Boğazda Kahvaltı Organizasyonu ve Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Boğazda Kahvaltı Organizasyonu ve Fiyatları

Boğazda kahvaltı sizi normal bir günde yapacağınız kahvaltıdan çok daha hoşnut etmesinden ziyade, boğaz turu sırasında eşi benzeri olmayan boğaz manzarasının mükemmel havası ile ruhunuzu doyuracak.

Güzelliği ile dünya çapında popülerliği olan İstanbul Boğazı, teknede kahvaltı etkinliğinizle gözünüze bir başka gözükecek.

Boğazda.org sizin için en uygun organizasyonunuzu ayarlamanızda yardımcı olarak, güneşin ve boğazın muhteşem manzarası altında unutulmaz bir kahvaltı yapma fırsatınıza tanık olmaktan gurur duyar.

Hem boğaz turu esnasında kahvaltınızı yaparken fotojenik aile fotoğrafları çekmiş olursunuz hem de İstanbul Boğazı’nın tarihi mekanlarını yakından görme şansı elde etmiş olursunuz.

Kahvaltı keyfinizi bitirdikten sonra boğaz havası alarak demlenmiş taze bir çayı içerek ruhunuzu nirvanaya ulaştırabilirsiniz.

Kahvaltı turları organize etmek boğazda.org sayesinde artık çok kolay.

Organizasyonda bulundurmak istediğiniz arkadaş grubunuzun kişi sayısını belirleyerek organizasyonunuzu oluşturabilir istediğiniz tekne türünü belirleyerek bu mükemmel organizasyon için fiyat alabilirsiniz.

İsterseniz aileniz ile beraber dışarıda pazar kahvaltısı yapmak istiyorsanız boğazda.org sizlere muhteşem güzelliklerle dolu kahvaltı planınızı çok kolaylaştıracak.

Boğazda Kahvaltı Organizasyonu Düzenlemek Her Cebe Uygun

Boğazın iştahlandıran havası ve hipnoz eden manzarası altında kahvaltı yapmak mı istiyorsunuz?

Teknede veya yatta kahvaltı organizasyonu düzenleyerek güne başlamak boğazda.org’un sizlere sunduğu fırsatlarla son derece basit.

İstediğiniz gün ve tekne türünü seçerek kahvaltıda yer alacak kişi sayısını ve kalkış rotanızı belirleyerek seçimlerinize göre en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz.

Lüks yat ve teknelerde boğaz turu düzenlerken sevgiliniz veya eşinizle baş başa olabileceğiniz gibi dostlarınız ile beraber kahvaltı turu aktivitesi de organize edebilir, keyifli bir kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz.

Ekibimiz aracılığı ile teknede kahvaltı turlarından farklı olarak son derece romantize edilmiş bir atmosferde sevgilinize yatta evlenme teklifi edebilir, eşiniz ile boğazda evlilik yıldönümü organizasyonu yapabilirsiniz.

Şahane bir evlilik teklifi sürprizinden sonra dostlarınızla beraber teknede bekarlığa veda partisi verebilir son derece güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Bogazda.org olarak sizlere istanbul boğazında gerçekleştirdiğimiz bazı organizasyonları listeledik;

Etiketler: , , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp