Boğazda Doğum Günü Partisi

4 sene önce | Teknede Parti
Boğazda Doğum Günü Partisi

Boğaz’ın Eşsiz Manzarası Eşliğinde Teknede Doğum Günü

Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olarak sayılan İstanbul’un nefis boğaz manzarasına şahit olarak boğazda doğum günü partisi organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Sevdikleriniz ile beraber keyifli saatler geçirebilir yılın en mutlu gününde boğazda doğum günü sürprizi yapacağınız kişiye mükemmel bir gün yaşatabilirsiniz.

Hayatınızda özel bir yere sahip olan insana sıra dışı bir yatta doğum günü kutlaması yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Katılımcı sayısını belirleyebildiğiniz, sizin ve dostlarınızın katılabildiği, sizin özel isteklerinizle oluşturulmuş bir ortamda yapılacak olan teknede doğum günü organizasyonuyla oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Boğazda.org vasıtası ile tekne veya yatta doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz. Sizde sevdiklerinize boğazda doğum günü gibi şık bir sürpriz yapmak istiyorsanız yapacağınız şey oldukça basit.

Düzenlemek istediğiniz doğum günü atmosferini belirledikten sonra size sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir hatırayı yaşamak kalıyor.

Boğazda Doğum Günü partisi Organizasyonu Fiyatları

Teknede doğum günü organizasyonlarınızı yemekli, içkili/içkisiz olarak boğaz turu eşliğinde kutlayarak hem İstanbul boğazının muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız.

Standart bir doğum günü kutlamasının aksine unutulmaz heyecanlar yaşayarak ömür boyu belleğinizde bir anı olarak kalacak doğum günü sürprizi düzenlemiş olacaksınız.

Teknede doğum günü partisi ayarlayacağınız organizasyonundaki kişi sayısına, yeme/içme tercihinize ve teknenin özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Size ve bütçenize en uygun tekneyi Boğazda.org sayesinde rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Tamamen sizin istek ve arzularınıza özel olarak hazırlanan tekne ve yatlarda aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte kişi sınırlamasına bakmaksızın doğum günü sürprizini organize ederken sizlere hayalinizdeki organizasyonu sağlamaya yardımcı olacağımız için gurur duyuyoruz.

Ayrıca teknede doğum günü kutlaması menü seçimlerinde alkollü/alkolsüz yemekli/yemeksiz seçimi tamamen sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre şekillenir ve sevdiklerinizle bol bol eğleneceğiniz kusursuz bir etkinlik sizi bekler.

Boğazda.org aracılığı ile sizde boğazda doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Ek olarak teknede düğün, yat kiralama, tekne kiralama, boğazda nişan, boğazda mezuniyet, yatta evlilik teklifi, boğazda kahvaltı gibi organizasyonlara da göz atabilir sevdiklerinizle boğazın eşsiz tarihi manzarasında mükemmel saatler geçirebilirsiniz.

Sizlerde bogazda doğum günü organizasyonu düzenlemek isterseniz, Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp