Boğazda Türk Gecesi ve Fiyatları

4 sene önce | İstanbul Boğazı
Boğazda Türk Gecesi ve Fiyatları

Türk Gecesi ismiyle bilinen geleneksel gösterileri Boğaz’ın enfes manzarasında seyretmek ister misiniz? Boğazda Türk Gecesi organizasyonu düzenleyerek arkadaşlarınız veya ailenizle eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

Türk gecesi gösterilerinde folklorik öğeler, fasıl keyfi ve dans gibi birçok eğlence unsuru yer almaktadır. Boğazda.org aracılığı ile düzenlemek istediğiniz Boğazda Türk Gecesi organizasyonunuzu isterseniz yemekli veya yemeksiz olarak seçebildiğiniz gibi içkili veya içkisiz seçeneklerini de tercihinize göre düzenleyebilirsiniz.

Türk Gecesi Nedir

Türk gecesi, uzun yıllardan beri aktif olarak düzenlenen turistler ve gezginlerin ilgi odağı olmuş ve kültürümüzden esintilerin yer aldığı bir organizasyondur. Katılımcılar isterse Türk yemeklerinden de yararlanarak izleyebilme fırsatı bulabildiği gibi sadece izleme şansına da sahiptirler.

Yurdumuzun çeşitli bölgelerine özgü kültürel danslar, folklorik öğeler ile harmanlanan gecede birbirinden farklı dans gösterileri ve şovlar görmeniz mümkün. Farklı yörelere göre değişen yemekler ile lezzetin doruk noktasına ulaşmanız da bu geceyi özel kılmaya yetmektedir.

Boğazda Türk Gecesi programı genellikle 3 ila 5 saat aralığında düzenlenmektedir. Bu programda özellikle oryantal danslar izleyicilerin son derece ilgisini çeken bir öğedir. Katılımcıların dahil olduğu danslar ise izleyenler için son derece eğlenceli dakikalar sunmaktadır.

Boğazda Türk Gecesi Fiyatları

Boğazda Türk gecesi fiyatları katılımcı sayısına ve programın yemekli/yemeksiz tercihine göre değişiklik göstermektedir. Boğazda.org üzerinden tercihlerinizi yaparak dilediğiniz tekneden fiyat alabilir, ek özelliklerinizi not kısmına aktararak kusursuz bir organizasyon düzenleme keyfine ulaşabilirsiniz.

Boğaz’da yapılan Türk geceleri değişik kültürlerin yer aldığı bir program olduğu gibi fasıl ekiplerinin geceyi süslediği bir program olarakta bilinmektedir. Ülkemize gelen ve kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yabancı turistlerin ilgi odağı olan Türk geceleri çoğu insan tarafından son yıllarda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Sizde Boğazda Türk Gecesi düzenlemek istiyorsanız boğazda.org aracılığı ile yüzlerce tekneden ve mekandan teklif alabilirsiniz. Boğazda organizasyon yapmanın en kolay yolu boğazda.org’u ziyaret etmektir.

Teknede nişan organizasyonu, tekne kiralama, teknede düğün, teknede mezuniyet, teknede doğum günü gibi Boğaz’da mükemmel organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Boğaz’da kahvaltı yapabildiğiniz gibi boğazda yüzme turu düzenleyebilir, boğazda akşam yemeği ile beraber romantik bir akşam yemeği düzenleyebilirsiniz.

Evlilik aşamasına geçmek isteyen çiftler ise yatta evlilik teklifi gibi unutulmayacak sürprizler düzenleyebilir. Yat kiralama seçenekleri ile teknede doğum günü sürprizi düzenleyebilir, gezgin bir ruha sahip ekip arkadaşlarınız mevcut ise adalar turu yaparak şahane hatıralar kazanabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp