İstanbul Tekne Turu ve Boğaz Turu Fiyatları

3 sene önce | Tekne Kiralama
İstanbul Tekne Turu ve Boğaz Turu Fiyatları

Boğazda Tekne Turu Seçeneği

Tekne kiralama hizmeti ile tekne turu düzenleyerek İstanbul Boğazı’nda mükemmel saatler geçirmek artık çok kolay. Katılımcıların sayısı 25 kişiden fazla ise tekne kiralama seçeneğinden, 25 kişiden az ise yat kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Bütçenize uygun dilediğiniz organizasyonları, tekne turu keyfinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken şey çok basit. Boğazda.org aracılığı ile oluşturacağınız organizasyonun içeriğini belirleyip, tekneyi veya yat tipini seçerek, yemekli/yemeksiz, içkili/içkisiz özelliklerini seçerek boğazda yat veya tekne ile şahane vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğine tanıklık ederek kişi sayınıza ve bütçenize uygun organizasyonu düzenleyip tekne kiralama seçeneği veya yat kiralama hizmeti sayesinde, dilediğiniz gün ve zamanlarda Boğaz turu organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Boğazda Yat Kiralama

Boğazda yat kiralama hizmeti ile birlikte bazı zamanla boğazda doğum günü, şirketinizle kurumsal toplantılar yapmak istediğiniz vakit boğazda iş yemeği, en mutlu günlerinizde boğazda düğün, boğazda nişan gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Boğazda yat kiralama fiyatları, organizasyonun teklif aşamasında seçtiğiniz seçeneklere göre şekillenmektedir. Katılımcı sayısına göre belirlenen fiyatlarda, yemek ve içecek seçimleri fiyatı etkilemektedir. Ek özellikler eklemek istediğiniz taktirde istediğiniz organizasyonun fiyatı buna göre şekillenecektir.

Boğazda Tekne Kiralama Hizmeti İle Teknede Düğün Organizasyonu

İstanbulda tekne kiralayarak, boğazda mükemmel organizasyonlar yapmak mümkün. Hayatınızı birleştirme kararı aldığınız ve bu kararı resmiyete dökmek istediğiniz yer sizin için ömür boyu hatırlanacak bir organizasyon olacaktır. Hafızalardan silinmeyen bir tören istiyorsanız teknede düğün organizasyonu tam size göre.

Anılarınızın en tepesinde yer alacak bir etkinlik olan teknede düğün organizasyonu, boğazda tekne kiralama hizmeti ile gerçekleşir. Katılımcı sayısı, menülerin içeriği, içkili/içkisiz tercihi, müzik sistemi, ek özellikler gibi birçok tercihe göre teknede düğün fiyatları şekillenmektedir.

Teknede düğün harici boğazda saatlik yat kiralama hizmetiyle organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifi, Yatta doğum günü, Boğazda mezuniyet balosu, Boğazda kahvaltı, Yatta evlilik teklifi, boğazda iş yemeği gibi organizasyonları kusursuz bir şekilde düzenleyebilir sevdiklerinizle harika saatler geçirebilirsiniz.

İstanbul Tekne Turu ve İstanbul Tekne Kiralama Hizmetleri

Günlük yapılan tekne kiralama ve tekne turu organizasyonlarında genelde sabah ve öğle yemekleri servis edilir. Boğazda.org vasıtası ile oluşturmak istediğiniz organizasyon için saatlik veya günlük fiyat alabildiğiniz gibi ek özellikler ekleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizle harika bir tekne turu düzenlerken, boğazın eşsiz manzarası size eşlik edecek ve unutulmaz bir gün geçirme deneyimini tatmış olacaksınız. Boğazda.org sizlere kusursuz bir organizasyon oluşturmanızda yardımcı olur.

Sizde sevdiklerinizle farklı organizasyonlar düzenleyebilmek için tekne kiralama hizmeti ile düzenleyeceğiniz organizasyonu anlatmakta zorlanıyorsanız boğazda.org sizin için bunu en stabil hale getirmiş durumda.

Sevgiliniz ile beraber romantik bir boğazda akşam yemeği, sevdiğinize artık evlenme teklifi etmek için düşüncelerden düşüncelere atlıyorsanız boğazda evlilik teklifi, arkadaşlarınızla veya ailenizle güzel bir adalar turu düzenlemek istiyorsanız tekne kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde iftar yemeğini harika bir şekilde organize etmek sizin elinizde. Teknede iftar yemeği organizasyonu oluşturarak harika bir ramazan ayı geçirebilirsiniz.

Teknede düğün ve teknede nişan gibi büyük katılım olan organizasyonlarda ise boğazda.org organizasyon oluşturma yerindeki not kısmına mutlaka tüm ayrıntıları yazmanızı öneririz. Tekne yetkilisine dileğinizi tam olarak anlattığınız taktirde kusursuz bir organizasyon yapmanıza engel bir durum kalmayacaktır.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp