Boğazda Tekne Turu Organizasyonu ve Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Boğazda Tekne Turu Organizasyonu ve Fiyatları

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası altında, dostlarınızla beraber keyifli saatler yaşadığınız bir geziyi düzenlemek herkesin hayalinde olan bir organizasyondur. Boğazda tekne turu organizasyonu, bu hayalinizi karşılayacak cinsten bir organizasyondur.

Boğazda tekne turu organizasyonu gibi şahane bir gezi sizinde hayatınızda yaşamanız gereken bir aktivitedir. İstanbul Boğazı, herkes tarafından beğenilen dünyanın en popüler boğazlarından birisi olmasının yanı sıra; tarihi yerlerin manzarasıyla da boğaz turu aktivitesinin özel yanlarındandır.

Boğazda.org vasıtasıyla sizde boğazın tarihi ve turistik mekanlarını yakından görme fırsatını elde etmek istiyorsanız, organizasyonunuzu kafanızda oluşturup seçimlerinizi belirlemeniz yeterlidir.

İnsanı stresten uzaklaştıracak bir aktivite olan, boğaz etkinliği süresince zamanınızı harika bir şekilde geçirirken boğazın eşsiz manzarası ve denizin insanı dinginleştiren sesinin birleşmesi ile sevdiklerinizle beraber sizi huzura doyurur.

Boğazda Tekne Turu Organizasyonu İçin Bütçenizi Siz Belirleyin

Arkadaşlarla toplanıp güzel bir organizasyon düzenlemek herkesin hayalidir. Kaliteli ve unutulmaz saatler geçirmek, boğazın enfes görüntüsüne kapılmak, denizi keşfetmek için boğazda tekne turu sizin için en uygun organizasyondur.

Boğazda farklı organizasyonlar isteyenler içinde Boğazda Düğün organizasyonu, mezun olacaklar içinse Boğazda Mezuniyet Balosu, romantizm arayanlara ise sevdiği kadına boğazda evlilik teklifi imkanlarını boğazda.org aracılığı ile sizlere sunuyoruz.

Boğazda Tekne Kiralama bu tür organizasyonları oluşturmada ana unsurdur. Ekonomik bütçenize göre ayarlayacağınız kişi sayısı, tekne tipi, yemekli/yemeksiz seçenekleri, dekor seçimi fiyatları belirleyen ana etkenlerdendir.

Organizasyonda tercih edeceğiniz tekne veya yat, boğazda tekne turu etkinliğinize katılacak kişi sayınıza uygun olmalıdır. Organizasyon öncesi katılımcı sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Bu işlemler sonrası katılımcı sayısına uygun tekne ve yat seçimi boğazda.org aracılığı ile sizlere sunulan listelerde yapılır.

Tekne ve yatları ayıran farklar şu şekildedir; 20-25 kişiye kadar Yat Kiralama işlemlerinden faydalanabilirsiniz. 25 kişiden 400-500 kişiye çıkabilen misafirlerinizde ise Tekne Kiralama tercihinden yararlanabilirsiniz.

Boğazda.org aracılığı ile Boğazda Düğün, Boğazda Nişan, Boğazda Yüzme Turu, Boğazda Doğum Günü gibi bir çok etkinlik organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Teknelerde düzenleyeceğiniz organizasyonun şeklini belirledikten sonra, menü ve alkol seçimlerinizi seçerek unutulmaz bir organizasyonun keyfini sürebilirsiniz.

Sizlerde unutulmaz bir gün geçirmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Etiketler: , , ,
Yazımıza Yorum Katın