Boğazda Akşam Yemeği ve Fiyatları

2 sene önce | Tekne Turu
Boğazda Akşam Yemeği ve Fiyatları

Boğazda akşam yemeği organizasyonu, boğazda düzenlenen oldukça romantik ve şık bir organizasyondur. Eşiniz veya sevgilinizle baş başa boğazın eşsiz manzarasında akşam yemeği yiyebildiğiniz gibi arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınızla da güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Teknede akşam yemeği bu yönden sizi memnun edecek bir organizasyon olacaktır.

Boğazda.org yolu ile sizlere listelenen tekne ve yatlarda organize etmek istediğiniz tüm organizasyonlar sizin seçimleriniz ile hazırlanır. Boğazda akşam yemeği düzenleyebildiğiniz gibi, boğazda düğün, boğazda kahvaltı, teknede mezuniyet, teknede iftar, teknede nişan, boğazda doğum günü, yemekli boğaz turu gibi organizasyonları düzenleyebilir boğazın eşi benzeri olmayan tarihi güzelliği arasında muhteşem saatler geçirebilirsiniz.

Teknede Akşam Yemeği Fiyatları

Boğazda akşam yemeği etkinlikleri tekne ve yatların büyüklüğüne göre 2-4 saat aralığında süren organizasyonlardır. Gündüz turlarının saat 18:00 civarı bitmesi dolayısı ile akşam turları saat 19:00 sularında başlar. (teknelerin önceki etkinliğine göre değişkenlik gösterebilir.) Boğazda.org aracılığı ile oluşturduğunuz organizasyonda süre kısıtlaması olmasını istemiyorsanız bu isteklerinizi not kısmında dile getirip tekne yetkilisi ile anlaşabilirsiniz.

Teknede akşam yemeği fiyatları, tekne ve yatların kapasitesi, kişi sayısı ve menülerinizin içeriğine göre belirlenir. Müzik sistemi özelliği, boğazda.org sisteminde bulunan teknelerin özelliklerine göre ücretli veya ücretsiz olabilir. Ek ücrete tabi olabilecek özellikleri (dj, fasıl ekibi gibi) not kısmına belirterek fiyat konusunda daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Katılımcılarınızın adeti ve düzenleyeceğiniz organizasyon türüne göre süsleme ve dekorların içeriği değişeceğinden fiyatlarda ücretsiz veya ek ücret talebi olabilir. Boğazda.org vasıtası ile size en uygun tekne ve yatı kendiniz belirleyerek hayalinizi kurduğunuz bir akşam yemeği organizasyonu için beklemeye başlayabilirsiniz.

Boğazda Akşam Yemeği Sırasında Tarihi Yolculuk Fırsatı

Organizasyon süresince mükemmel bir yemek ziyafeti verirken aynı zamanda istanbulun tarihi boğazında mükemmel bir gezintinin içinde yer alacaksınız. Yeniköy-Beşiktaş ve Üsküdar-Beykoz semtlerinin manzaralarına tanıklık ederken, İstanbulun yıllardır meşhur olan yalıları, köşkleri, tarihi yapılarını yakından görme fırsatına erişeceksiniz.

Boğazda.org sayesinde sizde bu akşam yemeği fırsatından yararlanarak tarihi bir gezintiye çıkabilir, sevdiklerinizle mükemmel bir akşam yemeği organizasyonu keyfi yaşayabilirsiniz.

Evlenecek çift adayları için teknede düğün, yat kiralama ve tekne kiralama ,siz değerli öğrencilerimiz için hafızalardan silinmeyecek bir teknede mezuniyet kutlaması, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için teknede doğum günü, boğazı gündüz gözüyle görüp güne harika başlamak isteyenler için boğazda kahvaltı gibi organizasyonlardan yararlanarak sizde organizasyonunuzu en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

Etiketler: , ,
Yazımıza Yorum Katın
Telefon WhatsApp