Boğaz Turu Organizasyonu ve Boğaz Turu Fiyatları

3 sene önce | Tekne Turu
Boğaz Turu Organizasyonu ve Boğaz Turu Fiyatları

Boğaz Turu

Marmara Denizi ile Karadeniz’i birbirine kavuşturan ve tüm dünya tarafından hayranlık duyulan İstanbul Boğazı insanlar için güzel anılar, büyüleyici güzelliği sayesinde derin izler bırakacak eşsiz bir güzelliğe sahip. Uzun süredir monotonlaşan iş yaşantısından uzaklaşmak istiyorsanız aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle huzurlu bir Boğaz turu organizasyonu etkinliği yapabilir ve unutulmaz saatler geçirebilirsiniz.

İnsanı sıkıntılarından uzaklaştıracak bir aktivite olan, boğaz organizasyonu, etkinlik içerisinde zaman geçirirken boğazın güzel manzarası ve denizin hoş sesinin birleşmesi ile siz ve sevdiklerinizi huzura doyurur.

Boğazda Tur Yaparken Lezzetlerden Yararlanın

Boğaz turu organizasyonunun harikulade görselliğine bir de güzel lezzetler eklenince siz ve dostlarınız iki kat mutluluğa erişecektir.

Teknede kahvaltı hem ruhunuzu doyururken hem de iştahlanan bünyenize muhteşem bir sabah kahvaltısı fırsatı olacaktır.

Boğazda.org sizlere sunduğu özel teknelerde seçmek istediğiniz menüleri değerlendirerek misafirleriniz ile birlikte akşam yemeğinizi muhteşem güzelliği barındıran tekne atmosferine dönüştürebilirsiniz

Ve sevdiklerinizle boğazın serin ve sessiz sularında benzeri olmayan dakikalar yaşayabilirsiniz.

Yemekli tekne turu için seçmek istediğiniz özellikleri, tekne tipini, yemekli/yemeksiz, içkili/içkisiz tercihlerinizi, organizasyonunuzun türünü, kişi sayısını ve kalkış rotanızı belirleyip ayarladığınız güne oluşturduğunuz organizasyonu heyecanla bekleyebilirsiniz.

İlkokul arkadaşınızın büyük bir projeye imza atmasını kutlamak için ya da iş hayatının yorucu döngüsünden kurtulup eşsiz bir boğaz organizasyonu ayarlamak sizler için mükemmel bir fırsat olacaktır.

Boğaz Turu Organizasyonu Sırasında Göreceğiniz Tarihi Yapılar

İnsanı daraltan şehir trafiğini es geçerek boğazın ve İstanbul’un kuytuda kalmış güzelliklerini görebileceğiniz tekne turu etkinliği size tarihi eserlerle baş başa bırakacak.

Osmanlı döneminden kalma yazlık ve kışlık saraylar, yalılar ve koruları farklı perspektiften görerek tarihin arka odalarına dalma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tur başladıktan sonra göreceğiniz en önemli yapılardan biri, Osmanlı Devleti’nin farklı dönemlerinde yönetim merkezi kabul edilmiş ve birçok tarihi olaya tanıklık eden;

Topkapı, Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan, Beylerbeyi sarayları. Ayrıca kışlık saraylardan farklı olarak Hidiv Kasrı gibi yazlık yapıları da görme şansına sahip olacaksınız.

Boğaz Turu Organizasyonu Fiyatları

Bogazda.org aracılığı ile sizlerin huzuruna sunulan teknelerde her bütçeye uygun kusursuz bir organizasyon ayarlamak oldukça kolay.

Boğaz turu fiyatları alınırken artık seçimleriniz, istekleriniz çok daha anlaşılır ve düzgün olacak.

Tek yapmanız gereken bogazda.org adresine girip organizasyon türünüzü, kişi sayısını, organizasyonunuzun nasıl olacağını belirleyip, belirlediğiniz özelliklere göre fiyat beklemek.

İstediğiniz gün ve saati teknelerimizin uygunluğu doğrultusunda sizlere en kısa sürede ulaştırarak muhteşem bir boğaz turu yapma hayalinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp