Boğazda Mezuniyet Kutlaması ve Fiyatları

4 sene önce | Teknede Kutlama
Boğazda Mezuniyet Kutlaması ve Fiyatları

Boğazda Mezuniyet Kutlaması

Boğazda mezuniyet, eğitim öğretim hayatı boyunca lise ve üniversite öğrencilerinin arkadaş ve öğretmenlerine güzel bir veda partisi ile eğitim hayatlarındaki muhteşem anıları kapatmak istedikleri güzel bir organizasyondur.

Farklı olmasını dilediğiniz mezuniyet partisine uygun tekne ve organizasyon özelliklerini boğazda.org aracılığı ile kolaylıkla belirleyip mezuniyet hayalinizi arkadaşlarınızla gerçeğe çevirebilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile sizlere özel olarak sunduğumuz seçkin teknelerde genel olarak 4-5 saat süren mezuniyet baloları, başlangıcı belirlenmiş olan iskeleden kalkış yapıldıktan sonra tekneden tekneye farklı özellikler gösterebilen giriş kokteyli ile başlar.

Öğrenciler arasında sohbet ederek muhteşem atmosfere adapte olurken, bu süre içinde tekneye alışmış olurlar.

Ortalama 40-45 dakika süren kokteyl anında sizlere arzu ettiğiniz müzikler eşliğinde, çeşitli çerezler ve limitsiz yada belirlenen şekilde içecek ikramları sunulur.

Öğrencilik insanın en eğlenceli, heyecanlı olduğu dönemlerden biridir. Öğrenciliğinizin sona erdiği bir günde sıradan mezuniyet kutlamaları sizin ve sınıf arkadaşlarınızın dikkatini çekmiyorsa boğazda.org aracılığıyla mükemmel bir mezuniyet eğlencesi organize ederek sıradan eğlenceler yerine, unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.

Yorucu ve uzun süren eğitim öğretim hayatı ardından keyfiniz ve zevklerinize göre uygun ve kaliteli bir eğlence isteği doğal olarak öğrencilerin istekleri arasında yer almaktadır.

Kapalı bir mekanda sürekli aynı görüntü ile zamanınızı harcamaktansa boğazda.org aracılığı ile bol tekne seçeneği arasından kendi arzunuza göre organize edebilirsiniz.

Bunun doğrultusunda enfes bir Boğaz turu ile harika bir teknede mezuniyet kutlaması yapabilir, hafızalardan silinmeyecek bir eğlence deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mezuniyet Baloları İçin Menüler

Boğazda.org ile teknelerle iletişiminiz oldukça basit olacak. Teknelerin özelliklerine göre hayalini kurduğunuz gecenin planını oluşturup organizasyonunuzu hazırlayabilirsiniz.

İlkokul ve ortaokul mezuniyet balolarında ise öğrencilerin ebeveynlerinin katılımlarıyla teknelerde eğlence gerçekleştirilebilir.

Ekibimiz ile organizasyonunuzu ayarlarken Alkollü/Alkolsüz özelliklerini seçebilir ve dilediğiniz şekilde mezuniyet balonuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Her teknenin belli başlı özellikleri olduğundan organizasyonlar arası farklılıklar gösterebilmektedirler. Bu bilgilere boğazda.org tekne sayfalarından hızla ulaşabilirsiniz.

Teknede düğün gibi ya da teknede nişan gibi lüks organizasyonlar düzenlerken belirli teknelerin bu organizasyonlar için kısıtlı özellikleri mevcuttur.

Teknede doğum günü veyahut teknede kahvaltı gibi büyük organizasyonlara nazaran daha uygun etkinliklerin menüleride yine teknelerin özelliklerine göre belirlenir.

Boğazda Mezuniyet Fiyatları

İster ilkokul, ister lise, ister üniversite dönemi olsun insan hayatı boyunca bir kez yaşadığı nadir anlardan biri kutlama organizasyonları sıra dışı bir şekilde olduğunda çok daha keyifli ve yıllar boyu akılda kalıcı bir hal almaktadır.

Çocuklarınıza ya da arkadaşlarınıza bu sıra dışı organizasyonu yaşatmak istiyorsanız boğazda.org aracılığı ile sizde çok kolay ve uygun bir şekilde teknede mezuniyet balosu etkinliği düzenleyebilirsiniz. Teknede mezuniyet partisi çok cazip bir fiyata yapılabilen bir organizasyondur.

Fiyatlar baloda yer alacak olan öğrenci sayısına göre belirlenir ve tekneden tekneye değişkenlik gösterir. Sınıf veya okul olarak katılım yapılabilir. Kişi sayısı az olan gruplar içinde boğazda.org’da bulunan tekne ve yat seçenekleri ile muhteşem bir organizasyon oluşturmak oldukça kolay.

Yat kiralama, teknede düğün, boğaz turu , boğazda düğün, boğazda doğum günü, teknede mezuniyet gibi organizasyonları düzenlemek artık boğazda.org yoluyla çok daha kolay!

Bogazda.org ekibi olarak sizlere bu özel gününüzde İstanbul Boğazında hizmet vermekteyiz.

Mezuniyet partinizi planlamaya başlamak için bizlere ulaşabilir veya site üzerinden teklif bırakabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp