlı bir yemekli boğaz turu istiyorsanız yat kiralama ve tekne kiralama seçeneklerinden dilediğiniz saat aralığında kiralayarak rahatlıkla boğazın serin sularında yemek keyfi yaşayabilirsiniz.

Boğazda düzenlenen yemekli tekne turu fiyatları kişi başı olacağından ve size özel ekstra bir hizmet sağlanmadığından stabil bir fiyat ortaya çıkacaktır. Ancak yat kiralama veya saatlik tekne kiralama seçeneklerini tercih ettiğinizde sizlerin isteği üzerine dekorlar veya dilerseniz ses sistemi dahil eklenebilir.

Kendi bütçenize uygun bu özel kiralama seçeneklerinde fiyatlandırma; tekne veya yatın boyutu, katılımcı sayısı, ek özellikler, dansöz, ekstra istenen yemekler gibi unsurlara göre değişiklik gösterebilir.

Sizlere bu yazımızda boğazda yemek organizasyonu hakkında bilgiler verdik. Siz de boğazda.org aracılığı ile Boğaz’da unutulmayacak bir Boğazda yat kiralama organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp