Saatlik Yat Kiralama ve Fiyatları

1 sene önce |
Saatlik Yat Kiralama ve Fiyatları

İstanbul boğazında genel olarak yat kiralamalar saatlik olarak yapılmaktadır. Bu doğrultuda bogazda.org ekibi olarak saatlik yat kiralama ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Aynı zamanda yat kiralama hakkında aklınızda bulunan soru işaretlerine cevap olmayı planlamaktayız.

Öncelikle yat kiralama son zamanlarda pandemi ile birlikte çok fazla popüler olmaya başlamıştır. Bunun sebebi ise alışagelmiş mekanlar pandemi süresince tehlikeli olarak görüldüğü için misafirlerimiz kendilerini boğazın serin sularına bıraktı. Kapalı mekanlar yerine açık havada kusursuz gerçekleşen yat turları daha çekici hale gelmiştir. Aynı zamanda saatlik yat kiralama fiyatları kapalı mekanlar ile neredeyse aynı olmak ile birlikte organizasyon türüne göre değişiklik göstermektedir.

Bünyemizde bulunan yatların özelliklerinden her makale yazımızda bahsediyoruz. İstanbul boğazında hizmet veren yatlarımız ve teknelerimiz dört mevsim hizmet verebilecek kapasiteye sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu doğrultuda yaz ve kış aylarında kusursuz organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Boğazın eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz. Ek bir seçenek olarak yatta evlilik teklifi organizasyonu ile şık bir masada unutulmayacak anılar sahibi olabilirsiniz.

Kişi sayısı yat kiralama konusunda büyük önem arz etmektedir. Özellikle kalabalık gruplar için uygun yat pek bulunamamaktadır. Bünyemizde bulunan lüks motor yatlar 2 ila 50 kişiye kadar hizmet verebilecek kapasitedir. Bu doğrultuda düşük ve yüksek kişi sayısına sahip gruplara hizmet verebilmekteyiz. Bünyemizde bulunan yat kiralama hizmeti veren yatları tekneler kısmından inceleyebilirsiniz. Sonrasında sizler için uygun olduğunu düşündüğünüz yatın müsaitlik durumunu ve yat kiralama fiyatını öğrenmek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yat kiralama hizmetine ek olarak ekstra isteklerinizde fiyatı ve organizasyonunuzu doğrudan etkileyen faktörlerden olmaktadır. Peki nedir bu ekstra hizmetler?

Saatlik Yat Kiralama İçin Ekstra Hizmetler

Saatlik Yat kiralama hizmeti için ekstra hizmetleri doğru seçerek organizasyonunuzu unutulmayacak hale getirebilirsiniz. Bu sebep ile ekibimiz sizler için ekstra hizmetlerden bazılarını aşağıda listeledi.

  • Yat ve Masa Süsleme
  • Canlı Müzik ve DJ performansı
  • Havai Fişek ve Lazer Gösterileri
  • Yemekli ve Kokteyl Menüler

yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktayız. Yukarıda bahsettiğimiz ekstra hizmetlerden sadece bir kaçı olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu sebep ile ekibimiz ile iletişime geçip özellikle ekstra hizmetler hakkında bilgi almayı unutmayın.

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Saatlik yat kiralama fiyatları alişagelmiş mekanların aksine şeffaf olarak fiyatlandırılmaktadır. Ekibimiz ile görüşme sağladığınız taktirde en doğru fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları detaylara göre şekillenmektedir. Örnek olarak saat aralığı fiyata etki eden faktörlerden biridir. Yatlarımız minimum 2 saat kiralanmakta ve saatlik olarak fiyat verilmektedir. Bu doğrultuda kiralamak istediğiniz saat aralığını ekibimize iletebilir ve saatlik yat kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sadece saat aralığı değil ekstra hizmetlerde fiyatlara doğrudan etkileyen unsurlardandır. Bu sebep ile ekibimiz ile görüşme sağlamanız en doğrusu olacaktır.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp