Tekne Kiralama ve Tekne Kiralama Fiyatları

11 ay önce | Tekne Kiralama
Tekne Kiralama ve Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralama

Tekne kiralama, şehrin stresli yaşamından ve trafiğinden uzaklaşmanızı sağlayan mükemmel bir tercihtir. Özellikle istanbul tekne kiralama tercihinde bulunan siz değerli misafirlerimiz İstanbul boğazında şahane bir tur şansı elde edebilir. Türkiye’nin sahil kesimlerinde bolca yapılan kiralık tekne hizmetleri, farklı organizasyonlar için kullanılmaktadır.

Kiralık tekne, belli başlı organizasyonlarda çok rağbet gören bir seçimdir. Teknede düğün, Teknede iftar, Teknede mezuniyet, Yemekli tekne turu, Teknede doğum günü, Boğazda kahvaltı, teknede nişan gibi organizasyonları kendi isteklerinize göre düzenleyebilir ve misafirlerinizle unutulmaz saatlere imza atabilirsiniz.

Tekne kiralama işleminin aktiviteleri kolaylaştırıcı yanı şudur; Boğazda doğum günü sürprizi yapacağınız bir dostunuza veya sevgilinize, saatlik tekne kiralayarak düzenleyeceğiniz mini sürprizi rahatlıkla yapabilir. Teknede eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bu sebeple tekne kiralama, değişik konseptler arayan kişilerin oldukça memnun kaldığı bir hizmettir. Teknede akşam yemeği veya iş arkadaşlarınızla düzenlemek istediğiniz bir teknede şirket yemeği ile birlikte boğazda harika zaman geçirebilir ve özgür bir şekilde dilediğiniz konsepti uygulayabilir misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz.

İstanbul tekne kiralama hizmeti, siz değerli misafirlerimizin boğazda muhteşem planlarını kolaylaştıran bir hizmet türü. Boğazda.org sayesiyle sizde dilerseniz boğazda gezi için teknenizi kiralayabilirsiniz veyahut boğazda düğün, boğazda tekne turu gibi büyük organizasyonlar için teknenizi kiralayabilirsiniz.

Kiralık Tekne Fiyatları

Malum yaz dönemi yaklaşıyor. Havalar gitgide ısınmaya başladı. Tekne kiralama hizmetinden yararlanarak manzarası büyüleyici olan bir koyda mola vererek serinleyebilir, doğanın eşsiz güzelliğinde yemek keyfi yaşayabilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile tekne kiralama fiyatları şu şekilde belirlenmektedir. Kiralayacağınız teknenin boyutu, davet edeceğiniz kişi sayısı, ekstra ekleyeceğiniz menüler, dekorlar(doğum günü, düğün vs) müzik sisteminin türüne göre fiyatlar değişmektedir.

Oluşturmak istediğiniz organizasyonu boğazda.org platformundan belirleyerek dilediğiniz tekneden fiyat alabilir ve hayalinizi kurduğunuz organizasyonları düzenleyebilirsiniz.

Boğazda Düğün, Teknede nişan gibi aktiviteler en çok tercih edilen aktivitelerin başında geliyorlar. Kiralık tekne hizmetinden yararlanan değerli misafirlerimiz bu organizasyonları en güzel şekilde organize etmeleri için hayallerindeki düğün veya nişan için uygun tekneleri huzurlarına getirmekten mutluluk duyuyoruz.

İstanbulda yaşayanlar için ise boğazın mükemmel manzarasında kahvaltı yaparak muhteşem bir boğazda kahvaltı organizasyonu düzenleyebilirler. İstanbulda kiralık tekne hizmetlerinden yararlanmak için boğazda.org’un size sunduğu tekneleri analiz ederek dilediğiniz tekneyi kiralayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Yazımıza Yorum Katın