Düğün Süslemeleri İçin Renk Fikirleri

4 sene önce | Öne Çıkanlar
Düğün Süslemeleri İçin Renk Fikirleri

Düğün hazırlıklarında, düğün pastası, mekan ve bunun gibi birçok detay için renk seçimi oldukça önemlidir. Çünkü bu kadar fazla detayın arasında seçim yapmak hiç kolay değil. Kısacası düğün süslemeleri için renkleri seçerken ayrıntılı düşünmelisiniz.

Geçmişte gelinler için, düğün süslemelerinde kullanacakları renklerin tümünün beyazı vurgulayacağından işler oldukça kolaydı. Çünkü ana unsur beyazı vurgulamaktı.

Günümüzde düğün süslemeleri, farklı konseptler ve trendlerle daha uğraştırıcı bir hal almış durumda. Günümüzde yapılan düğünlerin ana teması tamamen renkler üzerine kurulmuş vaziyette. Hayalinizdeki düğün için düşünmeniz gereken çok fazla detay var. Sizlere bu yazımızda düğün süslemeleri tercihlerinde doğru renk nasıl seçilir sorusuna cevap olacağız. Keyifli okumalar…

Düğün Yerine Hakim Olmak

Düğün konseptinizde kullanacağınız renkleri seçmek için, ilk olarak düğün mekanınıza hakim olmanız gerekmektedir. Eğer düğününüz teknede düğün organizasyonu ise düğün süslemeleri için konsepte uygun en ideal renk mavi olacaktır.

Düğün Süslemeleri Misafirlerinizde Etki Oluşturmalı

Düğününüz için renk seçimi yaparken davetlilerinize nasıl bir etki edeceğini düşünmelisiniz. Eğer düşlerinizdeki düğün sakin ve huzurlu bir kır düğünü ya da boğazda gösterişli bir teknede düğün organizasyonu ise misafirlerinize vermek istediğiniz etkiyi konseptinize göre belirleyebilirsiniz. Süslemelerde kullanacağınız doğru renkler ile mükemmel bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Hayal Gücünüze Güvenin

Düğününüz için süslemelerde en sevdiğiniz rengi seçmek mantıklı bir seçim olsa da bu durumun misafirlerinizi sıkabileceğini unutmayın. Bunun için internet araştırmaları yapabilir ve daha önce yapılmış renk süslemelerine göz atabilirsiniz. Bu sayede bütün misafirlerinizi kucaklayacak bir seçim yapmış olursunuz.

Düğün Rengini Fon Olarak Düşünmek

Düğün renginiz için seçim yaparken; tüm renkleri düğüne komple yaymak maalesef imkansız bir durum. Bu durumlarda düğün renginizi bir fon olarak düşünebilir ve üzerine bu renkte ayrıntılar yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Düğün Dekorasyon Ayrıntıları

Düğün süslemeleri çoğunlukla pasta, çiçek, dekor gibi birçok konuyu kapsıyor. Bu detaylardan hariç; mumlar, peçeteler, tablolar gibi birçok ayrıntı bulunmakta. Bu sebeple düğün renginizi tercih ederken bütün dekorasyon ayrıntılarını düşünmeli ve bu doğrultuda karar vermelisiniz.

Sizlere bu yazımızda düğün süslemeleri yaparken renk seçimleri hakkında bilgi verdik. Ayrıca boğazda.org aracılığı ile yat kiralama, tekne kiralama organizasyonunuzu ve düğününüzü teknede düğün organizasyonu gibi lüks bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Düğün hazırlıkları ve düğün stresi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp