Boğazda Tekne Düğünü ve Fiyatları

2 sene önce | Öne Çıkanlar
Boğazda Tekne Düğünü ve Fiyatları

Boğazda tekne düğünü çiftlerin dünya evine girmeden önceki telaşlarına iyi gelecek mükemmel bir düğün organizasyonudur. Misafirlerinize İstanbul’un eşsiz atmosferine sahip boğazında unutulmaz saatler yaşatırken siz de hafızalardan kolay kolay silinemeyecek bir organizasyonla dünya evine girebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere boğazda tekne düğünü ve tekne düğünü fiyatları hakkında birtakım bilgiler derledik. Tekne düğünü için daha fazla bilgi almak istiyorsanız blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Boğazda Tekne Düğünü Yapmak İçin 6 Neden

  • Kapalı düğün salonlarının boğucu ve kaotik havasının aksine açık havada yapılması.
  • Normal tip düğün salonlarında ulaşım ve mekansal sıkıntılar yaşanırken, tekne düğünü son derece konforlu ve kusursuz yapılan bir organizasyondur.
  • Bütçenizi doğru kullanarak hayalini bile kuramayacağınız güzellikte bir organizasyon düzenleme imkanına erişebilirsiniz.
  • Organizasyonunuzu bütçeniz dahilinde şekillendirme fırsatına sahipsiniz. Örn; Kaliteli bir müzik sistemi, canlı müzik vb. özel istekleriniz.
  • Düğün fotoğrafınızı da teknede düzenleyeceğiniz düğün organizasyonu ile boğazın mükemmel atmosferinde aradan çıkartabilirsiniz.
  • Dilerseniz az katılımcılı bir düğün organize ederek düğün töreninizi romantik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız gibi tekne düğünü çiftler için son yıllarda büyük artış gösteren düğün konseptlerinden biridir. Konseptler ve trendlerle ilgilenen çiftler 2019 yılının gelinlik ve damatlık modellerini yakından takip ettiklerinden dolayı deniz konseptine uygun mükemmel bir düğün, evlilik arefesindeki çiftler için en ideal organizasyon olacaktır.

Boğazda Tekne Düğünü Fiyatları

Evlilik yolunda büyük adım atmış olan çiftler için teknede düğün organizasyonu için maliyet hesaplamalarını etkileyen faktörleri aşağıda sıraladık. Bu listeyi dikkate alarak siz de düğününüz için bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Teknede Düğün Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

1. Tekne Tipi

Boğazda yapacağınız muazzam düğün için maliyet belirleyici faktörlerden ilki seçeceğiniz teknenin tipidir. Seçtiğiniz tekne, kapasite ve ek özellikler olarak zenginse bu fiyatı etkileyecektir. Bu yüzden tekne seçiminde bütçenize uygun tekne tiplerine göz atarak düğün bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

2. Katılımcı Sayısı

Katılımcı sayısı düğün fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden birisidir. Eğer az katılımcılı bir tekne düğünü organize edecekseniz bol kapasiteli tekne tercih etmek doğru olmayacaktır. Davetli sayınız az ise bogazda.org aracılığı ile kişi sayınıza uygun yatları tercih ederek maliyet açısından uygun bir düğün düzenleyebilirsiniz.

Çok katılımlı bir düğün düzenlemek istiyorsanız ise misafirlerinizin daralmayacağı genişlikte bir tekne seçiminde bulunmalısınız. Bu sayede rahat ve stressiz bir düğünün kapılarını açmış olursunuz.

3. Özel İstekler

Düğün öncesinde siz ve eşinizin ortak paydada buluştuğu bazı özel anlam ifade eden objeler olabilir. Bunları tekne yetkilisine ileterek düğününüze daha fazla anlam katabilirsiniz. Ancak bu özel isteklerinizin boyutu maliyeti etkileyebilir bu sebeple manevi isteklerinize uygun tekne seçmeye dikkat edin.

4. Hizmet

Düğününüzde teknenin kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösteren birtakım sürprizler olabilir. Yiyecek ve içecek menülerinin zenginliği düğününüzü konsept bakımından zenginleştirirken maliyeti arttıran etkenlerden olduğunu unutmamalısınız.

Yukarıda sıraladığımız faktörler düğününüz için bütçe planlaması yaparken dikkate almanız gereken unsurlardır. Peki, bu maliyetleri nasıl düşürebilirsiniz? Sizler için maliyet düşürücü etkenleri sıraladık.

Tekne Düğününde Maliyeti Nasıl Düşürebilirsiniz?

Öncelikle teknede düğün fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibi size sunulan organizasyon hizmetine göre değişim gösterecektir. Düğününüzde ayarlanmış olan masa, sandalye, müzik sistemi ve ışıklar her biri farklı fiyatlandırma yapılan unsurlardır. Organizasyon firmaları ve teknelerin kendilerine özgü düğün paketlerini takip ederek bu hizmetleri toplu bir şekilde indirimli olarak edinebilirsiniz. Bu sayede düğün günü ek özelliklere ek fiyat ödemekten kurtulabilirsiniz.

Teknede düğün gibi organizasyonlar için bogazda.org platformunda yer alan teknelerden ücretsiz fiyat teklifi alarak hayalinizi kurduğunuz düğünü organize edebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp