Teknede Akşam Yemeği ve Fiyatları

4 sene önce | Tekne Turu
Teknede Akşam Yemeği ve Fiyatları

Teknede akşam yemeği organizasyonu, boğazda hazırlanan çok romantik ve şık bir davet organizasyonudur. Eşiniz veya sevgilinizle başa başa organize edebildiğiniz gibi arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınızla organize edebilirsiniz. Teknede akşam yemeği bu yönden sizi memnun edecek bir organizasyon olacaktır.

Boğazda.org vasıtası ile sizlere sunulan tekne ve yatlarda organize etmek istediğiniz tüm etkinlikler sizin seçimlerinize göre yapılmaktadır. Boğazda akşam yemeği düzenleyebildiğiniz gibi, yat kiralama, tekne kiralama boğazda kahvaltı, teknede mezuniyet, teknede iftar, teknede nişan, boğazda doğum günü, yemekli boğaz turu gibi organizasyonları düzenleyebilir boğazın eşsiz güzelliği altında muhteşem saatler geçirebilirsiniz.

Teknede Akşam Yemeği Fiyatları ve Fırsatları

Teknede akşam yemeği organizasyonları tekne ve yatların büyüklüğüne göre 2-4 saat aralığında süren organizasyonlardır. Akşam turları saat 19:00 sularında başlar teknelerin önceki etkinliğine göre değişkenlik gösterebilir. Boğazda.org aracılığı ile oluşturduğunuz organizasyonda süre kısıtlaması olmasını istemiyorsanız arzunuzu not kısmına belirtip tekne ile anlaşabilirsiniz.

Boğazda akşam yemeği fiyatları, tekne ve yatların kapasitesi, katılımcı sayısı ve menülerinizin içeriğine göre belirlenir. Müzik sistemi özelliği teklif platformu olan boğazda.org sisteminde bulunan teknelerin özelliklerine göre ücretsiz veya ücretsiz olabilir. Ek ücrete tabi olabilecek özellikleri (dj, fasıl ekibi gibi) not kısmına belirterek fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Katılımcılarınızın adeti ve düzenleyeceğiniz organizasyon türüne göre süsleme ve dekorların içeriği değişeceğinden fiyatlarda ücretsiz veya ek ücret talebi olabilir. Boğazda.org vasıtası ile size en uygun tekne ve yatı kendiniz belirleyerek hayalinizi kurduğunuz bir akşam yemeği organizasyonu için beklemeye başlayabilirsiniz.

Boğazda Akşam Yemeği Sırasında Tarihi Yolculuk Fırsatı

Boğazda Akşam yemeği organizasyonu süresince mükemmel bir yemek ziyafeti verirken aynı zamanda istanbulun tarihi boğazında mükemmel bir gezintinin içinde yer alacaksınız. Yeniköy-Beşiktaş ve Üsküdar-Beykoz semtlerinin manzaralarına tanıklık ederken, İstanbulun yıllardır meşhur olan yalıları, köşkleri, tarihi yapılarını yakından görme fırsatına erişeceksiniz.

Boğazda.org sayesinde sizde bu akşam yemeği fırsatından yararlanarak tarihi bir gezintiye çıkabilir, sevdiklerinizle mükemmel bir akşam yemeği organizasyonu keyfi yaşayabilirsiniz.

Evlenecek çift adayları için teknede düğün, siz değerli öğrencilerimiz için hafızalardan silinmeyecek bir teknede mezuniyet kutlaması, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için teknede doğum günü, boğazı gündüz gözüyle görüp güne harika başlamak isteyenler için boğazda kahvaltı gibi organizasyonlardan yararlanarak sizde organizasyonunuzu en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp